Секцио, или нормално раждане да изберем?

  • 18 963
  • 348
# 120
Аз имам приятелка, която отиде с препоръка секцио и не го спазиха. Вероятно са искали да си плати, не знам. Но само защото в документите ти пише така, никой няма да го направи. В крайна сметка те носят отговорност, не този от ЖК. А и всеки гледа да прибере парите  Wink
Виж целия пост
# 121
боже всеки различно казва  Shocked

Защо, според теб каква друга възможност има?
Виж целия пост
# 122
Аз имам приятелка, която отиде с препоръка секцио и не го спазиха. Вероятно са искали да си плати, не знам. Но само защото в документите ти пише така, никой няма да го направи. В крайна сметка те носят отговорност, не този от ЖК. А и всеки гледа да прибере парите  Wink
Ясно  Hug
Виж целия пост
# 123
Ако ти пишат препоръка за секцио само защото ти искаш, не се надявай, но ако си имаш сериозни предписания за това няма как да не те режат. Иначе, естествено, че като си избираш доктор за раждането ще си се разбираш с него.
Виж целия пост
# 124
Ако ти пишат препоръка за секцио само защото ти искаш, не се надявай, но ако си имаш сериозни предписания за това няма как да не те режат. Иначе, естествено, че като си избираш доктор за раждането ще си се разбираш с него.
имам проблеми с гръбнака утре доктора ми е реши ,при легнало положение не мога да си вдигам единия крак !Имам шум в сърцето което не знам дали пречи !И ниско кръвно
Виж целия пост
# 125
Добре де, ти нали си родила веднъж нормално? Тогава нямаше ли шум в сърцето?  newsm78

(Ниското кръвно определено не е показание за секцио.)
Виж целия пост
# 126
Ако ти пишат препоръка за секцио само защото ти искаш, не се надявай, но ако си имаш сериозни предписания за това няма как да не те режат. Иначе, естествено, че като си избираш доктор за раждането ще си се разбираш с него.
имам проблеми с гръбнака утре доктора ми е реши ,при легнало положение не мога да си вдигам единия крак !Имам шум в сърцето което не знам дали пречи !И ниско кръвно

Лекарите си знаят работата, спокойна бъди! Аз бях с препоръка за секцио и си го спазиха, но не заради плащането, а защото имах сериозни причини- високо кръвно и напречно предлежание на бебето.
Виж целия пост
# 127
Добре де, ти нали си родила веднъж нормално? Тогава нямаше ли шум в сърцето?  newsm78

(Ниското кръвно определено не е показание за секцио.)


Да първото ми раждане беше нормално ,да имах шум в сърцето но да ви кажа честно бях на 19 години и нямам спомен да съм казвала на лекарката че имам  Sad
Виж целия пост
# 128
Ами....., ако нямаш показания за секцио, а искаш по желание да раждаш така- плащаш си и......готово.
Виж целия пост
# 129
Аз не разбрах ти как искаш да раждаш. За начина се разбираш с доктора, който ще ти води раждането.  Ако не си избрала, в болницата с екипа, който ще го води. Секциото по желание се плаща.
Виж целия пост
# 130
Ами....., ако нямаш показания за секцио, а искаш по желание да раждаш така- плащаш си и......готово.
Да утре ще питам колко лв е ?
Виж целия пост
# 131
Къде ще раждаш?  Различно е.
Виж целия пост
# 132
При моето секцио беше така. Когато влезнах в 9 тия месец или малко преди това, взех направление за гинеколог от личния, а ти можеш и от лекаря, който ти води бременноста, стига да има в момента. После си взех час, отидох при лекаря, който си избрах, да ми прави секциото, влезнах, прегледа ме и той ми насрочи дата. След като си здравно осигурена, доктора не може да ти откаже. Гледа си в графика за свободен ден и смятате дните. Ти не си избираш екипа, нито датата, е ако има  2-3 свободни дати може да ти даде да си избереш. Плаща се за екип по избор. Понеже първото ми секцио беше по спешност и ме оперира завеждащия, за второто пак отидох при него. По принцип се дава едно направления за хоспитализация, това водещия на бременноста ще ти го даде. Надявам се да съм ти помогнала
Виж целия пост
# 133
Къде ще раждаш?  Различно е.
  в русе
Виж целия пост
# 134
При моето секцио беше така. Когато влезнах в 9 тия месец или малко преди това, взех направление за гинеколог от личния, а ти можеш и от лекаря, който ти води бременноста, стига да има в момента. После си взех час, отидох при лекаря, който си избрах, да ми прави секциото, влезнах, прегледа ме и той ми насрочи дата. След като си здравно осигурена, доктора не може да ти откаже. Гледа си в графика за свободен ден и смятате дните. Ти не си избираш екипа, нито датата, е ако има  2-3 свободни дати може да ти даде да си избереш. Плаща се за екип по избор. Понеже първото ми секцио беше по спешност и ме оперира завеждащия, за второто пак отидох при него. По принцип се дава едно направления за хоспитализация, това водещия на бременноста ще ти го даде. Надявам се да съм ти помогнала

Това е в случай, че си планово секцио. Това гинеколога, който ти води бременноста, го определя. И когато е така си по медецински причини и не плащаш. Правиш както написах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия