Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 37

  • 108 082
  • 741
# 405
Не съм го пила този препарат, аз имам постоянни болки в гърба, в плешката откъм оперирата страна,
а също и в самата гърда (с квадрантектомия съм). Ужасно е това непрекъснато опъване и скованост,
по цели нощи не спя. Взех си Ацефеин, като видя зор пия по половин аулин. Иначе туморният маркер
ми е 24, дано да е от химията тая болка и с времето да отшуми.

Не се притеснявай всичко ще мине ! Много добре, че човек бързо забравя "лоши емоции " Прави малки тренировки, йога, раздвижване....На мен миналата година октомври направена мастектомия, и на контролен преглед мой хирург ми каза , че след време ще направиш реконструкция и ще забравиш всичко, което ти се случи...аз помислих го за "оптимист"меко казано Twisted EvilА сега вече мисля за реконструкция и специалисти в тази област! При мен още в отделение идваха физиотерапевти за обучение на определени позиции на ръка \раздвижване \ А сега аз 3 пъти седмично ходя на йога и ръцете се огъват на всички посоки... Търпение и кураж !  bouquet
Виж целия пост
# 406
Здравейте на всички!  На синът ми на 21,05 му откриха тумор на Вилмс( на бъбрека). На 28,05 беше опериран като се отстрани целия бъбрек с част от уретера. От 11,06 почнахме с химиотерапията. Сега всяка седмица му слагат и Винкристин. Като цяло лечението му понася добре. Рядко му се гади, но по време на курсовете по няколко дена почти не яде и предпочита да лежи.
  Днес обаче  като се събуди се изкашля няколко пъти и го водих на лекар и казаха, че е с леко зачервено гърло. Знаете ли дали това е причина да отложи слагането на Винкристина, който ще е в Сряда. В Понеделник ще звънна да ги питам, но до тогава....
   Пожелавам ви на всички бързо оздравяване!
 
Виж целия пост
# 407
Най- добре лекарите да кажат. По принцип при простуди или грип не се слагат ваксини“
Ние тук сме пациентите, не сме компетентните лица.
Желая ви успех! И леко понасяне на химиите!
Виж целия пост
# 408
Здравей, Дес, не мога да помогна с отговор на въпроса, не го знам това
лекарство. Но си мисля, че до сряда детето може и да се оправи, давайте му прясно изцедени
сокове, каквито обича. Доктора не ви ли изписа нещо за гърло? Дано да оздравее, стискам ви палци.
 Аз вчера бях на първата натоварваща вливка с Херцептин и както нищо ми нямаше снощи вдигнах
температура, хич не ми е добре днес, дано да е само първия път това неразположение.
Елена, благодаря ти за съветите, мъча се с разни упражнения, които знам от йогата, също и с гимнастиката на Норбеков, но сякаш болката се усилва.
Виж целия пост
# 409
 Мерси за отгворите. Така или иначе в понеделник ще ги питам. Сега се надявам бързо да премине, че да си ни върви лечението.
Виж целия пост
# 410
Здравейте, искам да се прегледам при д-р Марков,но не мога да се ориентирам къде преглежда-някъде до Пирогов ли? Също и в кой кабинет в Онкологията? Записва ли се час? И ако някой знае актуални цени? Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 411
за д-р Марков- вторник след обяд на бул. "П. Славейков" № 18 до болница "Пирогов" и тел. +359 888 817 510   Peace   50лв.за преглед+ ехограф
Виж целия пост
# 412
В 23 поликлиника в Хаджи Димитър. На първата страница на темата има телефони и адреси на д-р Марков.
Виж целия пост
# 413
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 414
Д-р Марков вече не преглежда в 23 поликлиника, а само на Бул. "Славейков". Peace Платих 40 или 50 лв. - не помня Embarassed
Виж целия пост
# 415
Значи и той в кюпа... Имаше един, дето си мислехме, че не е от всички грандомани, ама и той ни предаде !
Виж целия пост
# 416
Той всеки ден, до обяд преглежда в Онкологията.
За какво да ходи в Хаджи Димитър, като техниката там е остаряла? А ехографът срещу Пирогов е нов и освен тел на доктора от първата страница, ето и номера на мед.център там 02/952 36 00  Peace
Виж целия пост
# 417
След малко отивам на ехо на корем и гърди, ужасно съм се притеснила. Всичко ме
боли, гръб, стомах, оперирана гърда, мишница, дано да е от химията  Praynig.
Виж целия пост
# 418
Чакаме резултати.
Виж целия пост
# 419
Ох, нищо не направих, нямаше я докторката, притесненията продължават до петък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия