Прогнозата за май е ясна - вихрушка книжна се задава бясна!

  • 20 472
  • 687
# 270
Нелко, ще ядеш бой заради негативните чувства, които изпитваш, а не трябва  Naughty !
Всички книги, които съм посочвала досега за играта, са били желани от мен. Ако я намаше играта, щях да си ги купя сама. Но друго е да ги получиш от приятел, емоционалният заряд е различен. А с твоя подарък предния път направо не знаех къде се намирам като отворих пакета.
Така че, моля те, моля те - никакви негативни чувства! Толкова ме зарадва, че е грехота да говориш така.
Книжките още не съм ги прочела, тъй като първо искам да приключа с дадените ми за прочит. Останаха ми само три и не смятам да взимам повече чужди книги, за да мога да се насладя на своите собствени, които вече са оформили доста внушителна купчинка.
Ще пиша отзиви за всяка получена от тук книга, задължително  Peace
Четенето ми този месец е с доста бавни темпове, заради новоподхванатата работа, където в началото нямах никого, който да ми помага. Вече имам колега, с когото се редуваме и нещата влезнаха в график и се нормализират. А след изборите ще ми е още по-спокойно и ще се наслаждавам да любимите си занимания, в т.ч. и четенето.

Много се зарадвах и аз на жребия. С Паячето наистина сме от една кръвна група за книгите, които четем и харесваме. Приятелки сме във Фейса и въпреки че никога не сме се виждали на живо, я усещам много близка. Пак изказвам огромната си благодарност към нея!
Както и на всички в тази тема. Най-вече на теб, Нелче, че ни събра така   bouquet !
Виж целия пост
# 271
Прибирам се от слънчево-гръмотевично-дъждовна разходка и си полягвам да чета. Но преди това две неща - добре дошла Мариета  Hug и второ
Скрит текст:
снимки на нареденият пъзел подарък от Гигова  Hug   bouquet


Книгата подарък мисля да я започна като свърша настоящата, въпреки че понякога съм малко така - стоя гледам купчината чакащи книги, мисля, отварям, затварям и накрая грабвам някоя интуитивно  Crazy
Виж целия пост
# 272
Точица, благодаря  bouquet! А пъзелът е разкошен Peace! Моят тигър ме чака в хола, но то 100 неща като върша така е Confused. Изчезвам, че ме чака двуетажна торта и фигурка за следващата...
Виж целия пост
# 273
 Кали, благодаря за милия коментар и положителното отношение към мен. Чувствата ни са взаимни, но все пак, у мен остана едно чувство, че не съм довършила нещо до края. Ти много желаеше "Марина", знам го, затова бях решила да ти я подаря след играта, в случай, че не я получиш. Но ето, че вече я имаш. Паячето е прочела мислите ти.  Simple Smile

Мариетка е майстор на прекрасни торти, сладки изкушения, бисквитки, на какво ли не. Просто надникнете в подписа й и ще се уверите. А аз съм опитвала от бисквитките, но те са такъв шедьовър, че повечето не посмях да ги унищожа и си стоят в кутийката, която отново е нейно дело. Тя прави вълшебства с ръцете си. А пък какви цветя отглежда, нямам думи. Както тя обича, така я обичат и нея-всеотдайно. Напоследък намира четирилистни детелини. Това е положителен знак, тя ми повярва като й го казах. А пък най-общото между нас напоследък е, че и двете правим ремонт на кухните и сме се главозамаяли да ги направим хубави. Че  и заради това си пишем на лични да не занимаваме аудиторията в темите.  Laughing

 Забравих да тегля конско на Скарамуш, но ядът ми мина и само ще й кажа да премисли думите си.  Naughty  Hug Heart Eyes Hug

Точ, писах и в темата за пъзелите, но  и тук да ти кажа, че пъзелът е разкошен. А Гигова има страхотен вкус и наистина те зарадва, щом веднага се хвана и го нареди, за броени дни. Правиш вълшебни снимки.  Peace
Виж целия пост
# 274
Благодаря много Нели. Гигова наистина ме уцели много правилно   bouquet
Мариета и на теб благодаря за комплимента. Аз вече си позволих да надникна в блогът ти и ..... установявам, че имам изключително беден речник. Не мога да опиша правилно колко съм очарована от теб и от творенията ти   chef Невероятни! Много, много не съм по сладкото, ама тези торти, и бисквитки и ....  Crazy
Виж целия пост
# 275
Нелко, нИмой ме засрамва така, че скоро няма да си отровя главата от пясъка, да знаеш Embarassed. Ама ми е хубаво днес и Елса стана много бързо и лесно, съхне сега, подхващам тортата...
Точице, то в блога нямам време да качвам всичко, страничка имам във фейса, там може да поглеждате Flutter...
Виж целия пост
# 276
Аз вече си позволих да надникна в блогът ти и ..... установявам, че имам изключително беден речник. Не мога да опиша правилно колко съм очарована от теб и от творенията ти   chef

 Пропуснах да отбележа, че има страхотен изказ. А какви пътеписи пише..., шапка й свалям. Ревала съм, защото не мога да дочета до края и после като си почина, пак чета. Изобщо Мариета е всестранно надарена жена, не знам дали има нещо, което не умее. А прави и солени неща.  Mr. Green Едни соленки съм записала, но не съм ги правила. Искам от нейните ръце да са направени, ама пусто, като ми е далече.  Crossing Arms Имам ушита картичка-гоблен от нея с детелинка и калинка. Стои на видно място в хола две години вече. Айде, да не я хваля повече, защото е скромна и чувствителна и ще й стане неудобно. Но тя сама ще ви направи положително впечатление.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 277
 Еее, Мариетко, виждаш ли как пишем по едно и също време. А да знаеш, че аз имам Ауди А3, нЕкоя курабийка мож изработи някой път за другарчето си.  Whistling
Виж целия пост
# 278
Първите сладки в новата кухня ще са за теб, обещала съм ти да се видим на път за Камен бряг, нали помниш Hug.

Спирам със спама, извинете Embarassed.
Виж целия пост
# 279
Мариета, направо ми се върза погледа на фльонга от твоите кулинарни красоти  Crazy
Такъв талант в кухнята за мен е висш пилотаж и направо съм без думи.
Силно ме впечатли тортата с кончето и поводът, по който е била направена, тъй като самата аз съм страстен любител на този спорт (до миналата година тренирах активно).
Добре си дошла при нас  Hug
Следващите курабийки да са на Нисан  Laughing
Виж целия пост
# 280
Какво, какво? Курабийки с леки автомобили ли ще менкаме в следващата игра? Аз по-скоро ще събера пари за нова кола, отколкото да направя читави курабии  ooooh!! Преди няколко години реших да направя с амонячна сода, че ставали по-меки и пръхкави. Рецепта -> Продукти -> Вени -> Кухня -> Бъркане, месене, оформяне -> Тава -> Фурна и след 15 минути надничам и.... направо мамата си трака  Crazy! От фурната ми се цъклят най-грамаданските курабии евър! Не сте виждали такива - като кръгли питки за хамбургери  Crossing Arms Joy!

Обаче разгледах блога на Мариета и си намерих рецептата за едни много лесни соленки. Много благодаря  Hug! Ще ги направя скоро.
Виж целия пост
# 281
ахахахаахахахахахахахахах..... Вени със сълзи се смея в момента  Joy Joy Joy Joy Joy
Размазах си спиралата до брадата!
Ох леле какъв смях  Joy Joy Joy

Мариетка, ако е така работата - аз си поръчвам соленки Пежо  Blush
Виж целия пост
# 282
Точице  hahaha Hug, само да кажа, че тая реколта не беше в следствие рецепта на Мариета, задпечковото устройство е с бъгове  hahaha.
Виж целия пост
# 283
... задпечковото устройство е с бъгове  hahaha.



Същият лаф използваме в работата - за "задкамерното устройство", т.е. операторът
Виж целия пост
# 284
Вениии, ай ситга, бееее. Цвиля си тук от смях.  Joy Joy Joy Уникално си го описала преживяването край печката.  hahaha Аз се вихря в кухнята, ама съм ехееее на светлинни години от Мариета. Правя си традиционните неща, научавам и нови, но не правя торти, сладки и  прочие като за изложба. Тя е творец. И не се пререждайте, моля!  Naughty Ауди тройка е напред с едни гърди.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия