Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 60 350
  • 753
# 180
За пореден път "Плеяда" пускат негова книга на "поносима цена" - 27 лв ooooh!
Виж целия пост
# 181
Дреме ми, аз съм тъпа и упорита и стоически изчаквам да излезе в електронен вариант. Mr. Green

Виж целия пост
# 182
Очаквайте в края на месец май. Цена 27 лв.
Оха.
Виж целия пост
# 183
Въх, 27 лв.  ooooh! много са се оляли този път. Признавам, че изобщо не погледнах цената, аз отдавна я прочетох, хубава е, но не от най-най книгите на Кинг и не заслужава тази цена  Crazy
Виж целия пост
# 184
Плеяда имат 30% отстъпка при поръчка. Ще комбинирам с "Мъглата" и въпреки парите за доставка ще излезе малко по-поносимо.
Виж целия пост
# 185
http://blurbown.blogspot.com/2014/05/blog-post_254.html?spref=fb
Откъс на бг от "Доктор Сън"

*

Бард пък пускат ново издание на


http://www.bard.bg/book/?id=1794

Btw, до края на годината ще бъдат преиздадени и "Кристин" и "Отмъстителите"  Peace

*

Майският брой на сп. "Entertainment Weekly", в който е включен откъс от "Mr. Mercedes". Откъсът е различен от онзи, който публикуваха на сайта на Кинг, така че не пропускайте да го прочетете.
Виж целия пост
# 186


Btw, до края на годината ще бъдат преиздадени и "Кристин" и "Отмъстителите"  Peace



 ukliam1 ukliam1 ukliam1

Колекцията ми ще е почти пълна!!!!
Виж целия пост
# 187
Тамън миналата седмица я прочетох "Отмъстителите", нещо не ме грабна хич, ама то може просто да не ми е било момента за таково четиво  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 188
Е, предвид дори само дължината на "Доктор Сън" каква цена трябваше да сложат, 10 лв.? Няма как да стане.  Laughing Обаче корицата я бива, не е лоша.

Да вземат да преиздадат "Тъмния дом", че я искам.  Sad
Виж целия пост
# 189
Ами аз предвид цената няма да си я купя. Не бързам, или ще я чета назаем, или електронно.
Ако беше под 20 лв. щях да си я взема.
Не знам на какво разчитат издателствата, но мисля, че доста хора разсъждават като мен.
Виж целия пост
# 190
На Кинг купувам всичко без оглед на цената.
Виж целия пост
# 191
Е, предвид дори само дължината на "Доктор Сън" каква цена трябваше да сложат, 10 лв.?

Е чак 10 не, но не е толкова обемна книгата. Тук при средна цена на книгите от 16-18€, тукашното ѝ издание е на цена под 8€  Wink
Виж целия пост
# 192
В Амазон е малко под 12 долара(11.47).  Какво толкова са вложили нашите, че да я пускат на 27 лв.?
Виж целия пост
# 193
В Амазон е малко под 12 долара(11.47).  Какво толкова са вложили нашите, че да я пускат на 27 лв.?

Меркантилност, както винаги  Crossing Arms
Виж целия пост
# 194
Много са 27лв. Хайде, 18-20лв - ОК. Но 27 ?  Rolling Eyes
Аз бих изчакала - сто на сто Сиела ще я пуснат на 50% във ФБ. Или ще се появи в ел.вариант скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия