Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 346
  • 743
# 495
И ние нямаме възможност за скъпс количка, най- много до 500 лв като изискването ми е кошчето за кола да става на количката. Кошарата ще е сгъваема живот и здраве има време. Днес получих болки и отидох на лекар и ми изписа още инжекции папаверин. После получих и припадък, въобще всякакви екстри. И сега си имам болки, не знам да свиквам ли с тях, мисля да търся и друго мнение. Някъде на частно...
winipooh, дано бързо да се оправиш   bouquet. Потърси и второ мнение.
Аз също ходя на две места.
Виж целия пост
# 496
Tedinka_83, аз гледам тук и доста неща си харесах http://direct.asda.com/george/baby/new-in/D5M1G13C1,default,sc.html


Благодаря ти! Сега ще го разгледам. Simple Smile Ти как поръчваш, че не виждам да има доставки до България?
Виж целия пост
# 497
Аз съм писала и преди и пак ще напиша -да давам 1000лв. и отгоре за количка си е ...просто безумие,то по-хубаво една лека кола да му вземем  Laughing А какво ще кажете за тази http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1069  #Crazy  Laughing трябва и памперса да му сменя за тея пари  Laughing Особено и тея Стоки,в нашия град станаха масово явление.Направо се отвратих от количката ,а в началото ми харесваше.Общо взето както казват много хора количката е повече за ''гъзарийка'' на майката ,отколкото на детето. И ние сега като метнем едни ремонти с новия апартамент...и като почнем и заема да плащаме... #Crazy Sick не ми се мисли.
Как пазарите от чуждестранни сайтове...В смисъл доставката не ви ли идва скъпа. Rolling Eyes
Между другото,давайте наистина сайтове,страници във ФБ...аз не съм разглеждала нищо по интересно от обикновените като напишеш в google колички ... Laughing
Виж целия пост
# 498
Благодаря ви за отговорите   bouquet Видях и някакъв Бейби мол в Люлин и до него мисля да ида Simple Smile
Виж целия пост
# 499
... А какво ще кажете за тази http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1069  #Crazy  Laughing трябва и памперса да му сменя за тея пари  Laughing ....
Е тая направо обира овациите Laughing Макар че съм виждала и по-скъпи. Да си кажа май наистина количката е гъзариика за майката. То бебето нищо не разбира. То милото само спи и се вози, а да не говорим, че има момент, в който почват да подскачат, като им писне да стоят все вързани.
Виж целия пост
# 500
 Аз в момента съм на тема ''кошари'', а количкато мисля да е по към края, че дори може и за след раждането да остане ако имам някакви ориентири
Виж целия пост
# 501
А какво ще кажете за тази http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1069  #Crazy  Laughing трябва и памперса да му сменя за тея пари  Laughing



  Shocked  абе момичета  Laughing вие сериозно ли.... че колко хора в България могат да си позволят подобна количка, много важно че е италианска, плюс това и дизайна й не е кой знае какво. Само да я покажа на мъжа ми и  #2gunfire
 Не мисля че количка от 500 лв. например отстъпва по нещо на тая.

[/quote]
Виж целия пост
# 502
Аз също не мисля да давам диви пари за количка. Еднаква работа върши, а с разликата може да накупиме сумати неща за бебенцето - дали сега, дали в последствие  Peace Това е моето мнение и не държа никой да се съгласява с него Simple Smile
Виж целия пост
# 503
тцттцт 1-во е мн грозна количката и за толкова пари хората леки коли си купуват хахха, малко ми прилича дръжката и на палетоколичка хахах
По принцип не на промоционална цени и ниски са тези на Лорели, но долкото чувам от познати били мн дървини и не маневрини, на пръв поглед били мн леки и удобни в магазина ама като сложиш малкия край. На Хаук са хубави немски колички които ако са стар модел са и по 300 лв. Най много такива имат в Хиполенд. Няма смисъл мн пари да се дават за количка или кошарка после сумати и разходи ще имаме по-ддобре нещо удобно и практично от колкото скъпо и после да си блъскаш главата "къде ми беше ума да го купувам" ДА баби дядовци може да се натягат да ви купят количката или кошарката, ама със събраните пари освен количка или кошарка може и нещо друга да купите, например повивалка, комплект за сън с ограждение на кошарката и тем подобни които пак не са на мн ниски цени Whistling
Виж целия пост
# 504
здравейте момичеета Simple Smile отадван не съм писал, но ви чета. по активна съм във фейсбук Simple Smile

и аз съм с обикло течение въпреки, че прашките са забравяни мноооого отдавна. доктора каза, че е нормално при бременните течението да е по-обилно, а и микробиологията беше ок Simple Smile
гледам обсъждане пазаруването Simple Smile при мен се оказа, че зълва ми пази всичко на племенника и могат да ни дадат и количка и кошара, отделно и братчеда имат есенно бебе и те предложиха количка Simple Smile за дрешки - не заради суеверия ами по-скоро искам да разбера сини или розови неща със сигурност трябва да купувам Grinning и надеждата ми за розови ще я прежаля окончателно към 7мия месец Grinning
Виж целия пост
# 505
y.k. напълно на твое мнение съм.Няма смисъл да се дават толкова пари за колички и кошарки като и без това ще има толкова други разходи.То дребните работи най-много пари отиват.За това аз убеждавам ММ ,че по-от раничко по-леко сякаш ще ни е.
Момичета,обличам днес една рокля,взех си я зимата ...Тя е такава как да я опиша...еластична,става и с високи обувки и с ниски,викам да си я облека,че по свободна.Гледам се на огледалото ,то паласки имам  Cry Как ще отслабвам не знам с тоз постоянния глад.
Виж целия пост
# 506
Здравей те момичета,
бързам да се похваля,днес бях на преглед.Бебо се развива добре и за сега е момиченцееее  newsm44 newsm44 newsm44 но лекарката не беше на 100 % сигурна,каза,че много прилича на момиче.Другия месец съм на ФМ и се надявам там да ни кажат със сигурност.
Виж целия пост
# 507
.....
По принцип не на промоционална цени и ниски са тези на Лорели, но долкото чувам от познати били мн дървини и не маневрини, на пръв поглед били мн леки и удобни в магазина ама като сложиш малкия край. ....
Относно Лорели, това са бившите Бертони. Да си кажа моята е точно на тази марка - Бертони Плазма. Купувала съм я 2010г. и беше 385лв. Но аз съм много доволна от нея. Колко пъти съм катерила стълби на задни гуми с нея. Беше ми много маневрена и удобна, поне на мен де. Но все пак това е също толкова индивидуално както и повечето от нещата.
Относно скъпите колички - да ви кажа доста хора си позволяват колички по над 1500лв. Незнам от къде намират толкова пари и въобще какъв е смисъла, но ги има. Дори познавам няколко такива. Може би разчитат, че като е скъпа ще е по-качествена, но честно казано с моята не съм имала проблем.

Ох, и аз нямам търпение да дойде следващия преглед и най-вече края на май месец (тогава съм на ФМ), за да видим пола на бебчо, ако ни даде.
Виж целия пост
# 508
Здравейте и от мен, днес бях на преглед и се потвърди, че очаквам госпожица  Simple Smile която се развива със седмица напред от самото начало. Видях, че коментирате пазаруване вече и се сетих, че моя позната ми препоръча http://www.mothercare.com , като много изгоден сайт, а отн. доставката от http://www.gabco.org около 2 лв на кг.до BG.
Някой избрал ли си е Токуда за раждане и ако да планирате ли да посещавате лекциите за родители?
Виж целия пост
# 509
Честито на вс мами за хубавите новини! И аз се надявам сега в неделя да разбира пола....ама все пак ще си имам едно наум Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия