Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 60 350
  • 753
# 195
Не съм много сигурен защо точно, но "Куджо" и "Роуз Мадър", за които се присетих покрай новите им издания, никога не са ми били особено любими. newsm78 Иначе обожавам Кинг.
Виж целия пост
# 196
Взех си първа част на Под купола. Сега майка ми я чете, а после и аз. Дано ми хареса  baby_neutral
Търсих да си взема Джойленд или Мъглата, но ги нямаше и двете в нашата библиотека. Дано другият път имам повече късмет.
Виж целия пост
# 197
Който иска да чете на английски "Dr Sleep", може да си я поръча с твърди корици от амазон за 7 лири. Аз лекинко се шокирах от цената на българското издание и си поръчах една на английски  Crossing Arms
Виж целия пост
# 198
Който иска да чете на английски "Dr Sleep", може да си я поръча с твърди корици от амазон за 7 лири. Аз лекинко се шокирах от цената на българското издание и си поръчах една на английски  Crossing Arms
Аз направо си я бях дръпнала от торентите като излезе  Blush
Виж целия пост
# 199
На английски отдавна я има из нета в ел. вариант  Laughing

Който се интересува - "Доктор Сън" в Буктрафик е с -25%.
Съчетано с безплатна доставка за София, това, мисля, е най-доброто ценово предложение за момента  Simple Smile

http://www.booktraffic.bg/book/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1 … D1%81%D1%8A%D0%BD
Виж целия пост
# 200
Е, предвид дори само дължината на "Доктор Сън" каква цена трябваше да сложат, 10 лв.?

Е чак 10 не, но не е толкова обемна книгата. Тук при средна цена на книгите от 16-18€, тукашното ѝ издание е на цена под 8€  Wink

Е, бая си е дебела, не е колкото Куджо. Явно принципите на ценообразуване варират от държава в държава, не мога да коментирам. И в никакъв случай не играя адвокат на родните издателства, но си мисля, че е по-добре от общо забравих колкото многото пари за двете части на Под купола.
Виж целия пост
# 201
Другата причина за която се сещам, е че може би разчитат на по-големи продажби през сайтовете или панаири чрез обявени отстъпки 20-30%, като така се получава една по-нормална цена  Wink
Виж целия пост
# 202
Снощи довърших Кулата...  Shocked
Че ме шокира края, шокира ме, ама що рев изревах за Джейк и после за Ко...  ooooh!
Дали сега от бременни хормони, обаче голям рев падна!
Виж целия пост
# 203
27 лева за книга 560 страници с меки корици, определено са куку.  Crossing Arms

Много алчни станаха, колкото по-скъпи ги правят книгите, толкова по-избирателно се купуват. Не че всички няма да ги прочетем, само че няма всички да си ги купим. Един купува и после дава на още 20 да я прочетат, а ако бяха 12-15 лева всеки читател щеше да си купи по един екземпляр. Нека ги направят и по 50 лева, че да си ги взимаме на изплащане.  Mr. Green
Виж целия пост
# 204
Аз ще я чакам в електронен вариант. Или някой да я пусне в предай нататък.
Ако беше до 20 лв. щях да си я купя, но сега ще я чета сканирана.
И няма да съм само аз.
Виж целия пост
# 205
Някой взе ли си "Бурята на века", мислех,че ще е издадена като новела или нещо от този род. Не мисля, че ще ми хареса в този вариант, като сценарий.
Виж целия пост
# 206
Днес ще я взема от куриерският офис. Объркана съм, защото тя щеше да излезе на 3ти юни уж, а ми я пращат даже преди "Доктор сън".
Виж целия пост
# 207
Днес ще я взема от куриерският офис. Объркана съм, защото тя щеше да излезе на 3ти юни уж, а ми я пращат даже преди "Доктор сън".
Ще чакам отзиви. По принцип купувам всичко от него,но за този сценарий се колебая.
Виж целия пост
# 208
Снощи довърших Кулата...  Shocked
Че ме шокира края, шокира ме, ама що рев изревах за Джейк и после за Ко...  ooooh!
Дали сега от бременни хормони, обаче голям рев падна!
Аууууууу, аз съм до средата на 7ма книга, сега ми се уби желанието за четене.........
Виж целия пост
# 209
Снощи довърших Кулата...  Shocked
Че ме шокира края, шокира ме, ама що рев изревах за Джейк и после за Ко...  ooooh!
Дали сега от бременни хормони, обаче голям рев падна!
Аууууууу, аз съм до средата на 7ма книга, сега ми се уби желанието за четене.........

Ееее, извинявай!
Но някой беше написал по-рано в темата и аз затова не скрих текста.
Аз също разбрах предварително от тук...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия