Вътрешен дизайн по Нивиана/7/

  • 187 519
  • 769
# 315
dessynik1, маслата на Фивекс, обадете им се и им разкажете какво искате да постигнете. В самия  магазин ще ви направят и мостри, много са учтиви.
http://www.phivex.com/
Виж целия пост
# 316
dessynik1, маслата на Фивекс, обадете им се и им разкажете какво искате да постигнете. В самия  магазин ще ви направят и мостри, много са учтиви.
http://www.phivex.com/

Злато си ни ти  Hug   bouquet  Heart Eyes
Виж целия пост
# 317
За много години искам да пожелая на всички съфорумки и прекарасният дизайнер Нивиана! Пожелавам ви
здраве и дано успеем всички да постигнем така мечтаният домашен уют! И така Нивиана по-конкретно се нуждая от твоето мнение. Наскоро почти завършихме кухнята,всъщност кухненските шкафчетата са както фирмата издава апартамента(никак не ми харесват но са нови и ще ги сменим когато им дойде времето)Ние само боядисахме стената и сложихме бар със столчета.На тавана има гипсокартон и е оставено
място за опънат таван. Първоначално исках да е разливаща се чаша с червено вино,но от много разглеждане на снимки се отказах и реших че може да е айфеловата кула(сега и без това са толкова модерни и за пердета ит.н.) Но проблемът ми е че стана много безцветна кухнята ми и ви моля за съвет.Каква картина бих могла да сложа за опънат таван така че да предаде малко цвят както и какво друго бих могла да сложа на стената до барплота?Ето и няколко снимки
 http://afrodita76.snimka.bg/other/snimki.849105.34660373
http://afrodita76.snimka.bg/other/snimki.849105.34660357
http://afrodita76.snimka.bg/other/snimki.849105.34660358
А относно цветът на вратите явно доста имаме чуденки,но и на нас са ни сложили едни тамно кафяви врати(мисля че е орех) а теракота ни е сив.На мен също не ми харесват и искам съвет какъв цвят бих могла да ги пребоядисам? Особенно в детската стая:
http://afrodita76.snimka.bg/other/snimki.849105.34660371
тук се вижда повече теракота :
http://afrodita76.snimka.bg/other/snimki.849105.34660373
Надявам се да не ти отнема много време за да ми отговориш, за което благодаря предварително.А със сигурност ще имам и още въпроси:) И последно искам да споделя че всичко което си давала като примери ми допада на 100%!!!
Виж целия пост
# 318
Нивиана, моля за съвет, относно избора на цвят в коридора. В момента поставяме гранитогрес на пода, който е в тъмно-кафяво, с по-светли нюанси на места, като имитира дърво. Входната ни врата е дървена, а другите - на стаите също ще бъдат в цвета на пода.

Виж целия пост
# 319
Нивиана, моля за съвет, относно избора на цвят в коридора. В момента поставяме гранитогрес на пода, който е в тъмно-кафяво, с по-светли нюанси на места, като имитира дърво. Входната ни врата е дървена, а другите - на стаите също ще бъдат в цвета на пода.



Пробвайте  много светлосиньо. Разширява. Ако не искате  бяло. Добре  е да не е топъл  цвета, както го описвате.




Виж целия пост
# 320
Благодаря, Нивиана  bouquet
Виж целия пост
# 321

Здравейте, някой може ли да ми помогне да разбера, какъв е модела на фурнира използван за тази кухня, или приблизителен такъв. Много ще съм благодарна. Поздрави на всички. Hug
Виж целия пост
# 322
Орех Авиньон Канела   доставчик   Egger
каталожен номер 3736   размери   2800x2070 / 18 мм

Възможно да е такъв, vivaq. Трябва да се види на цяла плоча шарката.
Някакъв орех  е.
Виж целия пост
# 323
Сърдечни благодарности.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 324
Помня я тази кухня Simple Smile И все още ми харесва.
Виж целия пост
# 325
Здравейте!

Имам един интериорен кошмар за решаване Simple Smile

Предисторията е, че много си харесахме един паркет за спалнята. Ходихме ли къде ли не, но го намерихме в крайна сметка наличен със характеристиките, които търсехме. Впоследствие избрахме и цвят за стените. И междувременно, като почнахме да дирим мебели, останахме силно разочаровани – и от качеството, и от дизайна, и от функционалността. Тъй като сме силно ограничени от бюджета, решихме да се възползваме от една промция на спален комплект – отговаряше на изискванията ни за функционалност и цена, но цветът беше супер различен то това, което търсим.

Резултатът е – поръчани мебели, боядисани стени и голяма чуденка дали да сменим паркета. И ако да – с какъв (не искаме сив или тъкмо кафяв тип венге).
Цвят на стените – млечно наситено жълто, не ярко, но не е бледо.
Тапети над спалнята – цветя с кафяво и леко розово, които на места ще бъдат боядисани с жълтия цвят на стените.  Спалня сивкав дъб + графит:
Скрит текст:
Сегашен паркет:
Скрит текст:

Знаем, че комбинацията е "страшна", но в бързината и липсата на много разполоагаеми средства, така се получи. Какво бихте ме посъветвали? Какъв паркет да сложим? Какво да променим, за да стане малко по-прилично Wink

Някаква примерна лоша визуализация с неточни цветове, но все пак за ориентир:
Скрит текст:

От толкова мислене и маене вече и двамата сме толкова объркани, че не знаем какво ни харесва и какво не Grinning Grinning Grinning HELP Simple Smile

PS: По принцип харесваме свежи, светли цветове, не че не си личи де Wink

Виж целия пост
# 326
За мен само светъл паркет, но по- скоро в жълт нюанс, и ние сме в такава ситуация спкойно...
Виж целия пост
# 327
Здравейте!

Имам един интериорен кошмар за решаване Simple Smile

Скрит текст:
Предисторията е, че много си харесахме един паркет за спалнята. Ходихме ли къде ли не, но го намерихме в крайна сметка наличен със характеристиките, които търсехме. Впоследствие избрахме и цвят за стените. И междувременно, като почнахме да дирим мебели, останахме силно разочаровани – и от качеството, и от дизайна, и от функционалността. Тъй като сме силно ограничени от бюджета, решихме да се възползваме от една промция на спален комплект – отговаряше на изискванията ни за функционалност и цена, но цветът беше супер различен то това, което търсим.

Резултатът е – поръчани мебели, боядисани стени и голяма чуденка дали да сменим паркета. И ако да – с какъв (не искаме сив или тъкмо кафяв тип венге).
Цвят на стените – млечно наситено жълто, не ярко, но не е бледо.
Тапети над спалнята – цветя с кафяво и леко розово, които на места ще бъдат боядисани с жълтия цвят на стените.  Спалня сивкав дъб + графит:
Скрит текст:
Сегашен паркет:
Скрит текст:

Знаем, че комбинацията е "страшна", но в бързината и липсата на много разполоагаеми средства, така се получи. Какво бихте ме посъветвали? Какъв паркет да сложим? Какво да променим, за да стане малко по-прилично Wink

Някаква примерна лоша визуализация с неточни цветове, но все пак за ориентир:
Скрит текст:
От толкова мислене и маене вече и двамата сме толкова объркани, че не знаем какво ни харесва и какво не Grinning Grinning Grinning HELP Simple Smile

PS: По принцип харесваме свежи, светли цветове, не че не си личи де Wink



Чувствам се почти безсилно.
Ако това са мебелите, махнете тапета задължително.
 И паркета.
Изберете  светлосив паркет, безличен,  и подходящ  тапет зад стената.
Извикайте си консултант, една консултация не е толкова скъпа. Ще ви спести и време и пари.


http://www.lia.bg/katalog/laminiran-parket/5-oak-cornuel-dab-kornuel
http://www.lia.bg/katalog/laminiran-parket/81-egger-nortland-oak-grey
http://www.lia.bg/katalog/laminiran-parket/113-kronospan-white-oiled-oak

Вижте тези комбинации, изберете по неутрален тапет.

https://www.google.bg/search?q=yellow+grey+room&espv=2&b … &ved=0CB4QsAQ


Виж целия пост
# 328
А защо не си направихте мебелите сами. Пълно е с фирми, от които си купваш плоскости, нарязат ги, обкантват ги - така щяхте да избегнете нежелания цвят.
Виж целия пост
# 329
А защо не си направихте мебелите сами. Пълно е с фирми, от които си купваш плоскости, нарязат ги, обкантват ги - така щяхте да избегнете нежелания цвят.

Защото е по-скъпо, а те са ги купили на промоция. Разбирам ги, но поне тапета може да се смени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия