Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 54 тема

  • 60 041
  • 753
# 105
Всички сте  прекрасни!  Heart Eyes
Поздравления!   bouquet




Виж целия пост
# 106
Поздравления, момичета, много красиви слънца!
Не можах да отлепя очи от бузките на Епона на първата снимка. Предполагам, че това е Шанел пудрата, която озарява така приятно.
Виж целия пост
# 107
И от мен поздравления за предизвикателството. Много, много ми харесват гримовете ви. Особено невероятно много ми харесва грима на г-жа Стихийно Бедствие. И аз искам фотоурок.  Hug
Епона, за първи път те виждам с цяло лице и си много красива жена.  Grinning
Иве, ти си прекрасна както винаги. Кое е червилото, стои ти много добре?
Много се радвам, че участвате в предизвикателството момичета. Аз ще се включа след някоя и друга годинка като задобрея  Mr. Green хихи
Виж целия пост
# 108
 Heart Eyes Всички сте прекрасни!!!!!!!

Епона на снимката с цялото лице ми прилича на неземно същество от слънчева планета.  newsm51
Виж целия пост
# 109
Страхотни гримчета момичета,Епона много си красива,обожавам така очертани очи,само не разбрах много добре с кои продукт са очертани newsm78
Виж целия пост
# 110
Другите 2 слънца - супер сте!!!!
Чакам и аз фотоуроците ....Simple Smile

Червилото е Flormar Pretty lipstick A03 ... мисля ... ама защо нямам навик да си записвам какво ползвам, после минават дни до публикацията и забравям:)
Виж целия пост
# 111
Днес:



Виж целия пост
# 112
г-жа Стихийно бедствие, имаш златни ръце. УНИКАЛЕН ГРИМ.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 113
Радвам се че ви хареса момичета.
Поздравление за участничките, хич не е лесно да правиш предизвикателство.
Епона ако не си ползвала фотошоп, тогава разбирам  какво имат предвид като казват "втора кожа" във връзката с НАРС.
Аленка, много бих искала да намеря време да направя не само фото, но и видео урок, но за съжаление нямам такова, ще ти дам една картинка на мис Бони, казвам картинка защото фотоурок лично за мен е нещо повече и ако намеря време през деня ще ти разкажа за моята последователност в нанасянето на сенки или с прости думи казано, техниката. Защото тязи която показана не ми харесва.
Виж целия пост
# 114
Жаки си взе *Secret Service eyeshadow и я дават близка до Еспресото  Peace

Карамел  Peace прието  Heart Eyes

да,гледах го точно него вчера, но се усъмних да не е по- светло от търсеният от мен цвят  и по-скоро за буфериране и преливки,отколкото това, за което аз го искам- основен цвят за опушен тъмно кафяв грим, но чисто какаово кафяво, без черен отенък, трябва да помоля  Жаки на някоя от следващите срещи да го донесе да го видя  Hug

  B & C, не съм купила досега еспресото по 2 причини : не мога да стигна до този мол,който за мен е накрая на света през цялото задръстване в сф, и да стигна, не го ли пробвам на чисто око, върху основа и с четка, не мога да преценя наистина нищо от проби с пръсти кое как ще се нанася като наситеност и как ще се блендва...абе общо взето ,дето се казва, от мързел Simple Smile)) , просто ми е по лесно пред компа да си поръчам  Mr. Green
Виж целия пост
# 115
Скрит текст:

Скрит текст:
Още опити  Embarassed

Цветовете реално са в пъри по-наситени  newsm78
Виж целия пост
# 116
Асоциация за вода, свежест и прохлада - харесва ми:)
Виж целия пост
# 117
beautiful life , снимките ти са станали учудващо добре, като се има предвид, че си се снимала с гръб към светлината.
Следващия път можеш да пробваш да се обърнеш с лице към прозореца  Wink
Ако не отрязваш снимката толкова близо до вътрешната част на окото, също ще е по-добре.
Иначе имаш много красиви очи Heart Eyes

г-жа Стихийно бедствие , какви сенки си използвала за слънцето?
Аз нямам нужда от фотоурок, а от името на продуктите  Blush
Виж целия пост
# 118
Теди, с еспресото сравняват едно кафяво от нейкид бейсикс - на УД - мисля Faint беше цвета и има снимки на двата цвята в нета, аз съм ана вратата преди пътува и нямам възможност да покажа, а после и нет няма да имам, но можеш да тестваш цвета и от моята палитра, ако я нямаш  Peace

Мадам Стихийна, искам ти и Фокси да ме гримирате, ако не бях семейна - отдавна да съм се изтупала на място, ама и семейна ще се случи, само, че по-трудно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 119
Асоциация за вода, свежест и прохлада - харесва ми:)
Свежест и прохлада ми навява утрото на някой плаж, така че нека това да е моето предложение за следващото предизвикателство!
За цветовете на сенките ще кажа по късно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия