Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 54 тема

  • 60 043
  • 753
# 120
Страхотни слънца, момичета!

Sweety, с молива на Ревлон, в списъка с продуктите е.

Г-жа стихийно бедствие, и аз искам твоите продукти да кажеш. Няма фотошоп по кожата, от пудрата и апарата е.
Виж целия пост
# 121
страхотно е станало тогава, нищо по убедително да си взема пудрата.
Знам че сто пъти е писано ама ако не ви мързи дайте пак линкове от къде е най изгодно.
Виж целия пост
# 122
beautiful life , снимките ти са станали учудващо добре, като се има предвид, че си се снимала с гръб към светлината.
Следващия път можеш да пробваш да се обърнеш с лице към прозореца  Wink
Ако не отрязваш снимката толкова близо до вътрешната част на окото, също ще е по-добре.
Иначе имаш много красиви очи Heart Eyes

г-жа Стихийно бедствие , какви сенки си използвала за слънцето?
Аз нямам нужда от фотоурок, а от името на продуктите  Blush



Охх,сложно ми е с техниката,снимам се така,защото гледам в огледалото,с предната камера нищо не става и изобщо не е става това,което стана на живо,цветовете не личат изобщо  Confused

Мерси за комплимента   bouquet smile3525
Виж целия пост
# 123
За тези които искаха да знаят за продуктите които използвах за този грим
И за Аленка малко от начина ми за гримиране.

По принцип започвам гримирането на окото (след всички бази и така нататък) като си опушвам коста с нужния цвят в случая със
chiffon natural mary kay

След това си оформям ъгъла с помоща на моливната техника
Работих с кафявия молив "Cascade of Colours"

за същата техника може да се използва молива на Римел

след като си направя каркаса(така да го наречем) попълвам със сенки
тук използвах пигмент на МАС Nebula (заменя се със кафявото от флормарската четворка)
След това започвам с вътрешната част на окото.
Там използвах палитрата на Atelier T06  втория цвят

от тук нататък ми е по трудно с цветовете защото не на всички мога да видя номера.
Продължих с едни жълт мат на Маке уп студио
червеното е на Инглот е АМС 50
Доукрасявах с  жълта единичка на Севентин и Вайс палитрата на УД.
Очната линия е гел очна линия на Лореал (която между другото ми засъхна Sad)
Виж целия пост
# 124
Привет момичета, иска да си купя това на GUERLAIN интересува ме дали си заслужава парите и ефекта дали е наистина добър?
Виж целия пост
# 125
Привет момичета, иска да си купя това на GUERLAIN интересува ме дали си заслужава парите и ефекта дали е наистина добър?


Здрасти,ако изобщо моето мнение може да е компетентно в грима,ползвам метеорити отдавна имам от стара и новата формула,зависи за какво са ти,някои дами твърдят,че ги матират,че заместват пудра и т.н.,според мен са идеален завършек на всеки грим,миришат уникално,определено си личи ако си с тях и без тях,тена е изравнен и сияеш цял ден(нощ Simple Smile
Това е от мен за метеоритите Simple Smile

п.с. Кутийките са пленяващи,изобщо визията на Герлейн е зашеметяваща и води до пристрастяване(поне при мен и околните)  Grinning
Виж целия пост
# 126
Благодаря за мнението beautiful life, честно казано и аз не знам за какво точно ги искам,  до сега не съм ползвала метеорити. Да ми препоръчате и хубав руж  Simple Smile
Виж целия пост
# 127
Аленка, бейсикс я нямам, но гледах сучове точно заради това кафяво,коеtо обаче според мен е по-светло от желаното от мен какаово тъмно кафяво и по-скоро ми се струва чудесно средно матово кафяво за блендиране,отколкото тъмно кафяво за опушен грим.  Hug
Виж целия пост
# 128
Няма фотошоп по кожата, от пудрата и апарата е.

Епона, наистина си като слънце на тази снимка.  Heart Eyes  bouquet Връщам се да видя коя е пудрата.

п.п. Видях. И се запалих по Тера Ора, но след дъжд качулка.
Виж целия пост
# 129
След това си оформям ъгъла с помоща на моливната техника

Би ли споделила за тази техника повече  Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 130
Епона, много си красива Heart Eyes Да не говорим за невероятните гримове, които правиш  bouquet
Check Please  , и аз следя за Тера ора-та във ФЮ, но не знам дали изобщо ще я заредят пак Confused

 
Виж целия пост
# 131

Check Please  , и аз следя за Тера ора-та във ФЮ, но не знам дали изобщо ще я заредят пак Confused

 

Аз досега нямах никакво отношение към този продукт, но след снимката на Епона не мога да остана равнодушна. Новите бронзиращи на Герлен дали са със същия ефект?  newsm78
Виж целия пост
# 132
Много красиви гримове сте показали, поздравления!   bouquet

А Тера Ората и на мен ми е любим продукт, мирише уникално и ефектът е точно целуната от слънцето. Сега чакам да пуснат и новия вариант с четирите цвят.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
Момичета, ще ви обърна внимание, че след фдт-а съм сложила от свободната пудра на Нарс. Тъмното за контура е от Тера Ората, а за хайлайтването - от светлото на Тера Ората, НО стабилно подсилено с пролетния хайлайтер на Шанел от миналата година.
Виж целия пост
# 134
Новото предизвикателство е:

ШОКОЛАД

Срок за работа - до 15 май включително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия