Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 55 339
  • 760
# 240
Добър ден, ето ме отново във форума и резултата от 4-ят ми ден е 0,600кг. на долу, обаче вечерта беше тежка - дали не беше някаква криза или така ми се е сторило, но много трудно преживях глада, добре че мина, ще видя тази вечер как ще съм.
Пожелавам Ви хубав съботен следобед и до скоро. Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Здравейте Simple Smile
Попрочетох малко. Реших да се включа, този път сериозно, понеже няколко пъти съм се опитвала и все не ми се получаваше. Но този път ТРЯБВА да успея.
Решила съм да си върна самочувствието и жовота, който имах обратно.
8 години се борихме за дечица. След поредното ин-витро забременях и най - накрая се родиха прекрасните ни момчета. Нооооо аз съм си все с 20 кг отгоре, след две години и половина.
Нямам абсолютно никакво самочувствие и изглеждам като един бидон, като онези хора, на които никога не съм искала да приличам, но е факт, че изглеждам сяхаш ям само хамбургери.... офффф.... ужас.
Днес започвам нов живот!!!
Надявам се да успея.
Стартирам с потресаващите 86,66 кг. Sad  ooooh! , при ръст 173 см.
Ужасно е просто....
Дано успея да се справя.
Успех на всички, които искат да бъдат слаби и красиви.
Виж целия пост
# 242
Здравейте Simple Smile
Попрочетох малко. Реших да се включа, този път сериозно, понеже няколко пъти съм се опитвала и все не ми се получаваше. Но този път ТРЯБВА да успея.
Решила съм да си върна самочувствието и жовота, който имах обратно.
8 години се борихме за дечица. След поредното ин-витро забременях и най - накрая се родиха прекрасните ни момчета. Нооооо аз съм си все с 20 кг отгоре, след две години и половина.
Нямам абсолютно никакво самочувствие и изглеждам като един бидон, като онези хора, на които никога не съм искала да приличам, но е факт, че изглеждам сяхаш ям само хамбургери.... офффф.... ужас.
Днес започвам нов живот!!!
Надявам се да успея.
Стартирам с потресаващите 86,66 кг. Sad  ooooh! , при ръст 173 см.
Ужасно е просто....
Дано успея да се справя.
Успех на всички, които искат да бъдат слаби и красиви.

Не се притеснявай, попаднала си в точният форум, аз реших и започнах като теб - не е лесно особено, когато е за първи път, но нещото, което ме накара да не се откажа е подкрепата на всички тук. Всичко се преживява и с всеки следващ ден се чувствам все по-добре и по-добре, дори и с малките неудобства, но щом приоритета най-вече е здраве -  браво на теб и смело на пред. Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Здравейте Simple Smile
Попрочетох малко. Реших да се включа, този път сериозно, понеже няколко пъти съм се опитвала и все не ми се получаваше. Но този път ТРЯБВА да успея.
Решила съм да си върна самочувствието и жовота, който имах обратно.
8 години се борихме за дечица. След поредното ин-витро забременях и най - накрая се родиха прекрасните ни момчета. Нооооо аз съм си все с 20 кг отгоре, след две години и половина.
Нямам абсолютно никакво самочувствие и изглеждам като един бидон, като онези хора, на които никога не съм искала да приличам, но е факт, че изглеждам сяхаш ям само хамбургери.... офффф.... ужас.
Днес започвам нов живот!!!
Надявам се да успея.
Стартирам с потресаващите 86,66 кг. Sad  ooooh! , при ръст 173 см.
Ужасно е просто....
Дано успея да се справя.
Успех на всички, които искат да бъдат слаби и красиви.

Не се притеснявай, попаднала си в точният форум, аз реших и започнах като теб - не е лесно особено, когато е за първи път, но нещото, което ме накара да не се откажа е подкрепата на всички тук. Всичко се преживява и с всеки следващ ден се чувствам все по-добре и по-добре, дори и с малките неудобства, но щом приоритета най-вече е здраве -  браво на теб и смело на пред. Smile
Виж целия пост
# 244
Добро утро,
аз продължавам със записите, днес съм с 0,500 кг. на-долу, 5-ят ден мина сравнително леко за което съм доволна. Днес съм предвидила една дълга разходка от около 10 км. и от утре на работа - така по-малко мисля за ядене.
Пожелавам на всички хубав неделен релакс.
Виж целия пост
# 245
Здравейте отново, като гледам сама си пиша на себе си, няма ли да се включите за кураж?
Въпреки това да се запиша, 7-ят ден започвам с 0,400кг. по-малко, вчерашният ден беше песен - нямаше глад нямаше главоболие, ако така минават всички дни ще е супер.
Очаквам да се включите, хубава седмица и до скоро! Simple Smile
Виж целия пост
# 246
И аз се записвам отново с намерение за поне 20 дневно плодуване. Една почивка ол-инклузив ми се отрази много зле на килограмите и на хранителния режим. От утре ще се отчитам.
Виж целия пост
# 247
Добро утро,
искам да споделя освен, че започвам 8-ят си ден с 0,400кг. по-малко имам страхотно настроение, което досега толко дълго не ми се е случвало - всеки ден ми е спокоен и не обръщам внимание на дреболии, сънят ми е кратък и пълноценен, и това е ново при мен - за което всичко дължа на плодчетата, няма от какво друго да е.
Група очаквам Ви да се присъедините към мен и да споделите как сте.
Пожелавам Ви един прекрасен ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Аз също съм добре, до момента -1.400. Чувствам се добре. Но не мога да откажа кафето Sad
Виж целия пост
# 249
И на мен ми е трудно да се откажа от кафето, но напоследък съм нон-стоп на работа режима на хранене ми е под всякаква критика...
Виж целия пост
# 250
Добро утро! За мен денят започна с минус 2,5 кг и главоболие,което полека отшумява. Още след първия ден плодуване се завърна усещането за лекота и енергичност,което помня от предишните плодувания. Понеже денят ми беше много натоварен,нямах време да усетя глад,надявам се и днес да е така. Нямам никакви проблеми да спра кафето,не ми липсва.Даже след първото плодуване почти три месеца нямах желание да пия кафе-отвикнах.После малко по малко пак започнах да пия,но определено без кафето ми е по-добре.
Виж целия пост
# 251
Здравейте, мили дами! Отдавна навестявам сайта и се информирам за какви ли не интересни неща, но така и не съм се регистрирала досега! Беше време вече! Много ми харесва поредицата от теми за плодовата диета и тъй като и аз я започвам, реших да се присъединя. Все пак когато някой е с теб и ти дава подкрепа и мотивация е много по-лесно и приятно! Поздравявам всички вас за постоянството и добрите резултати!
Днес е моят първи ден! Доста съм ентусиазирана и мотивирана. Засега съм изпила един чай (без мед) и един фреш от портокали. Не чувствам глад и дори бих казала, че се чувствам много енергична. Довечера, към 8-9, ще ходя да потичам за час, защото мисля, че диетата ще е по-ефективна ако включа към нея и някакви упражнения. Мисля си сутрин да правя йога, а вечер да тичам. Дано ми се получи! Simple Smile Аз съм 48,9 килограма, но искам да стана 44-45. Може на пръв поглед да звучи малко странно, но аз съм нисичка и мисля, че тези килограми са ми точно.
Много се радвам, че се присъединявам към темата! Желая на всички хубав ден, изпълнен с много положителни емоции и усмивки!  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 252
И аз пак се приесъединявам. 5 дни беше яко плюскане с оправдание рожден ден на децата. Но от днес пак съм тук.  За сега 1 ден  на салата, фреш от цируси и чай с мед. Както се оплаках хвана ме вълчи глад и реших, че единственият начин да не си върна всички кила обратно е периодична диета. То се е видело, че няма да е лесно. Аз или не почти нищо не ям или се освинвам - средно положение явно няма. Добре поне че е топло и леко се убива глада и не умирам от студ
Виж целия пост
# 253
Добро утро плодчета,
форума живна, добре дошли на всички и поздравления за постигнатите резултати.
Аз да се отчета - 9 ят ми ден започвам с 0,300 кг. по-малко, но днес ми е малко отпаднало и като че ли нямам сили, но веднага съм си направила едно дълго кафе, както всеки ден което пия целия ден.
Кафето не съм отказала а и не смятам че трябва, като ми харесва тази напитка, не мисля че е чак толко вредно и другото което не спазвам е че съм изместила последното чайче малко преди лягане за да неусещам глад, мисля си че не са ми много тежки прегрешенията. Дано да успея да издържа така както съм замислила до 20 дни плодуване, имам чувството, че не са минали 8 а 80 дни - много отдавна започнах, а всъщност са минали пълни 8 дни, но няма да се предавам.
Стига толко от мен, оставям място във форума и за Вас и успех на всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Резултатът от вчера- минус 1,1кг.Общо за двата дни- 3,6кг. Много обичам кантара през първите пет дни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия