. И той ще е първа яслена група там. И за се опитвам да събера мнения. Имам позната, чието дете е във филиала и е доволна от персонала. Все още не съм срещнала някоя мама чието детенце е в основната сграда.
. И той ще е първа яслена група там. И за се опитвам да събера мнения. Имам позната, чието дете е във филиала и е доволна от персонала. Все още не съм срещнала някоя мама чието детенце е в основната сграда.
, на мен ми се вижда хубава - поне отвън, особено сега след като са сложили и нови съоръжения за игра, на добро място е, голяма, поддържана. От приятелката ми знам, че нейното дете, което е 1 градинска, но е във филиала всеки ден се прибира научило нова песничка или стихче, записали са го на танци и англ, но не съм сигурна за англ, няма значение.
защото в петък записахме сина ни. Директорката ми се стори много приятна, разбрана и ангажирана към работата си и най-вече към децата. Обясни ми, че ясленчетата ги извеждат само сутрин защото следобед остава само една жена с тях, което не е чак толкова зле като се има предвид, че те спят и после се предполага, че родителите си ги взимат. Всяка група си има площадка, а те сега са обновени и изглеждат много добре според мен. Вътре беше чисто. Водят ги на море и планина всяка година, но по-големите.
Препоръчани теми