Да си разтълкуваме съня - 7

  • 50 785
  • 733
# 525
Callmenicky, не знам за какво се касае ( и така ли е изобщо), но защо си го причиняваш? Сънят говори като да правиш някакъв много голям и болезнен компромис със себе си. Търсиш разрешение там, където няма да го намериш и бягаш от истината, залъгвайки сама себе си, а вътрешно я знаеш. Осъзнай собствените си желания, колкото и да искаш да не са такива и ги признай пред себе си, за да не се обеси момичето и да погуби част от теб, която си струва, заради нещо/някого. което не е по-важно от теб самата. Peace
Виж целия пост
# 526
Какво символизира асансьора в сънищата?
Виж целия пост
# 527
Какво символизира асансьора в сънищата?
Виж 1стр.
Виж целия пост
# 528
Здравейте! Ще помоля за помощ в тълкуването на съня, който мъжа ми е сънувал.
Сънувал е, че си прави коламаска на ръцете, но лентите му свършват  и едната му ръка си остава космата. Предстои му преместване в друга служба, дали е свързано с това и какво точно означава? Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 529

ЗИЧЕ, мисля че сънят е предупредителен, още повече че ти самата го усещаш така. Мъка, разочарование, поради ранимата ти същност или част от теб, която е уязвима и слаба. Птиците символизират свобода, лекота, неуловим порив на духа и когато не успяват да се издигнат в небето това обикновено говори за проблеми и трудности, през които човек преминава.



Фрея ,благодаря ти миличка, много си права!
Виж целия пост
# 530
Фрея ще се радвам да ми помогнеш пак...
Накратко: сънувах, че раждам. Родих и после не исках да покажа бебето на баща му, защото нещо се беше ядосал... Не исках да го кърмя, а му давах мляко в шишенце.
Благодаря!
Виж целия пост
# 531
Сънувах, че влизам в много мърляв магазин, нещо като тенекиена барака, продаваха сурова и готвена риба и аз купувах пържена и печена. Бях притеснена, очаквах нещо неприятно, купувах рибата и имах намерение да се прибирам вкъщи.
Виж целия пост
# 532
сънувах че яздя кон,голям,гривест,як...никога не съм яздила и надали ще ми се случи,но усещането беше невероятно...когато слезнах го видях,че всъщност е много малък,като пони
Виж целия пост
# 533
Един от моите по стари сънища, е че сънувам че имам детенце -момиченце, дори и бях харесала име Кристина, и я видях заспала и облечена в розово с пълничко личице и беше много красива. Бяхме още в болницата. Дали това е резултат от моя мечта да имам момиченце или...  Rolling Eyes Confused
Виж целия пост
# 534
Аз пък имам един отвратителен сън, който помня, че сънувам втори път.
Имам някакви свободни нишки на венците, набъбнали... пробвам да ги откъсна, но не мога. Когато искам да ги отрежа, боли. С всяко дърпане стават по-големи, висящи и трябва да се махнат.
?
Виж целия пост
# 535
Сънувах, че на малката са й никнали всички хубави, здрави зъбки, а тя има едва 5 зъбки..  Thinking
А другия, че сънувах, че бившият ми мъж (баща на детето) ми изневерява, която уж само за секс и нищо повече. А по-късно ми предложи брак преди всички приятели и роднини... Шантав сън  ooooh! Много рядко сънувам или пък не помня сънищата...
Виж целия пост
# 536
Здравейте, ето ме отново мен

тази нощ сънувах, че съм бременна и раждам момиченце, но не ми позволяват да я кръстя както искам. Тръгвам аз по разни институции, но никаква полза и тя си остана с другото име. После се озовавам в колата с мъжа ми и бебето и пътуваме към някаква къща, в някакъв непознат град. Там явно отсядаме, но нещо не ми беше комфортно, една възрастна жена живееше там и тя постоянно ме биеше с един парцал по  ръцете. По едно време почнах да прибирам багажа нашия с мъжа ми и на бебето и мъжа ми беше и вика остави му някой играчки да си има и в тая къща, а аз му отговорих, че тука повече детето си няма да доведа. След това започнахме да слизаме по едни стълби и се събудих.
Виж целия пост
# 537
Здравейте, сънувах че съм във църква където имаше опънати маси и хора, които бяха насядали. Аз седнах до една позната но после смених мястото си и седнах до баща си. Не съм сигурна точно но седнах, на място където да се чувствам по сигурна и там където исках да съм. Какво означава църквата, масите ...
Виж целия пост
# 538
Наскоро сънувах че влизам в нещо като църковен магазин , една жена ми рисуваше по картинка някаква фигура на лявата китка, с различни цветове, във тази фигурка имаше и кръст като църковен даже ми казваше как аз да си я довърша, спомням си и това че ми даде гривна с едри сини мъниста или камъни. Трябваше да я нося на лявата ръка
Този сън ме плаши  Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 539
Freya вече няколко пъти сънувам сънища с еднакви хора. Може и просто така да ми се струва но мисля, че и преди съм виждала някои от тях в сънищата си. Помня само откъси, но ще ти кажа най-същественото: Едно момче на около седемнайсет (да го наречем килиан) и брат му (нз име), приятеля му (симпатяга но и неговото име не знам) и едно момиче с рижава коса леко къдрава (предполага се че съм аз, но не прилича изобщо на мен). Килиан има някакъв бизнес, но някои от хората, на които взима пари за някаква си там атракция убива. В някакъв килер или нещо подобно. Между нас има някаква химия, имаше сън в който видях, че сме преспали заедно, но по някаква причина аз знаех тайната му и понякога бях ок, но в днешния сън имаше един момент в който се изплаших че ще убие и мен. Не си го спомням ясно.. брат му си падаше по мен, това знам със сигурност, и аз с що по него малко, изобщо не приличаше на Килиан беше много мил джентълмен, а килиан беше този затворен тип, но си падаше леко женкар, май бяха доведени братя, не се харесваха. Спомням си част от днешния сън, единственото конкретно нещо, което мога да ти кажа. Значи бях в една като къщичка много малка побираше едно легло, и там нещо нз какво правех, и Килиан и приятеля му (беше много печен, май беше гей или просто изобщо не се интересуваше от мен) чакаха отвън. Килиан по едно време разби вратата  #2gunfire(даже не се виждаше врата всичко беше дъски но много слабо закрепени някакви  разхлабени и той направи дупка в едната) и аз си подадох главата и надникнах и те ухилени все е дно на шега направо разбиха останалото от вратата и там май висеше една тениска и аз се хванах за нея като тарзан и виснах тогава се усетих че съм била гола xD и се завих с нея цялата те ми метнаха един пуловер и ме грабнаха и отидохме така на учи.ище. Влязох и всички ме гледаха и аз със тях се подхилквах, нямах раница и бях увита с един пуловер и имах тениска отдолу ходех боса и дрехите стигаха до средата на бедрата ми. Всички предполагаха че съм БИЛА с Килиан. Тогава една госпожа влезе  и започна да раздава ЗАБЕЛЕЖЕТЕ кръгли жълти листчета с редове горе долу колкото дланта й и химикали към тях. Раздаваше ги и питаше дали някой не си е забравил тетрадка и химикал и гледаше към мен и натъртваше а др се хилеха аз не исках да ставам в този вид затова си мълчах и накрая тя ми ги даде сама.
Общо взето в този сън в началото ми беше малко зловещ с убийствата и прочее но после  сънувах тази част която ти разказах. Беше ми някак.. знам ли,  малко неудобно но не съм била засрамена беше ми на кеф през повечето време в съня. Мисля че Килиан е много зловещ въпреки химията ни, защото усещам че "аз" съм привлечена към него но и тайно ме е страх от него. Не знам какво да мисля трудно е за тълкуване. Страх ме е от това като какво можеш да разтълкуваш килиан. Една приятелка ми каза да потърся братя в съновник.. нищо не намерих. Всичко е много объркано и напоследък сънищата ми са много мистериозни. Помогни ако можеш! Благодаря!И много се извинявам за грешките, бързам и съм от телефон!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия