Вътрешен дизайн по Нивиана/7/

  • 187 522
  • 769
# 240
geri_koleva, бели стени ще са супер според мен Simple Smile 
Стените са ми бели, дивана сив, пода обаче ми е цвят акация.
Виж целия пост
# 241
  bouquet Да , иска ми се обаче стената зад секцията да е нещо по-ярко , защото е бяла и много ще се слеят
Виж целия пост
# 242
  bouquet Да , иска ми се обаче стената зад секцията да е нещо по-ярко , защото е бяла и много ще се слеят

Опитайте с тапети, които нямат  много цвят  в тях, а само различна  текстура/фактура.
Една имитираща бетон стена  ще е много  добре също.


Виж целия пост
# 243
Здравей Нивиана! Първо искам да те поздравя за добрите идеи и предложения! На мен скоро ми предстои да се изправя пред предизвикателството "вътрешен дизайн" а аз въобще не съм подготвена за това! Надявам се да ми окажеш подкрепа в тази сфера. Като за начало ми се иска да измислим някакъв вариант на окачен таван във всекидневната, която ще бъде хол и кухня в едно като  съм решила да е в бледо жълт цвят! Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 244
Terorina, абсолютно недостатъчна  информация.
Какво налага  окачения таван?
Виж целия пост
# 245
Дорис, Нивиана помагайте  Hug  Praynig
Детска стая за момченце - мебели бреза, мн бледи оранж и зелено. Стените какъв цвят?  newsm78
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 246
Дорис, Нивиана помагайте  Hug  Praynig
Детска стая за момченце - мебели бреза, мн бледи оранж и зелено. Стените какъв цвят?  newsm78
 Heart Eyes

Ох притесни ме, аз съм "пишман" дизайнер и надничам тук с голямо любопитство, интерес и с респект, продължават да ме изненадват решенията на Нивиана, които след прочит са толкова естествени и на място и се чудя как не съм се сетила!

При тези цветове може би бяло или нюанс на бялото?
 В една детска стая има много цветни играчки, обикновено и рисуваните детски картини са по стените, а може би и окачена черна дъска...
Виж целия пост
# 247
Супер Simple Smile. И аз си мислех за бяло  Hug а черната дъска е поръчана преди 2 седмици Simple Smile. Усмихна ме Simple Smile. Дано и Нивиана се включи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 248

Дорис, Нивиана помагайте  Hug  Praynig
Детска стая за момченце - мебели бреза, мн бледи оранж и зелено. Стените какъв цвят?  newsm78
 Heart Eyes

Ох притесни ме, аз съм "пишман" дизайнер и надничам тук с голямо любопитство, интерес и с респект, продължават да ме изненадват решенията на Нивиана, които след прочит са толкова естествени и на място и се чудя как не съм се сетила!

При тези цветове може би бяло или нюанс на бялото?
 В една детска стая има много цветни играчки, обикновено и рисуваните детски картини са по стените, а може би и окачена черна дъска...


бяло до бяло
Виж целия пост
# 249
 Hug
Виж целия пост
# 250
запис  Hug
Виж целия пост
# 251
Eli, какво мислите за тапетите  по принцип?

Здравейте,

малко се забавих, извинявам се.
Ами не бих искала да има тапети.

По- скоро някаква голяма картина над спалнята.

Поздрави
Виж целия пост
# 252
Ели, много държа да разгледате тапетите  в Домко например. И Бриколаж. Наличните, може не и по каталози.
Има едни дето нямат  цветя  и нищо, само фактура,  винилни са , леко релефни, и дават  много домашно усешане.
 Тази спалня  би стояла  в хубаво тъмно зелено за мен, и  орех за под, или венге. Тъмен под.
За да се търси спокойствието, не би трябвало да  е светло.
Тоест - кафяво, зелено, земно. Топло, спокойно, есенно.
Имат значение и завесите.
Май в Айко  гледах наскоро  разпродажба на пердета, много добри цени.

Стои ми тази спалня като есенни  златни листа, затова искам да й дам такъв  фон.





http://www.ftparket.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1% … 0%BA%D0%B5%D1%82/


Виж целия пост
# 253


Ох притесни ме, аз съм "пишман" дизайнер и надничам тук с голямо любопитство, интерес и с респект, продължават да ме изненадват решенията на Нивиана, които след прочит са толкова естествени и на място и се чудя как не съм се сетила!

При тези цветове може би бяло или нюанс на бялото?


Дорис ,благодаря. И аз съм за бяло, дори си помислих  - бяло, и после видях че си го написала.
Мисля, че малко  отмина момента  на много цветните стени.

Иначе  едно хубаво подбрано сиво таупе, също  ще даде  приятен  фон.


Виж целия пост
# 254
Записвам се в темата с намерение съвсем скоро да искам съвет за интериора в къщата ни. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия