АВАТАРНИ ИГРИ

  • 28 806
  • 740
# 210
Аз пък имам чувството,че каквито и колела да сглобя като комбинации Нези все ги е носила.... Laughing
Нали са и любими.... Heart Eyes
Сисе,добре дошла!
Виж целия пост
# 211
Аз пък имам чувството,че каквито и колела да сглобя като комбинации Нези все ги е носила.... Laughing
Нали са и любими.... Heart Eyes
Сисе,добре дошла!

 Joy Joy Joy Joy Joy и аз така Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 212
Благодаря ви за топлото посрещане.  Hug

Аз май съм готова за играта, но утре сутринта ще се преоблека.  Peace

Очаквам играта да е много, много красива. Джой даде добър старт.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 213
Момичета, кога е срока за преобличане?
Виж целия пост
# 214
Сисе, добре си дошла Hug

До неделя, Белла, доколкото знам, освен ако Незито не каже, че в понеделник няма възможност да пусне общия пост.
Виж целия пост
# 215
Ами, да ако й е по-удобно на Нези да го пусне още в неделя вечер Peace Все пак, ако е на работа, едва ли ще й е до това понеделнишки Wink
За това да почваме да се преобличамеее Party
Виж целия пост
# 216
И аз се преоблякох  Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Ейй, Госпожичке - много си хубава и романтична, мнооогоо Heart Eyes
Аз ви казвам, че само мълчите и ви няма никакви в темата за да се накиприте коя от коя по-хубави Grinning вие не вярвате hahaha
Виж целия пост
# 218
Аз си мълча щото ме е срам.След Г-цата мисля да се откажа.. Blush
Виж целия пост
# 219
Ааааа, не така Naughty Подаръче Wink Как ще се отказваш..

Очертава се красива игра Peace
Виж целия пост
# 220
Благодаря ви момичета!  Heart Eyes
Подаръче - Няма да се отказваш, правиш страхотни неща!
Виж целия пост
# 221
Как ми се иска да се преоблека вече и аз, но ще устискам до утре.  Crazy
Виж целия пост
# 222
Здравейте,момичета! Simple Smile
Аз вчера бях без интернет,сега влизам ,чета че има преоблечени,но не виждам нищо...
При мен ли е проблема? Thinking
Добре дошла на Христа! Simple Smile
Много се радвам да видя Лока и Сисето!  Hug
Честно да ви кажа ,ще ми е по-удобно да пусна общия пост в неделя вечерта.В понеделник съм на работа и докато се прибера ще стане късно. Ако не е проблем ,ще ви моля да се преоблечете до неделя следобяд.  Blush
Девичка,не съм бе,не съм ги носила всичките,а ми се иска.  Joy Имам цяла папка с картинки с колелета,но не ми е останало време да сглобявам и така си стоят.  Crazy
Виж целия пост
# 223
Да,Нези, както ти е удобно.
Но ние нали си гласуваме вече в понеделник, не както в старата тема във вторник.
Така, че вечерта в понеделник хем ще гласуваш, хем ще броиш Wink Аз мога да ти предложа помощ за броенето Hug

И аз ни виждам на Госпожица картинките.
Виж целия пост
# 224
Не е само при теб, Нези, Прикачи пак умре Grinning.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия