ИСТАНБУЛ и лалетата [тема 31]

  • 65 849
  • 790
# 630
Ортакьойската Джамия на 20 май  Simple Smile
Виж целия пост
# 631
Ортакьойската Джамия на 20 май  Simple Smile
Скрит текст:
Най-сетне!
Виж целия пост
# 632
Дано Чефи е успяла да я види и снима в цялата ѝ прелест.
Виж целия пост
# 633
Незнайно защо,разглеждайки офертите на различни фирми,има съществена разлика в цената на входните такси за един и същи обект.
Много моля тези,които сте ходили , да погледнете тези и да кажете нормални ли са,както и кое от тези неща си заслужава да се види.

- Посещение на ДОЛМАБАХЧЕ САРАЙ- 25 евро
- Панорамна автобусна обиколка на Истанбул – 10 евро
- Нощен романтичен Истанбул – 12 евро
- Рибен ресторант – 25 евро
- Разходка с кораб по Босфора – 17 евро
- Посещение на МОЛ САПФИР- 22 евро
- Посещение на Мол + аквариум Тюркоазоо – 20 евро
- Трансфер до Мол Истанбул Форум – 5 евро
- Посещение на Бар Вариете – 29 евро
Виж целия пост
# 634
В обявените цени от туроператора не са включени само входните такси на обектите. Формират се от цената на билета за съответния обект+трансфер+екскурзоводско обслужване+печалба. За това и в цените има разлика.
Виж целия пост
# 635
Незнайно защо,разглеждайки офертите на различни фирми,има съществена разлика в цената на входните такси за един и същи обект.
Много моля тези,които сте ходили , да погледнете тези и да кажете нормални ли са,както и кое от тези неща си заслужава да се види.

- Посещение на ДОЛМАБАХЧЕ САРАЙ- 25 евро
- Панорамна автобусна обиколка на Истанбул – 10 евро
- Нощен романтичен Истанбул – 12 евро
- Рибен ресторант – 25 евро
- Разходка с кораб по Босфора – 17 евро
- Посещение на МОЛ САПФИР- 22 евро
- Посещение на Мол + аквариум Тюркоазоо – 20 евро
- Трансфер до Мол Истанбул Форум – 5 евро
- Посещение на Бар Вариете – 29 евро

Много пъти е имало подобни въпроси и си спомням, че момичетата са давали добри отзиви за Нощен Истанбул.
Всички останали, могат да се направят самостоятелно на цени 2-3 по-ниски.

ПП Аз не съм посещавала нищо организирано.
Виж целия пост
# 636
Аз май сглупих,като купих ваучери за пътуване,чиито приоритет е шопинга,просто се подведох от изгодната цена.Искам да разглеждам,не да пазарувам.
Гледам,че Караджа Тур имат 50% намаление на пакет от няколко входни такси,който компенсира по- високата цена на офертата им.
Идея нямам дали мога да пренасоча ваучерите си към тях,не съм платила останалата част от сумата .
Друг път ще съм по- внимателна, благодаря на Вас!  bouquet
Виж целия пост
# 637
Аз май сглупих,като купих ваучери за пътуване,чиито приоритет е шопинга,просто се подведох от изгодната цена.Искам да разглеждам,не да пазарувам.
Гледам,че Караджа Тур имат 50% намаление на пакет от няколко входни такси,който компенсира по- високата цена на офертата им.
Идея нямам дали мога да пренасоча ваучерите си към тях,не съм платила останалата част от сумата .
Друг път ще съм по- внимателна, благодаря на Вас!  bouquet


Сега погледнах програмата. Имате два дни в Истанбул и на третия сутринта тръгвате ... на пазар.
Спокойно можеш да си подредиш нещата, които искаш да видиш в Истанбул за двата дни и да не се възползваш от скъпите им оферти.
Винаги има кой да помогне тук в темата.
Виж целия пост
# 638
Да,така е ,но аз съм от овчиците,които предпочитат да са с пастир Joy
Изпитвам ужас да тръгна сама в непознато място,хеле пък такъв огромен град,отделно ще съм с майка ми, която не е първа младост и  също не е от- най оправните.
Силно се надявам да има в автобуса хора ,към които да се " прикрепим" и видим възможно най- много,ако ли не,ще платим 4-5 от нещата и ще си останем с тях.Ресторантите и вечерите не ме вълнуват .
Виж целия пост
# 639
Във форума, по темата Истанбул, повечето сами организираме пътуването или използваме агенциите само за транспорт и спане, и всички забележителности сами посещаваме, така че не знам дали ще намериш някой да ти отговори за тези две агенции.
Пътувала съм доста, с различни агенции и най-добра организация и компетентни екскурзоводи ми е предоставяла Руал травъл. Но при тях ескурзията само до Истанбул е сравнително нова и не знам до колко са я разработили. С тях съм пътувала до Кападокия, която на връщане включваше Истанбул. През цялото време от пътуването ни в Турция с нас беше и местен екскурзовод, пенсиониран преподавател от истанбулски университет, и ни засипа с полезна информация. Това е агенция, която лично аз препоръчвам. С тях съм пътувала по още две дестинации.
Само до Истанбул, съм пътувала с Караджъ турс, но съм ги използвала  само за транспорт и спане. Те обикновено пътуват на една и съща дата с повече автобуси и за допълнителните екскурзии събират желаещи от няколко автобуса и така има по-голям шанс да се осъществи желаната от вас програма.


Благодаря ти.    bouquet

Judy, с подобен тон и отношение нищо няма да постигнеш. Мога да отговоря на въпросите ти, но не желая, защото не го заслужаваш.

Какъв тон? Какво отношение? Запитах нещо съвсем конкретно. Споделих от какво се интересувам и от какво- не, за да не се впускаме да разискваме неща, които не ме интересуват и от които сигурно друг не се интересува, т.к. опират до лични решения и предпочитания.
Ако това обижда някого, то проблемът определено не е нито във въпроса /изключително конкретен/, нито в зададените параметри /също/.
А ти самата, ако можеше да отговориш и бе любезна, би го направила.
Ако ме питат за цената на ягодите на пазара днес, не бих започнала да разправям, че не са полезни и да се сърдя, като ми кажат, че не това ме питат.
Информация намерих относно това, което ме интересува. Не държа ни най- малко ти да ми отговаряш, персонално не съм те молила да правиш нищо, след като не можеш или не искаш. Не знам защо реши, че точно твоят отговор ми е важен. Който знае и иска- отговаря на въпроси, поставени в публични теми. Grinning

Не питах коя компания да избера, не съм се интересувала от самостоятелно посещение. Ако съм се вълнувала от това- това щях да попитам.  Peace
Виж целия пост
# 640

Информация намерих относно това, което ме интересува...


Радвам се, че си намерила отговор за "цената на ягодите" и се надявам с това участието ти в темата да е приключило.
Виж целия пост
# 641
Момичета, ще Ви бъда много благодарна, ако някой отдели 10 мин и ми помогне да избера варианта, чрез който ще видя максимума от Истанбул,позволиха ми да прехвърля ваучера си / купила съм за третата посочена тук оферта/, но съм като патка в кълчища от толкова много гледане и незнание кое си заслужава да се види.

http://www.deals.bg/Vs.chetvartak-Istanbul-Odrin-2-nosht-zakuski … .-Sega-50lv_15459
 
http://www.deals.bg/Ot-Yuni-do-Avgust-IstanbulPrintsovi-o-viOdri … .-Sega-52lv_17710

http://www.deals.bg/yuni-shoping-Istanbul-2-noshtuvki-zakuski-23 … 119lvchovek_18077

http://www.deals.bg/yuni-Istanbul-2-noshtuvki-zakuski-23-transpo … Travel-TRAV_19115

http://www.deals.bg/Yuni-i-Yuli-3-dni-Turtsiya-Istanbul-2-noshtu … chovek-TRAV_18903
Виж целия пост
# 642
Радвам се, че си намерила отговор за "цената на ягодите" и се надявам с това участието ти в темата да е приключило.

 Joy  Joy Joy

Прави ли ви впечатление как ни позаглъхна темата? 

Дано Чефи като се върне да ни разкаже нещо интересно!
Виж целия пост
# 643
Дано Чефи като се върне да ни разкаже нещо интересно!

Тя се върна, но ще разкаже първо на мен. Twisted Evil
Виж целия пост
# 644
Момичета, ще Ви бъда много благодарна, ако някой отдели 10 мин и ми помогне да избера варианта, чрез който ще видя максимума от Истанбул,позволиха ми да прехвърля ваучера си / купила съм за третата посочена тук оферта/, но съм като патка в кълчища от толкова много гледане и незнание кое си заслужава да се види.

http://www.deals.bg/Vs.chetvartak-Istanbul-Odrin-2-nosht-zakuski … .-Sega-50lv_15459
  
http://www.deals.bg/Ot-Yuni-do-Avgust-IstanbulPrintsovi-o-viOdri … .-Sega-52lv_17710

http://www.deals.bg/yuni-shoping-Istanbul-2-noshtuvki-zakuski-23 … 119lvchovek_18077

http://www.deals.bg/yuni-Istanbul-2-noshtuvki-zakuski-23-transpo … Travel-TRAV_19115

http://www.deals.bg/Yuni-i-Yuli-3-dni-Turtsiya-Istanbul-2-noshtu … chovek-TRAV_18903

Аз бих избрала някой от пакетите на Караджъ турс.
Сметни си от допълнителните неща какво искате да видите и съответната му цена и ще решиш коя да избереш.

Радвам се, че си намерила отговор за "цената на ягодите" и се надявам с това участието ти в темата да е приключило.

 Joy  Joy Joy

Прави ли ви впечатление как ни позаглъхна темата?  

Дано Чефи като се върне да ни разкаже нещо интересно!
+1  Peace
Мине сезона на лалетата и страстите се успокоиха.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия