Песента от рекламата? (Тема 2)

  • 238 728
  • 380
# 315
Явно друга търсите. От вашия линк ми се отваря рекламното видео за Ергенът. Търсачката ми даде резултат, който прослушах и е едно към едно мелодия и текст с тези от видеото.

Пробвайте дали ще отворите този линк:
https://music.youtube.com/watch?v=2HUsx0hmD9Q&list=RDAMVM2HUsx0hmD9Q

Много, много благодаря!
Виж целия пост
# 316
Коя е песента от рекламата ма fuztee?
Виж целия пост
# 317
Imagine Dragons – Believer
Виж целия пост
# 318
Здравейте!
Не мога да си избия мелодията, която новият ерген свири на пиано на рекламата за формата. Моля ви да ми кажете, коя е песента 😊
Виж целия пост
# 319
Здравейте!
Не мога да си избия мелодията, която новият ерген свири на пиано на рекламата за формата. Моля ви да ми кажете, коя е песента 😊

Здравей, аз също доста харесах песента в пиано вариант. Оригиналната песен е на Lewis Capaldi - Someone you loved.

Има различни изпълнения, споделям едно от тях : https://youtu.be/eT5muWj8rKI
Виж целия пост
# 320
Здравейте. Някой да знае коя е песента към рекламата на Kinder Delis?
Виж целия пост
# 321
Да не е случайно тази?

Виж целия пост
# 322

Да! Благодаря много!
Виж целия пост
# 323
Искам да споделя една песен, за която се чудя от доста време и за която мислех да питам тук. Но снощи се сетих за част от текста и така я намерих. Става дума за рекламата на KBC Bank - там е само инструментал, от припева на песента. Ето и самата песен Simple Smile :

Fleetwood Mac – Don't Stop

Виж целия пост
# 324
Здравейте,
Не успявам да намеря песента от рекламата на Astratex (бельо).
Моля за помощ! Страшно ми харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Здравейте,
Не успявам да намеря песента от рекламата на Astratex (бельо).
Моля за помощ! Страшно ми харесва Simple Smile

Къде я пускат? Не съм попадала на нея досега.
Виж целия пост
# 326
Здравейте,
Не успявам да намеря песента от рекламата на Astratex (бельо).
Моля за помощ! Страшно ми харесва Simple Smile

Gloria Tells - You know it's true
https://youtu.be/QVcWLVTxSx8
Виж целия пост
# 327
Здравейте,
Издирвам песента от рекламата на "Бургаско". Разбрах само "хей, добър вечер [...] морето".
Може би е на Стефан Вълдобрев?

(Не мога да проверя със шазам, защото и самата реклама не намирам в нета)
Виж целия пост
# 328
Може би е тази?


P.S. Ако се пита за музиката от долната реклама, съм улучил.

Виж целия пост
# 329
Да, г-н Поаро, точно тази е! Много, много благодаря! Hug
П.П. Никът ми е любим герой
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия