Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 55 339
  • 760
# 300
е и моят трети ден е на привършване за първите два дена имам 2.000кг. чм само диня и пъпеш и по един чай, и се чувсвам много добре. лека вечер на всички  Hug
Виж целия пост
# 301
Добро утро и от мен,
аз продължавам бавно но славно започвам ден 17-ти с 0,400кг. по-малко и вече съм почти на финаланата права. Вчерашният следобед ми беше отпаднал и не сe чувствах много добре, но един освежаващ душ оправя всичко.
babyswan пожелавам ти леко захранване, ще се радвам, ако споделяш как го правиш и как се чувстваш.
На всички останали пожелавам леко плодуване и успешен ден.
Виж целия пост
# 302
Добро утро! Резултатът от вчера- минус 400гр. За 10 дни- 8,8 кг.
Виж целия пост
# 303
Здравейте, дами! Simple Smile
janetaes, за десет дни отслабнах с 6 килограма и половина. В сравнение с резултатите на останалите ми изглежда малко Grinning Но на мен точно толкова ми трябваше да сваля. Simple Smile
Dona Donatela, днес е първи ден от захранването и ще ви пиша как е минал и какво съм включила в менюто си! Знам, че захранването е много важно и ще се отнасям сериозно.
Още не мога да реша колко време да правя захранване... 10 дни със сигурност, но си мисля, че ще е добре и да са повече. Вие как мислите, след 10 дни плодуване, как би било по-добре?
Хубав ден на всички! Wink)
Виж целия пост
# 304
Добро утро и от мен.Първият ми ден мина  успешно - 0.500 гр. много е малко,но си хапнах повече плодове.Днес отново на диня и праскови.
Момичета имате страхотни резултати, поздравления! Laughing
Хубав ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Здравейте, дами! Simple Smile
janetaes, за десет дни отслабнах с 6 килограма и половина. В сравнение с резултатите на останалите ми изглежда малко Grinning Но на мен точно толкова ми трябваше да сваля. Simple Smile
Dona Donatela, днес е първи ден от захранването и ще ви пиша как е минал и какво съм включила в менюто си! Знам, че захранването е много важно и ще се отнасям сериозно.
Още не мога да реша колко време да правя захранване... 10 дни със сигурност, но си мисля, че ще е добре и да са повече. Вие как мислите, след 10 дни плодуване, как би било по-добре?
Хубав ден на всички! Wink)
Аз ще споделя моето мнение и какво бих направила аз - понеже нямам опит и тепърва ми предстои. От това което съм прочела, като цяло - задължителни са ти 5 дни, ако можеш да ги удължиш с още толко мисля, че за организъма ще е много благоприятно и след захранването, ако се задържи на правилно хранене поне още 10 дни или месец, формата ще се запази. Успех ти пожелавам и съм плътно с теб - от теб ще се уча за моето захранване. Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Добро утро и от мен! Ден 7-ми, всичко е Ок, предимно сутрин имам малко главоболие, но пия повечко вода и нещата се оправят. Продължавам днеска с 1 кг ябълки. Кантарев тази сутрин не мърдаше, но няма отказване. Мисля няколко дни да не се претеглям, че да не се отчайвам.
Браво на всички момичета, които имат МИНУСИ. Всички продължаваме напред и само напред!
Виж целия пост
# 307
Аз ще споделя моето мнение и какво бих направила аз - понеже нямам опит и тепърва ми предстои. От това което съм прочела, като цяло - задължителни са ти 5 дни, ако можеш да ги удължиш с още толко мисля, че за организъма ще е много благоприятно и след захранването, ако се задържи на правилно хранене поне още 10 дни или месец, формата ще се запази. Успех ти пожелавам и съм плътно с теб - от теб ще се уча за моето захранване. Simple Smile

Благодаря много! Wink Съгласна съм с теб напълно, реших захранването да продължи 10 дни. След това ще ям здравословно, а и спортувам, така че няма да позволя да се отпусна пак и да кача килограми. След това плодуване, честно казано не мога да си представя да ям някаква тежка и нездравословна храна. Grinning Днес като станах пих минерална вода с лимонов сок, защото не ми се пиеше чай. След около 2 часа хапнах 2 нектарини. Сега за обяд ще ям малък суров морков, сигурно настърган. Попринцип не смесвам плодовете, с какъвто започна сутринта на него карам и през останалия ден, но следобед вместо нектарини ще хапна киви. За вечеря отново суров морков. През деня разбира се ще пия много вода. Като за първи ден мисля, че ще е добре. Аз с нетърпение очаквам втория ден на захранване, защото ще включа към менюто си и варен картоф! Grinning В момента това ми звучи каато най-вкусното нещо на света...



Виж целия пост
# 308
Добро утро плодчета,
да се запиша за днес - 18-ят си ден започвам с 0,300кг. по-малко, чувствам се добре, вчерашният ден мина като приказка дано и днешният да е така.
babyswan как ти мина първия захранващ ден, започна ли да се усеща глада или още е притъпен? Днес на какво ще си?
На всички именници пожелавам Честит празник, а на всички неименници прекрасен петък.
До скоро. Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Здравейте плодуващи момичета. Чета темата редовно, не съм се включвала скоро като плодуваща, но ми се иска моя опит в захранването /макар и скромен/, да го споделя с вас. По назад в темата съм писала захранването си по дни. Аз не изпитвам глад по време на захранването. Тук е много важна "психологическата" настройка.  Не приемам периода като захранване, а като време през което "награждавам" себе си /всеки ден с нещо "ново"/, за постигнатите до момента резултати. По време на 10-дневно захранване, свалих още 1 кг. Пожелавам ви успех и дано съм била полезна някому  Simple Smile.
Виж целия пост
# 310
Здравейте момичета, и втория ден мина успешно.Днес продължавам отново с диня и пъпеш.Снощи ме гонеше страшен глад и към 22.00 часа изядох три парченца пъпеш  Embarassed надявам се, че днес ще е по добре.При мен първите 3 дни са най рискови ,след това ми е по лесно.Хайде, хубав ден и много свалени грамчета и килограмчета на всички! Laughing
Виж целия пост
# 311
Добро утро! Резултатът от днес-минус 200гр. Времето на големите минуси отмина. Общо за 11 дни- 9кг.
Виж целия пост
# 312
Здравейте плодуващи момичета. Чета темата редовно, не съм се включвала скоро като плодуваща, но ми се иска моя опит в захранването /макар и скромен/, да го споделя с вас. По назад в темата съм писала захранването си по дни. Аз не изпитвам глад по време на захранването. Тук е много важна "психологическата" настройка.  Не приемам периода като захранване, а като време през което "награждавам" себе си /всеки ден с нещо "ново"/, за постигнатите до момента резултати. По време на 10-дневно захранване, свалих още 1 кг. Пожелавам ви успех и дано съм била полезна някому  Simple Smile.
Благодаря за съпричасността ти, много си ни полезна, забавих се с коментара защото се върнах назад в темата да прочета твоето захранване - за мен е абсолятно правилно и спазено, надявам се да го направя точно така. Ще се настроя и аз психически за "наградата - захранване" и дано да е леко.
Ще се радвам да продължаваш да се включваш в темата - много се зареждаме с ентусиазъм и така ще направим чудеса. Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Здравейте! Ден 8-ми, всичко върви по план, следя ви през 1 час  Laughing Чудесна компания сте  Wink Само така! А сега аз продължавам с чая.
Лек ден на Всички!
Виж целия пост
# 314
Добро утро! Днес вече кантарът отчете застой. Лесното свърши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия