Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 60 350
  • 753
# 210
Снощи довърших Кулата...  Shocked
Че ме шокира края, шокира ме, ама що рев изревах за Джейк и после за Ко...  ooooh!
Дали сега от бременни хормони, обаче голям рев падна!
Аууууууу, аз съм до средата на 7ма книга, сега ми се уби желанието за четене.........

 Cry Crazy
Виж целия пост
# 211
Много е неприятно някой да ти разкрие съдържание и то ключово на книга, още повече на такава голяма поредица.
Смятам хората, които го правят не само за несъобразителни, но за един друг вид, за който ще премълча.
И какво като си го научила оттук, дай да си го върнеш на останалите, които не са чели книгите.
Нямам думи, всъщност имам, но няма да ги кажа....
Виж целия пост
# 212
Много е неприятно някой да ти разкрие съдържание и то ключово на книга, още повече на такава голяма поредица.
Смятам хората, които го правят не само за несъобразителни, но за един друг вид, за който ще премълча.
И какво като си го научила оттук, дай да си го върнеш на останалите, които не са чели книгите.
Нямам думи, всъщност имам, но няма да ги кажа....


Това е вярно и се чуствам абсолютно зле от което. Тъй като вече не мога да си изтрия поста, не се сещам какво мога да направя,освен да се извиня още веднъж!
На никого нищо не съм искала да връщам, просто точната дума тук е несъобразителност...  Embarassed
Кажи си думите, които искаш и епитетите, които са ти на устата.
Заслужила съм си ги!
Виж целия пост
# 213
Готин брандинг:



 Twisted Evil
Виж целия пост
# 214
Това е вярно и се чуствам абсолютно зле от което.

Стига, де, кой знае какво си направила? И друг път се е случвало, не се товари излишно с отрицателни емоции! Grinning

Лиляна, доста грубо изказване!
Виж целия пост
# 215
Момичета, първо - честито излизане на "Доктор Сън" .. чаках я дълго, с голямо нетърпение !
Първо да поясня, аз съм от тези, които държат да си купят книгата на хартия, тъй като съм голям фен на "Сиянието".
Този сайт http://www.booktraffic.bg/book/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1 … D1%81%D1%8A%D0%BD , който съфорумка беше дала по-назад, сега има още по-голяма отстъпка, но се чудя дали ще продължи до панаира и дали на панаира ще предложат по-изгодна цена  ?  newsm78  Малко се съмнявам и се чудя какво да правя, дали да я поръчам от тук или да изчакам панаира ?

Има ли и други като мен с такъв проблем ?  Peace  #Crazy
Виж целия пост
# 216
Bmb' аз бях съфорумката, пуснала линка  Hug
Направи ми впечатление следното - когато го пуснах отстъпката беше -25%, после стана -10%, а сега гледам пак е -25%  newsm78
Според мен на Панаира едва ли ще е повече от 20%. Най-много да е 25, но едва ли пред вид цената за участие там...
Аз бих изчакала да видя дали на страницата на Сиела във Фейсбук няма да я пуснат за гласуване на -50%, което е твърде вероятно!
Все пак 27 лв. си е сума отвсякъде  Crossing Arms
Но ако си на зор, поръчвай от Буктрафика - напоследък са ми фаворити сред сайтовете  Peace
Все пак цената им се ядва  Laughing
Виж целия пост
# 217
Момичета, първо - честито излизане на "Доктор Сън" .. чаках я дълго, с голямо нетърпение !
Първо да поясня, аз съм от тези, които държат да си купят книгата на хартия, тъй като съм голям фен на "Сиянието".
Този сайт http://www.booktraffic.bg/book/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1 … D1%81%D1%8A%D0%BD , който съфорумка беше дала по-назад, сега има още по-голяма отстъпка, но се чудя дали ще продължи до панаира и дали на панаира ще предложат по-изгодна цена  ?  newsm78  Малко се съмнявам и се чудя какво да правя, дали да я поръчам от тук или да изчакам панаира ?

Има ли и други като мен с такъв проблем ?  Peace  #Crazy

Отстъпката в сайта на "Плеяда" е 30%,дори и с доставка мисля, че ще излезе по- евтино.
Виж целия пост
# 218
Миж, прекрасна си значиии  Crazy

Много би ме било яд ако се мина, но на панаира отстъпката им съм забелязвала да е била 3-4 лева макс. Което в никакъв случай не е това, което се предлага от Буктрафик-а  Naughty
Другото е, че това е твърде чакана книга, на знаков автор, дали ще се минат да я пуснат с голяма отстъпка ? Не вярвам  Thinking

А за Сиела, кога г/д предлагат за гласуване книжки, досега не съм следила ?  newsm78

Не съм на зор, просто много искам да имам книгата и искам да я имам на възможно най-ниска цена, не знам защо се скръндзя толкова, но когато видях обявената сума, направоооо   #Crazy и си казах, че аз тия пари няма да ги дам за нещо, което не струва толкова просто  bowuu
И така ..  Laughing
Виж целия пост
# 219
'
Аз бих изчакала да видя дали на страницата на Сиела във Фейсбук няма да я пуснат за гласуване на -50%, което е твърде вероятно!


Ще свирнеш ли ако я пуснат. Нямам фейсбук.

Виж целия пост
# 220
Всеки четвъртък на Фейсбука на Ciela.com пускат албум с пет обложки на книги.
Тази, която спечели най-много лайкове, се пуска на половин цена следващата сряда  Hug
Ето книгите от миналия четвъртък, спечели "Мостовете на Медисън" и днес е на -50% при поръчка от сайта на ел- книжарница на Сиела

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.792697857421146.107374 … 111388&type=3

Пускат предимно нови книги, което ми дава основание да се надявам и за "Доктор Сън"  Wink
"Мъглата" например беше печелила  Laughing



Меган
, ще сФирна, разбира се  Whistling

П.П. А в нашата фейс-група винаги можем успешно да изманипулираме всеки вот  Party
Макар че ако пуснат "Доктор Сън" няма да има нужда от призиви за гласуване  Laughing
Виж целия пост
# 221
Смятах отстъпката в издателството. Идва около 4лв след доставка с куриер. Simple Smile

Въртях, суках и реших, че я купувам и тва е..
Виж целия пост
# 222
Мда, тъпо е с тази доставка  Rolling Eyes
Буктрафикът е най-ОК, ако си в София ...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 223
П.П. А в нашата фейс-група винаги можем успешно да изманипулираме всеки вот  Party

 hahaha
Дааа! И аз ще почакам. Няма начин да не я пуснат.
Виж целия пост
# 224
П.П. А в нашата фейс-група винаги можем успешно да изманипулираме всеки вот  Party

 hahaha
Дааа! И аз ще почакам. Няма начин да не я пуснат.

То и хубави книжки се качват, не една съм си свалила досега.  Hug Мафия сме си.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия