Вътрешен дизайн по Нивиана/7/

  • 187 524
  • 769
# 225
Седя и си мисля...витрините  интериор или екстериор  са..
Аз по това време обикновено съм в Лондон, и им се радвам на коледните  витрини.
Тази година поради лични причини трябва да остана в България.
Минах вчера по Графа, малко траурно наслагани черни обувки  върху кубчета, почти навсякъде.
Та ми липсва коледния интериор по екстериорите.

На два магазина чак ми идеше да вляза да им предложа да им ги пренаредя.

 В Лондон на  JohnLewis  са ми  любими...цели приказки  винаги..и съм се чудела кой им ги прави.
И не само техните.

http://www.pinterest.com/pin/427842033323124553/
Виж целия пост
# 226
Седя и си мисля...витрините  интериор или екстериор  са..
Аз по това време обикновено съм в Лондон, и им се радвам на коледните  витрини.
Тази година поради лични причини трябва да остана в България.
Минах вчера по Графа, малко траурно наслагани черни обувки  върху кубчета, почти навсякъде.
Та ми липсва коледния интериор по екстериорите.

На два магазина чак ми идеше да вляза да им предложа да им ги пренаредя.

 В Лондон на  JohnLewis  са ми  любими...цели приказки  винаги..и съм се чудела кой им ги прави.
И не само техните.

http://www.pinterest.com/pin/427842033323124553/

Различни нации, различни светоусещания...За мен коледния дух започва в средата на ноември и свършва в средата на януари - през цялото това време си украсяваме вкъщи и добавяме разни дреболийки, та да не ни омръзне украсата...
Виж целия пост
# 227
Любимия ми въпрос е - като правя интериор - а къде ще си държа елхата:)
Ама всъщност си е важно.

Искам да ми стане малко по коледно....поне сняг да завали.
Макар  че има  цели  6 седмици.
За да не е празно:



Виж целия пост
# 228
Любимия ми въпрос е - като правя интериор - а къде ще си държа елхата:)


Наистина си е важно Simple Smile
Аз докато мисих интериора си много си мислех за това къде ще ми е елхата Simple Smile За жалост всекидневната ми е малка и остана много малко място за елхичка. Мисля да си купя жива елха или някакво зелено храстче, което прилича на елха, което по принцип да стои на балкона, а за коледните празници да го ползваме за елха. Нивиана би  ли ми препоръчала нещо? Кое растение ще издържи навън на балкона на студ и пек, ще може да живее в саксия поне 4-5 години, ще мога да го внасям вътре по коледа, поне 1 метър да е на височина и да прилича не елха?
Виж целия пост
# 229
Хвойна, туя http://gradinata.bg/index.php?page=plant&plant_id=723
Виж целия пост
# 230
perunika, благодаря ще се поинтересувам повече за тези растения Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Иди в някой градински център - има най-различни вечнозелени иглолистни. А щом е за една бройка, няма да ти е скъпо. Друго е, ако като мен, имаш да правиш цяла градина  Naughty
Виж целия пост
# 232
perunika, хубаво е, че имаш да правиш цяла градина Simple Smile  намери къде на едро ги продават твоите растения
Виж целия пост
# 233
Разсадници много  Peace
Виж целия пост
# 234
Здравейте Нивиана,

много ще се радвам ако ми дадете съвет!

Правя една стая, в момента тя няма нито цвят на стените, нито ламинат, а мебелите са избрани- моля помогнете ми с насоки какви цветове да боядисам стените и какъв да  е ламината.
Мебелите са следните-
http://zonaforhome.bg/products/spalni/legla/0/11100110023
http://zonaforhome.bg/products/spalni/garderobi/0/11100103021
 и други подобни от серията.
Стаята е почти квадратна, слънчева е.


Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 235
Eli, какво мислите за тапетите  по принцип?
Виж целия пост
# 236

[img][http://prikachi.com/images/554/7733554q.jpg/img]
[img][http://prikachi.com/images/551/7733551J.jpg/img]
Здравейте момичета и Нивиана  bouquet
Адмирации към твоя труд и професионализъм  bouquet
Почти вече обзаведох своя дом-от мноого време Ви чета и ми помогнахте -винаги намирах отговори и на моите въпроси и чуденки.
Но имам затруднения със следното-реших за прозорците да сложа щори,както съм ви показала,но ми изглежда някак пусто,празно,липсва ми емоция.и го няма онзи уют,който се чуства като си у дома Sad.Не знам мисля да сложа пердета-но какъв цвят,какви десни,материя-трудно ми е.За това влязох вече тук ,за да потърся помощ baby_neutralМоите цветове са-бяло,лайм,капучино и бежово.
[img][http://prikachi.com/images/551/7733551J.jpg/img]
Виж целия пост
# 237
Ванилия, лимон и капучино:)
Приятно е станало.

Най-лесното е бяла завеса прозрачна на цялата стена. Има хубави мрежи.
Или пък нещо златно.
Могат  в ъгъла да ви стоят две плътни, могат да са сини или зелени.
А могат  да са и с цвета на стената.
Сложете непременно картини.

Стои малко необживяно. Има лека стерилност. Бихте ли ползвали килим.

Изкуството и осветлението правят интериора  жив. И с душа. Поздравления за различните столове по цвят, ако виждам правилно.
Боядисайте  нишата зад телевизора  друг  цвят. Черна, бяла или синя.
Липсва ви дървен елемент.

Намерете си, поръчайте си, или си нарисувайте картина с масло над радиатора.
Или някое обемно пано.
Може и  огледало в интересна рамка.
Някакъв декор.



Виж целия пост
# 238
Ванилия, лимон и капучино:)
Приятно е станало.

Най-лесното е бяла завеса прозрачна на цялата стена. Има хубави мрежи.
Или пък нещо златно.
Могат  в ъгъла да ви стоят две плътни, могат да са сини или зелени.
А могат  да са и с цвета на стената.
Сложете непременно картини.

Стои малко необживяно. Има лека стерилност. Бихте ли ползвали килим.

Изкуството и осветлението правят интериора  жив. И с душа. Поздравления за различните столове по цвят, ако виждам правилно.
Боядисайте  нишата зад телевизора  друг  цвят. Черна, бяла или синя.
Липсва ви дървен елемент.

Намерете си, поръчайте си, или си нарисувайте картина с масло над радиатора.
Или някое обемно пано.
Може и  огледало в интересна рамка.
Някакъв декор.




Нивиана, много Ви Благодаря  bouquet за споделените идеи.
Да столовете са в 3 цвята-стори ми се интересно. Peace
Килим задължително ще взема,но сега ми подариха един малък сладур Hug-померан и не смея.
Може би като пораснем малко,че ... ooooh!
И аз си мислех за картини и много снимки в бели рамки,защото стената ми е ванилия/беж и може би ще стои добре.
Относно липсата на дърво-трябва да е в натурален цвят или може да е напр,рамките за снимки/картини  са в бяло дърво...или щес е сливат и няма да постигна ефекта.
Тази седмица имам пътуване до Турция и оттам ще си взема  плат за пердета-като си ги ушия ,ще се похваля.
Още веднъж едно голямо Благодаря.
Успех на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Според вас какви цветове са подходящи за стени на хол  с този диван и подобен цвят паркет
http://prikachi.com/images.php?images/956/7735956v.jpg
Срещу него ще има бяла секция
Благодаря предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия