Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 45 181
  • 732
# 330
Как при Томен,в книгата заравят Джофри с меча в ръце  ooooh!.Ох тоя Мартин,праща ни теориите и предположенията по дяволите  Mr. Green

Никъде не е казано изрично, че заравят Джофри с меча.  NaughtyПо принцип няма такава практика. Мечовете от валирианска стомана са твърде ценни и се предават от поколение на поколение.
Виж целия пост
# 331
Скрит текст:
Много готин Петир, мнооооого.

Хм Варго, хм, надявам се кумчо-вълчовците да го харесат на вкус другата серия, че ако тръгне и той да става положителен няма да го понеса.   Twisted Evil


Петир е превъзходен! Heart Eyes Примирам от удоволствие всеки път като се усмихне мазничко. Кледа Санса като котарак - паничка с мляко.
С нетърпение чакам да видя как ще се вземе с леля Лиза в следващата серия.

Бум, и аз на този си му викам Варго. hahaha Не вярвам да го затрият бързо, сигурно ще мъти водата поне до още няколко серии и също така не вярвам да стане положителник.




Никакави романтичности няма между Бриен и Джайм. Тя може и да го харесва, освен, че почна да го уважава, но със сигурност от негова страна няма друго чувство освен уважение и възхищение като към боец.



Нито Лед, нито някой от изкованите от него два меча ще бъде меча на Азор Ахай.
Виж целия пост
# 332
На мен пък поведението на Петир ми се разминава с моята представа. Толкова е мазен, че по физиономията му се чете какво е намислил. Доста по- разкрит изглежда в сравнение с книгата. Прекалено похотливо гледа Санса, а идеята е да й спечели доверието.

На кой викате Варго, на този, който отряза ръката на Джейми ли, защото и аз не знам защо му викам Варго  Laughing.
Скрит текст:
А бе той в книгата беше ли на Вала. Аз все си мисля, че трябваше да са го изяли вече.
Виж целия пост
# 333
На мен пък поведението на Петир ми се разминава с моята представа. Толкова е мазен, че по физиономията му се чете какво е намислил. Доста по- разкрит изглежда в сравнение с книгата. Прекалено похотливо гледа Санса, а идеята е да й спечели доверието.



В книгите Петир  е описан от гледна точка на Санса. Тъй като е твърде неопитна, явно не може да схване напълно поведението му.


Няма разминаване според мен.
Виж целия пост
# 334
На кой викате Варго, на този, който отряза ръката на Джейми ли, защото и аз не знам защо му викам Варго  Laughing.
Скрит текст:
А бе той в книгата беше ли на Вала. Аз все си мисля, че трябваше да са го изяли вече.

Да, защото в книгите Варго беше този, който отряза ръката на Джайм. В книгата не отива на Вала.
Виж целия пост
# 335
Благодаря ви. Добре че сезоните са само с по 10 епизода, защото ако бяха с по 22-23 кашата щеше да е пълна. Аз лично съм разочарована от филма засега.
Виж целия пост
# 336
Благодаря ви. Добре че сезоните са само с по 10 епизода, защото ако бяха с по 22-23 кашата щеше да е пълна. Аз лично съм разочарована от филма засега.

Не знам дали щеше да е пълна кашата-най-вероятно да. Но напротив мисля, че трябва да 22-23 епизода, поне повече неща ще са описани. Тези, които не са чели книгата са най-добре-не се захващат за детайлите и сериала вероятно много им харесва. Но аз вече откровено си се ядосвам.
Петир поначало много си ме кефи. Аз и очаквах да има нещо между тях със Санса, реална връзка имам предвид-би било доста интересно. Ама не би-засега и там е скука.
Ще видим как ще се пресъздаде сцената в Орлово гнездо-вероятно в следващият епизод.
Виж целия пост
# 337

Петир поначало много си ме кефи. Аз и очаквах да има нещо между тях със Санса, реална връзка имам предвид-би било доста интересно. Ама не би-засега и там е скука.


Скрит текст:
Тц, не мисля че Санса би имала нещо с Петир. Толкова е... извратено.. Tired
Може би нещо не по своя воля.. Confused
Виж целия пост
# 338
Не вярвам Санса да има подобна връзка с Петир. Най-много някоя неохотно дадена целувка от време на време. Твърде ценна е за Кутрето, за да рискува той така да си съсипе плановете. Все пак е играч от класа, не е Роб Старк. 
Виж целия пост
# 339
Не вярвам Санса да има подобна връзка с Петир. Най-много някоя неохотно дадена целувка от време на време. Твърде ценна е за Кутрето, за да рискува той така да си съсипе плановете. Все пак е играч от класа, не е Роб Старк. 

Дано. В книгата ми се струваше по-сдържан. но в сериала... ooooh!
Виж целия пост
# 340
В книгите Петир  е описан от гледна точка на Санса. Тъй като е твърде неопитна, явно не може да схване напълно поведението му.


Няма разминаване според мен.


Понасъбраха се доста неща в този дух.
Виж целия пост
# 341
В книгите Петир  е описан от гледна точка на Санса. Тъй като е твърде неопитна, явно не може да схване напълно поведението му.


Няма разминаване според мен.


Понасъбраха се доста неща в този дух.

Ако не бяха форумите, никога нямаше да разбера, че Ренли и Лорас са имали връзка. Това просто не го виждах в книгите. Връзката им  обаче беше основен акцент в сериала..
Виж целия пост
# 342
На практика Тирелите си го подкокоросаха.

Същото се отнася и за Мелисандра и Станис, за Теон и Рамзи, пък и за изнасилването,
не е лошо да имаме повече гледни точки.
Виж целия пост
# 343
Интересно (уж изпуснат спойлер)
http://io9.com/this-accidental-game-of-thrones-spoiler-just-chan … medium=socialflow
Виж целия пост
# 344
Ако не бяха форумите, никога нямаше да разбера, че Ренли и Лорас са имали връзка. Това просто не го виждах в книгите. Връзката им  обаче беше основен акцент в сериала..
И аз бях така - даже като прочетох тук за първи път, че имали връзка, реших че за друга книга става дума. Crazy Изобщо не бях доловила такова нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия