Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 55 339
  • 760
# 255
Добър ден на всички сладки плодчета! Simple Smile Много ви се радвам на резултатите и стискам палци да имате все такива успехи! Уау, polinabg, близо 4 килограма за само два дни е страхотно постижение! Продължавай все така, стискам палци.
Днес е вторият ми ден. Сутринта заместих чая с кафе (без захар), защото ми е много трудно да се откажа от него... Попринцип пия много кафе, но ще се опитам да го огранича до поне едно на ден. За обед изядох 1 портокал, а други два си направих на фрешче и ги пийнах. Simple Smile Досега съм изпила половин литър вода. Не съм се мерила, защото днес ми дойде и съм като плондир. След няколко дни ще го направя, надявам се резултатът да е по-голям. Simple Smile
Исках да попитам дали на някой друг му се случва да му причернява? Три дни преди да започна диетата бях само на по една салатка на ден, а вчера - първият ми плодов ден, ядох много малко плодове и по някое време започнах да се чувствам замаяна. Пия много вода, дори си слагам и лимон в нея понякога. Предполагам организмът ми още свиква...

Чао от мен засега и пращам на всички ви много положителна енергия! Heart
Виж целия пост
# 256
Здравейте и от мен Simple Smile!
4 ден само плодчета и слънчева вода си хапвам. Започнах детокс-диетата с цел лекуване на синуси.
Пожелавам на всички да сте здрави и красиви!
Виж целия пост
# 257
Здравейте момичета! От утре и аз съм с ВаС, спешно трябва да отслабна 10 кг, но ако може и повече....! Следя ви от 1 седмица и та днеска реших да се включа и аз. Утре ще ми е първият ден. Една позната отслабна с този режим за 20 дни - 8 кг, имаше излишни 20 кг. Та и аз имам 20 кг излишни. Мисля да изкарам 20 дни + 10 дена захранване. И след този режим ще мина постепенно на разделно хранене.
Стартирам с цели 70 кг, мечтата ми е да бъде 50 кг, никога не съм била 50 кг, но и никога не е късно... Била съм най-малко 56, но с многото ядене,  с тъпченето на забранени храни ии постоянното седене вкъщи станах 70. Вече не мога да се понасям, от утре започвам да слабея, ще тренирам вкъщи и ще се разхождам.
Желая на всички успех!
Виж целия пост
# 258
babyswan, на мен започна да ми причернява от време на време след 1 седмичен глад. Уплаших се и вкарах и салати и това като че ли подобри положението.
Виж целия пост
# 259
Добро утро група,
да се запиша днес 10-ят ден започвам с 0,200кг. по-малко, което за мен не е така важно, както изчистването. Все повече не ми се яде и чувството за глад с всеки изминал ден е все по-слабо, така че се свиква освен нещо сериозно да не ме провокира де.
Към всички сега започващи пожелавам успех и имате моята подкрепа и мнение от това което съм изпитала аз до момента, не страшно и сложно така че смело и сериозно напред.
Оставям Ви с пожелание за хубав и слънчев ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Добро утре! Днес е първият ден от плодуването, силно съм мотивирана, благодарение на Вас! Отделила съм си за днес малко ягодки, 2 кивита и разбира се ще се помъча да пия и чай.
Желая на всички, успешен ден!
Виж целия пост
# 261
Добро утро и от мен! Резултатът от вчера- минус 1,1кг. За три дни общо- 4,7 кг.  Никога досега не ми е прималявало или да усещам слабост, но аз не ограничавам количеството на плодовете,нито пък спазвам часове за хранене или чай. Когато усетя глад,хапвам плодче или пия чай,фреш- според ситуацията.Вчера например за целия ден съм изяла около 800гр череши,500гр сини сливи и две праскови. Чаят го правя студен в бутилка от 1,5л и го разнасям навсякъде с мен-пия без ограничение,когато усетя глад.
Виж целия пост
# 262
Добро утро! Резултатът от вчера-минус 1,6кг. За четири дни общо - 6,3 кг. Жалко,че няма да е така през цялото плодуване....
Виж целия пост
# 263
Добро утро! Резултатът от вчера-минус 1,6кг. За четири дни общо - 6,3 кг. Жалко,че няма да е така през цялото плодуване....


 Shocked Shocked Страхотен резултат, браво!  Peace
От колко килограма тръгна, ако не е тайна? Аз на плодуването съм сваляла максимум 800 г. на първия ден, и после по 200 - 300 най-много.
Виж целия пост
# 264
Здравейте и честит Ви петък!
Искам да отбележа, че вчерашният ден мина прекрасно - никакъв глад, никакви дразнения от това , че всички около мен ядат и мирише на вкусна храна - аз се чувствах все едно цял ден съм хапвала и никакво впечатление не ми правеше нищо. Тази сутрин е същото чувство. След измерването съм с 0,400 кг. по-малко и продължавам смело на пред.
polinabg  браво на теб, продължавай все така.
Denica_Deni4kata с теб сме, няма страшно, а и ще става с всеки следващ ден все по леко и приятно.
Толкоз от мен, пожелавам щастлив петък на всички. Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Добро утро! Резултатът от вчера-минус 1,6кг. За четири дни общо - 6,3 кг. Жалко,че няма да е така през цялото плодуване....


 Shocked Shocked Страхотен резултат, браво!  Peace
От колко килограма тръгна, ако не е тайна? Аз на плодуването съм сваляла максимум 800 г. на първия ден, и после по 200 - 300 най-много.
Трицифрено число...за съжаление. Но с този режим рано или късно ще мина на двуцифрена сума. Колкото повече са килограмите,толкова повече се свалят по време на режима. Предпочитам да свалям по 200гр на ден,но да съм 70кг,примерно.
Виж целия пост
# 266
Добро утро и от мен! Вчерашния ден мина добре, днес продължавам с 2 часа разходка пеша и с много сливи.
Пожелавам Ви успешен ден!
Виж целия пост
# 267
Добро утро и от мен!
Skrekkelig, благодаря за предложението! Но мисля, че проблемът при мен е, че не ям достатъчно плодове на ден, количеството им е доста малко... Но ще поправя грешката. Днес съм си приготвила много грейпфрути! Дами, вие пиете ли кафе по време на плодуването? Защото аз явно не мога да го откажа... Пия сутрин, но без захар, защото така го обичам. Иначе пия много вода и гледам да се разхождам постоянно, ако нямам време да правя упражнения. Днес ми е четвърти ден, от началото съм на -2,5, което не е малко, но ми се иска да е повече. Grinning
Polinabg, сигурна съм, че успехът ти ще продължи и много скоро ще ни задминеш всички. Simple Smile
Хубав петък дами!
Виж целия пост
# 268
Здравейте дами,
да се запиша - започвам 12-ят си ден с 0,400кг. по-малко но с главоболие, което го приемам за нормално в този етап от плодуването. Моля да споделите, дали и при Вас се случвало така, към средата на плодуването или да не търся причината в плодовете. Предвидила съм си да не съм в къщи и да не мисля за храна, а да се разхождам поне в повечето време от деня. От мен днес толкоз - пожелавам Ви прекрасен почивен ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 269
Добро утро! Днес 3-ти ден, кантарев отчете - 2 кг, надявам се да изтрая 20 дни и кантара да показва - 6 кг. А дано...! Иначе за днеска имам сливи и киви.
От мен успешен ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия