Вайбър

  • 365 129
  • 1 823
# 135
Ако не си заложила по подразбиране вайбър да се стартира заедно със системата-не би трябвало да те показва онлайн. Но не трябва да си онлайн к на телефона.
Добре, ако заложа вайбър да не се стартира заедно със системата, това значи ли, че ако имам някакви получени съобщения, няма да получа известие за тях, докато не вляза във вайбър да ги видя?  newsm78


Да естествено.
Виж целия пост
# 136
Ако не си заложила по подразбиране вайбър да се стартира заедно със системата-не би трябвало да те показва онлайн. Но не трябва да си онлайн к на телефона.
Добре, ако заложа вайбър да не се стартира заедно със системата, това значи ли, че ако имам някакви получени съобщения, няма да получа известие за тях, докато не вляза във вайбър да ги видя?  newsm78


Да естествено.
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 137
Аз като му дам Изход, някой ако ме потърси се активира?!
Виж целия пост
# 138
Да, и при мен се активира /на телефона/.
Виж целия пост
# 139
Да, и при мен се активира /на телефона/.
Нормално, на телефона Изход не спира приложението.
Виж целия пост
# 140
Да, и при мен се активира /на телефона/.
Нормално, на телефона Изход не спира приложението.
През настройките ли се изключва - статус на приложенията?
Виж целия пост
# 141
Да, и при мен се активира /на телефона/.
Нормално, на телефона Изход не спира приложението.
През настройките ли се изключва - статус на приложенията?

На български ми е трудно да ти кажа, всичката ми техника е на английски, вероятно да.
Ако натиснеш десния бутон на началния екран, който ти показва скорошните приложения и го затвориш от там, ще убие приложението.
Виж целия пост
# 142
И така не става. Само спирането на нета спира и Вайбър при мен.
Виж целия пост
# 143
И така не става. Само спирането на нета спира и Вайбър при мен.
За смартфон ли питаш или компютър?
Виж целия пост
# 144
Смартфон.
Виж целия пост
# 145
Настройки -> Приложения, намираш Viber и го избираш, "Принудително спиране". Така ще го спреш, но със следващото пускане на телфона ще се стартира пак.
Виж целия пост
# 146
Така го изключих, че сега не работи, дори след като рестартирах телефона, хахаха.
Виж целия пост
# 147
Така го изключих, че сега не работи, дори след като рестартирах телефона, хахаха.
Тоест ръчно като стартираш от иконата му, пак ли не тръгва?!
Виж целия пост
# 148
Да, но се оправи след час, може да е било бъг.
Виж целия пост
# 149
Ползвам Вайбър и на лаптопа , сега ми се отвори  някаква страница на вайбър и ме кара да инсталирам VIBER LOCKER = и ми пише че има риск от хакване на акаунта. Дадох инстал и сега получих смс от номер 191906 (на български , а досега всички са ми били на английски от вайбър и от чужд номер) в който пише "Ако сте използвали услугата на RGKgroup, моля отговорете с Да на този смс. На някой случвало ли му се е ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия