Прогнозата за май е ясна - вихрушка книжна се задава бясна!

  • 20 472
  • 687
# 285
Виж целия пост
# 286
Същият лаф използваме в....
Използваме еднакви лафове много често, сигурно си го забелязала  Hug. Не само тук, но и когато се виждаме, и не само ние двете - и с другите момичета. Смеем се на едни и същи неща.

Их, как се издадох! Сега, ако река да помогна на Мариета с курабийките, на мен ще се падне да правя на тези от вас, които карат джипки..., или автобуси  Mr. Green.
Виж целия пост
# 287
 Абе, Вени, и с ключодържатели става. Не се косИ. КУРабиите е ясно откъде ще са.  Mr. Green
Виж целия пост
# 288
Вени, добре се посмях и аз с твоите курабии Joy. Ама недей да си толкова безпощадна към себе си Hug
Мариетка, добре дошла и от мен  bouquet  bouquet  bouquet!
Не за първи път надничам в блога ти и съм очарована от майсторството ти - и в кухнята, и в писането.
Вив, никак няма да ме затрудни изпращането на мушкато. Дай някакъв адрес на лични и ще се постарая да получиш идеалните резници. Ще се придържам стриктно към съветите на Мариша.
Днес бяхме на детски рожден ден с двете ми дъщери. По-голямата игра, скача и танцува с другите деца като за последно. Вир вода стана. Малката реши, че ще стои при мен на масата с възрастните, детските забавления нещо не я привлякоха. Как ли не се опитвах да я увещая да отиде при другите деца - не, не и не. Аниматорките и те положиха усилия - е, не става. Скуча 3 часа, чопли сладките и соленките в чинийката си, но не се отказа от първоначалното си намерение. Такава купонджийка ми е тя Mr. Green.
Виж целия пост
# 289
Здравейте,

Оле, какви чудесни подаръци сте получили.

Мариета ,добре дошла. Аз от време на време надниквам в блога ти, още повече съм се абонирала да те следя там  hahaha Влюбена съм в тортата с кончето и сладките към нея.

О, утре ще има нови емоции.
Хубава вечер   bouquet
Виж целия пост
# 290
Хей сладурани! Кали  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Книжна близначке!

Снощи бях навън и не можах да пиша, а днес бях на форумна ( козметична) среща с варненски красавици и вярвате ли ми, че съм повече от очарована. Ей така, дами, които познавам онлайн от години се материализираха от плът и кръв и е толкова хубаво.

Много силно се надявам някой ден да мога да се запозная наживо и с всяка вас.  Hug
Виж целия пост
# 291
Здравейте симпатяги  Hug

Добре дошла Мариета, надникнах и харесах страницата ти във facebook и останах поразена от твоите произведения. Браво   bouquet   chef

Аз наваксвам да ви прочета и се отдавам на книжка и питие. Наздраве  Crazy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 292

  rotfImbo

КУРабиите е ясно откъде ще са.  Mr. Green

 Crazy

Преди малко си идва ММ и аз щастлива му показвам полуготовата Елса/героинята от замръзналото кралство/ - толкова горда със себе си, за пръв път да харесам лице на захарна фигурка, изработена от мен, а той - "Ауууу, ма тя с ц**и!". Направо ми уби ентусиазмът - ми с ц**и ще е, нали е жена Crossing Arms...

Благодаря ви отново, наистина сте много мили  kiss! Ако някой ден се престраша ще споделя и някой мой стих reverance...

LofYou, наздраве newsm24!
Виж целия пост
# 293
Здрасти на всички Hug

Точица, много е красив пъзела Crazy, надявам се да съм ти доставила удоволствие Hug Heart Eyes

Мариета я знам аз, вълшебница е Crazy
Добре дошла при нас Мариета, приятно ми е Hug

Вени Joy Joy Joy
Така съм се хилила с теб и с тез хамбургери, че околните ме питаха какво става hahaha

Топката ми показа че на мен ще ми подарява Скарамуш Crazy fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

Изчез    animal037
Виж целия пост
# 294
Ааа, Гигова, недей бяга,  Фърли една топка и за мен.
"За" мен казах, не по мен  boo
Виж целия пост
# 295
Добро утро , момичета  Hug  Нова седмица , нови подаръци  Party  И то коооолко много и хубави подаръци има за получаваме , нямам търпение да гледаме снимки и да се радваме  Party

ТОЧИЦА  , АМА ТИ МНОГО БЪРЗО НАРЕДИ ПЪЗЕЛА , БРАВО , АЗ СЪМ МНОГО МУДНА В НАРЕЖДАНЕТО .НО ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ И ОТМОРА Е , А ТВОЯ Е ПРЕКРАСЕН , МНОГО КРАСИВ ЗАМЪК  Heart Eyes

Вени , така се смях рано - рано сутринта с твоите курабийки - хамбургери  Joy  Ама и така го разказваш , че и да не искаш се заливаш от смях  Joy Hug

Мариета , добре дошла сред нас , надявам се да се включиш в юлската ни размяна на подаръци , няма да съжаляваш , тръпката е уникална  Peace Hug

Хайде , аз допивам кафето и тръгвам, тази работа край няма  Whistling
Виж целия пост
# 296
Вении  Joy Joy Joy
Курабии - хамбургери  Joy Joy Joy Това е просто култ! И понеже кака ти ги е правила същите, та знам за какво ми говориш  hahaha

Иринка, специално искам да ти кажа, че съм възхитена от локума! Такова нещо не бях яла, божествен беше!  Crazy Имахме приятели на гости и го хапнахме с тях, те също останаха впечатлени!

Моето другарче да си следи пощата, защото вече би трябвало да има известие в нея  Mr. Green
Виж целия пост
# 297
Вивиан Hug
Виж целия пост
# 298
Моят подарък също би трябвало да е пристигнал вече където трябва. Също е "до поискване" Whistling.
Добре, днес ще проверя.  Mr. Green
Моят пакет е готов - на обяд ще го пращам. Другарче, очаквай. Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Хубава седмица, момичета!
Чакаме нови изненади Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия