Темата за СТИВЪН КИНГ - №11

  • 60 351
  • 753
# 285
Аз ще чакам вие да го прочете първо и се надявам на отзиви... В ГР ми попаднаха разни негативни мнения и затова задържам засега...  Wink
Ако ти харесва Сиянието, ще ти хареса и тази  Peace
Виж целия пост
# 286
Аз ще чакам вие да го прочете първо и се надявам на отзиви... В ГР ми попаднаха разни негативни мнения и затова задържам засега...  Wink
Ако ти харесва Сиянието, ще ти хареса и тази  Peace

Плюс колкото трябва. Ако някой герой ти влезе под кожата, винаги ще искаш да знаеш какво става с него по-нататък. Simple Smile Сега ми се прииска продължение за Чарли Макгий...
Виж целия пост
# 287
Сега ми се прииска продължение за Чарли Макгий...

Има мисля, че някакъв филм за голямата Чарли, но не знам сценария дали е на Кинг.
Виж целия пост
# 288
Аз ще чакам вие да го прочете първо и се надявам на отзиви... В ГР ми попаднаха разни негативни мнения и затова задържам засега...  Wink
Ако ти харесва Сиянието, ще ти хареса и тази  Peace

Там е работата, че е твърде различна от "Сиянието" и това май е основната причина някои хора да останат разочаровани от нея.
На мен пък точно тази различност ми хареса. (Ако не ме домързи, по-късно ще обясня подробно защо)


Сега ми се прииска продължение за Чарли Макгий...

Има мисля, че някакъв филм за голямата Чарли, но не знам сценария дали е на Кинг.


http://www.imdb.com/title/tt0297120/

Сценарият не е на Кинг и не си заслужава особено гледането.
Виж целия пост
# 289
Ооо да, филмът определено не си заслужава.  Peace
Виж целия пост
# 290
А, да, чувала съм за сериала, мерси, но не. Май някакъв трейлър му бях гледала. Чиста проба злоупотреба, като диско-кавърите на хубави песни.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 291
Сиела нищо не пускат за гласуване още...  Crossing Arms

П.П. Пуснаха  Tired Няма го Кинг  Tired
Виж целия пост
# 292
http://stephenking.com/promo/mr_mercedes/tv/
още един рекламен клип на "Mr. Mercedes"

*

Кинг разкри, че първата чернова на продължението на "Mr. Mercedes" ("Finders Keepers") вече е завършена, че книгата вероятно ще излезе през пролетта на 2015 и че следващата есен може би ще ни зарадва с нов сборник Simple Smile

*

http://youtu.be/evIqfWIpUjc
музикален клип, вдъхновен от "Стрелецът"
Виж целия пост
# 293
Кинг разкри, че първата чернова на продължението на "Mr. Mercedes" ("Finders Keepers") вече е завършена, че книгата вероятно ще излезе през пролетта на 2015 и че следващата есен може би ще ни зарадва с нов сборник Simple Smile

Ех, че хубави новини!
Виж целия пост
# 294
http://vimeo.com/92975323

А през това време... някъде на килима в хотел "Панорама"...  Mr. Green
Виж целия пост
# 295
http://vimeo.com/92975323

А през това време... някъде на килима в хотел "Панорама"...  Mr. Green

Ауч, гадно.
Виж целия пост
# 296
Чета "Доктор Сън" и е ебати кефа. Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Днес е сряда! Сиела какво пускат и защо се мотат с "Д-р Сън"  Crossing Arms
Или може би играта им с гласуването приключи?
Не мога да си намеря линка към ФБ-страницата им.
Може ли някой с инфо?
Виж целия пост
# 298
Днес пак е спечелил Майкъл Крайтън (с книга под псевдоним). Харесвам го, но и аз се надявам да пуснат Кинг.
Виж целия пост
# 299
Само да вметна, че "Доктор Сън" пак не е пуснат на гласуване от Сиела ...........  Tired Дийн Кунц - "Отвъдни очи"  - ако някой се интересува, обаче да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия