Но за мен бирата е алкохол. Казах му да пие безалкохолна бира щом мисли, че бирата не се брои за алкохол и се разсърди. Ще следя темата.
Но за мен бирата е алкохол. Казах му да пие безалкохолна бира щом мисли, че бирата не се брои за алкохол и се разсърди. Ще следя темата.
Но за мен бирата е алкохол. Казах му да пие безалкохолна бира щом мисли, че бирата не се брои за алкохол и се разсърди. Ще следя темата.
Но за мен бирата е алкохол. Казах му да пие безалкохолна бира щом мисли, че бирата не се брои за алкохол и се разсърди. Ще следя темата.
Не е агресивен, но не е приятно да го гледат децата му, как се клати всяка вечер. Криеше бутилки на всевъзможни места. Измисляше невероятни причини да излезе и да пие от скритата бутилка. Това продължи дълго време. Купуваха, какви ли не билки и илачи, без полза. Най-важното за такива хора е да признаят, че има проблем. Казаха ни за клиника в Пловдив, където зашиват подкожно хапчета на гърба и докато трае тяхното действие /около 1 година/ лекуваният изпитва отвращение, към алкохола. Свързахме се с доктора и той каза, че пациента трябва да не приема алкохол 48 часа, за да отиде при него. Вече не зашиват хапчета, а слагат инжекция. Колко пъти отлагаха часа, защото не могат да го удържат 48 часа... В крайна сметка отидоха. Сложиха му инжекцията, която е с действие от 3 месеца и след тези 3 месеца се ходи отново за следваща, която е с действие 6 месеца. Не се наложи да ходят за втората инжекция. Спря алкохола и е върл противник вече 7-8 години. Не понася нито миризма на алкохол, нито можеш да го накараш дори да опита. Ако някой проявява интерес, ще взема координати от леля ми. Нека не се счита за реклама, защото въпросното лечение се поема от здравна каса. Поне се поемаше преди 7-8 години.
Но за мен бирата е алкохол. Казах му да пие безалкохолна бира щом мисли, че бирата не се брои за алкохол и се разсърди. Ще следя темата.

Препоръчани теми