Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 45 181
  • 732
# 345
Спойлер от книгите с въпросчета:

Скрит текст:
Много отдавна съм ги чела, но имам блед спомен, че Кутрето блъсна лелята през една дупка в пода, когато тя се опита да нарани Санса (или нещо такова) и хвърли вината на трети човек в залата? И й каза, че е обичал само една жена - майката на Санса. Ама ожениха ли се първо, за да стане той владетел на Орлово гнездо? Ох, май е време да прочета книгите отново ...
Виж целия пост
# 346
да, това ще го видим много скоро и в сериала.
Виж целия пост
# 347
Скрит текст:
да, ожениха се
Виж целия пост
# 348
Някой ако иска да разгледа по-добре Нощния крал.

Скрит текст:
:

Виж целия пост
# 349
От далече освен, че Краля на нощта ми заприлича на жена, ами цялото Сърце на зимата ми заприлича на Стоунхендж.  Laughing
Виж целия пост
# 350
От далече освен, че Краля на нощта ми заприлича на жена, ами цялото Сърце на зимата ми заприлича на Стоунхендж.  Laughing

Леден Стоунхендж си беше. Peace
Виж целия пост
# 351
На мен също ми заприлича на кромлех и ми се стори съвсем подходящо избран символ.
Виж целия пост
# 352
Аз се надявам някоя добра душа да сложи линк за магнетче за тези, дето сме без НВО  Praynig
Виж целия пост
# 353
Аз се надявам някоя добра душа да сложи линк за магнетче за тези, дето сме без НВО  Praynig

За кое?
Виж целия пост
# 354
Аз се надявам някоя добра душа да сложи линк за магнетче за тези, дето сме без НВО  Praynig

За кое?

За последния епизод, нали 5ти сте гледали, или бъркам?  newsm78
Виж целия пост
# 355
Аз се надявам някоя добра душа да сложи линк за магнетче за тези, дето сме без НВО  Praynig

За кое?

За последния епизод, нали 5ти сте гледали, или бъркам?  newsm78
Бъркаш  Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Брадата на Тормунд  Mr. Green

http://www.wimp.com/shavesbeard/
Виж целия пост
# 357
 Mr. Green А, итс грейт!
Виж целия пост
# 358
Joy
Тоя човек извън кадър го докарва много по-добре на Тормунд от книгите. Супер забавен. Да им се чуди човек на тия от сериала защо държат да го правят такъв сериозен и застрашителен. А виждаме, че на актьора си му идва отвътре да го раздава по-комично.
Виж целия пост
# 359
Joy
Тоя човек извън кадър го докарва много по-добре на Тормунд от книгите. Супер забавен. Да им се чуди човек на тия от сериала защо държат да го правят такъв сериозен и застрашителен. А виждаме, че на актьора си му идва отвътре да го раздава по-комично.

Нали? Отдъхнах си като го видях, дано има сцени по-нататък с точно такъв Тормунд. Дори каза "Ха!" Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия