Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 55 339
  • 760
# 285
Здравейте момичета, кокичета! Днес ми е ден 5-ти, кантарев отчете - 1 кг, общо до тук - 3 кг.
От днес щях да почна и с упражненията, но заради МЦ не можах.
Хайде давайте момичета, дайте отчети.
Виж целия пост
# 286
Мисля да ям по един резен диня 3 пъти на ден,чая го пия без захар.Благодаря на всички,които ми отговориха. Hug
Виж целия пост
# 287
Здравейте плодчета,
от утре и аз се включвам в плодуването. Стартирам с 64 кг, целта ми е 53-55 кг. Ще се опитам да издържа 20 дни  Crazy
Виж целия пост
# 288
Мисля да ям по един резен диня 3 пъти на ден,чая го пия без захар.Благодаря на всички,които ми отговориха. Hug
  защо слагаш захар? ползва се само мед
Виж целия пост
# 289
Не слагам захар на чая,предпочитам да го пия неподсладен,с малко лимонов сок,действа ми много освежаващо.Успех на всички плодуващи!  bouquet
Виж целия пост
# 290
Добро утро група,
започвам 16-ят си ден с 0,500кг. по-малко, остава ми да измина още 1/4 от периода и започвам захранването - което знам, че е най-важно от цялото изчистване и леко ме е страх дали ще се справя.
Като чета от различни източници - то 10 дневното захранване го има в различни варианти, но горе-долу принципа ми е ясен.
Ако някой се е захранвал 10 дни и има описан ден по ден и ако не го затруднявам нека сподели, търся личен опит и как се е чувствал в първите дни от захранването. Благодаря предварително.
Пожелавам ви усмихнат ден, нищо че прогнозата е за дъжд и ведро настроение.
Виж целия пост
# 291
Добро утро! Резултатът от вчера-минус 500 гр. Общо за 9 дни- 8,4 кг
Аз съм правила 10 дневно захранване два пъти. Не съм си записвала ден по ден, но най-яркият ми спомен  е зверският глад,който чувствах. По време на плодуването се чувствах чудесно,а като започнах захранването- неудържим глад и двата пъти. Попремина чак седмица след като приключих захранването. Освен това по програма,някъде към петия ден мисля,трябваше да вкарам хляб. Понеже нямах време да си приготвям сама,си купих от магазина. И получих болки в стомаха и отоци на другата сутрин. На второто захранване вече си месих сама пълнозърнести хлебчета със сода,не с мая и нямаше болки и подуване. И други момичета споделиха,че от маята в готовия хляб получават болки и дискомфорт.
Виж целия пост
# 292
Здравейте момичета,искам да попитам дали е възможно вместо билков чай ,да пия чай от джинджифил,казват че потиска глада и ускорява обмяната на веществата.Днес ще съм на диня.
Успешен ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 293
Добро утро! Ден 6-ти, всичко при мен е ОК. Бравоо на момичетата, които имат минус! Надявам се всички да имаме чудесни резултати! Сега отивам за диня и ябълки. Лек и спокоен ден Ви желая!
Виж целия пост
# 294
Добро утро! Резултатът от вчера-минус 500 гр. Общо за 9 дни- 8,4 кг
Аз съм правила 10 дневно захранване два пъти. Не съм си записвала ден по ден, но най-яркият ми спомен  е зверският глад,който чувствах. По време на плодуването се чувствах чудесно,а като започнах захранването- неудържим глад и двата пъти. Попремина чак седмица след като приключих захранването. Освен това по програма,някъде към петия ден мисля,трябваше да вкарам хляб. Понеже нямах време да си приготвям сама,си купих от магазина. И получих болки в стомаха и отоци на другата сутрин. На второто захранване вече си месих сама пълнозърнести хлебчета със сода,не с мая и нямаше болки и подуване. И други момичета споделиха,че от маята в готовия хляб получават болки и дискомфорт.

Много благодаря за споделеното - значи да се стягам.
Виж целия пост
# 295
Здравейте плодчета, от доста време само ви чета постовете и се възхищавам на волята ви, но вече е крайно време и аз да се включа в групата.Качих доста кг. и се чувствам доста некомфортно и затова стартирам от днес със 69.5 кг. Нямам цел ,просто ще съм много щастлива ако успея да сваля поне 6,7 кг. за 20 дни.
За днес съм си приготвила праскови и диня.На всички ви желая хубав ден и много свалени кг. Hug
Виж целия пост
# 296
Здравейте плодчета, от доста време само ви чета постовете и се възхищавам на волята ви, но вече е крайно време и аз да се включа в групата.Качих доста кг. и се чувствам доста некомфортно и затова стартирам от днес със 69.5 кг. Нямам цел ,просто ще съм много щастлива ако успея да сваля поне 6,7 кг. за 20 дни.
За днес съм си приготвила праскови и диня.На всички ви желая хубав ден и много свалени кг. Hug

и аз стартирам днес....ще се подкрепяме. Имам около 10 излишки килограма.
Днес ще съм на пъпеш.  Laughing
Виж целия пост
# 297
Добър ден на всички! Днес е 10-ят ми ден и от утре започвам захранване. Искам да попитам дали се отслабва така и по време на захранването? Защото приятелки ми казват, че именно тогава са смъкнали най-много, мен малко ме съмнява.. Може ли някой да сподели?
Виж целия пост
# 298
babyswan,би ли споделила колко килограма си отслабнала за тези 10 дни.По време на захранването също се отслабва,но внимавай със солта,защото тя задържа течности в организма.  bouquet
Виж целия пост
# 299
не се сваля много при захранване,но пак зависи и с какво се захранваш,как и по колко....важно е да се прави правилно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия