Ти какво сготви? Снимай, покажи! 117-та тема

  • 161 336
  • 754
# 705

Вени, разкошно хлебче! Heart Eyes  bouquet  chef

G&B , чудна питка, направо си личи колко е мека и пухкава! Heart Eyes  bouquet

mimi0585, ама как хубаво си я накъдрила тая пъстърва, я верно издавай тайната! Heart Eyes  bouquet

Вкъщи прост фасулец с наденица,



пак сливовия сладкиш



и фунийки със сладолед.



Виж целия пост
# 706
labrex как правиш фасула с наденицата  Praynig
Виж целия пост
# 707
fio.[blabrex[/b] няма тайна за рибата.Пека на ел. скара на реотани.Гледам пъстървата да е около 300гр преди печене я подсушавам хубаво и пека на добре загрята фурна.Според мен се раздърпва рибата при печене когато не е прясна.И за закуска мекици.Тестото беше станало на чудесни конци.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 708
Шоколадов сладкиш и пица



Виж целия пост
# 709
G&B , чудна питка, направо си личи колко е мека и пухкава! Heart Eyes  bouquet

Благодаря!!!
Виж целия пост
# 710
Привет и честит празник, момичета и Бонго!

Напоследък изглежда, всички са в стихията си! Вкусотия след вкусотия се показват по страничките на темата! Heart Eyes

rossonera, абсолютен фен съм ти! Даже и най-обикновеното ястие го снимаш така, че ми се прияжда на мига! eat

Ето днешните предложения от мен (пак три, за щастие):

Ризото с пиле:



Палачинки:



И първият ми домашно приготвен сладолед - с ароматна ванилия:


Виж целия пост
# 711

Готови спагети за закуска, от пакетче.
Виж целия пост
# 712

У нас вчера -

Картофени крокети или хапки

Виж целия пост
# 713
Една салатка-
Картофени кюфтенца-
мляко с ориз-
Виж целия пост
# 714
Най сетне питата е готова,чудно вкусна е  Peace. Capt_Flintмного ти благодаря!

Виж целия пост
# 715
Най сетне питата е готова,чудно вкусна е  Peace. Capt_Flintмного ти благодаря!


За нищо! Simple Smile Чудесна ти е питката!
Виж целия пост
# 716
Здравейте, днес се регистрирах във форума ,специално заради любимата ми тема. Надявам се приемате нови попълнения. След всички  показани вкусотии, да покажа и аз какво готвих последните два дни...
питка

с парченце от тестото завих една кифличка за детето

пиле със зеле, направо в тавата

и една пилешка супичка

Лека вечер!
Виж целия пост
# 717
Katerina R. непременно ще пробвам при първа възможност. Много обичам фрапе и често си приготвям. Благодаря за идеята.

Едни Мъфини с орехи и шоколадов чипс

Виж целия пост
# 718
Надявам се приемате нови попълнения.

ако искаш да имаш един почитател повече трябва да наблегнеш на мършата. Laughing
иначе и аз чакам да ме приемат като попълнение , ама .... "а дано , ама надали ..."  hahaha
Виж целия пост
# 719
Страхотни питки,тараторче,хапки,хлебчета,сандвичи,пици,супички,кремчета,рибка,
бобец,сладкишчета,мъфинки....просто всичко е неустоимо вкусно
 newsm51 smile3501
За вечеря пържолки и ребърцата от тях със зеленчуци на фурната и спаначена супичка-без снимка...просто заспивам...





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия