От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 66 561
  • 741
# 45
Привет!
Да ви попитам, че нещо не мога да си спомня...
 ELC може ли да се пазарува с БГ  карти и с какво плащате, с карта или Пей пал?
Благодаря предварително!
Може с карта, може и с ПП.
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 46
Някой знае ли дали Габиели ще започнат да раздават днес, курса който пристигна вчера? Можете ли да дадете телефон на склада им в Пловдив?
Виж целия пост
# 47
Някой знае ли дали Габиели ще започнат да раздават днес, курса който пристигна вчера? Можете ли да дадете телефон на склада им в Пловдив?
Раздават. Телефони на сайта им.
Виж целия пост
# 48
Някой знае ли дали Габиели ще започнат да раздават днес, курса който пристигна вчера? Можете ли да дадете телефон на склада им в Пловдив?
Раздават. Телефони на сайта им.
duhi,   bouquet
Виж целия пост
# 49
Да, раздават от Англия. Курса им от Германия, който също е пристигнал вчера ще се раздава итре.  Peace
Виж целия пост
# 50
   Искам да попитам тези от вас, които са запознати с Kdshopping, когато се възползвам от услугата "Асистирано пазаруване", банковият превод ли е единственият начин, чрез който мога да извърша плащането на стоката? Дадоха ми само едно име и номер на сметка, а на сайта им не намерих повече инфо за начините на плащане. За да избегна разкарването до банката, се надявах да имат PayPal, но не са ми писали за такъв. Rolling Eyes

   Също, правя плащането в рамките на 24 часа, след като те ми поръчат стоката, така ли? И последно искам да попитам, получавам ли мейл, когато пратката ми пристигне на UK адреса им и съответно, когато е натоварена на камион към Б-я?

   Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 51
   Искам да попитам тези от вас, които са запознати с Kdshopping, когато се възползвам от услугата "Асистирано пазаруване", банковият превод ли е единственият начин, чрез който мога да извърша плащането на стоката? Дадоха ми само едно име и номер на сметка, а на сайта им не намерих повече инфо за начините на плащане. За да избегна разкарването до банката, се надявах да имат PayPal, но не са ми писали за такъв. Rolling Eyes

   Също, правя плащането в рамките на 24 часа, след като те ми поръчат стоката, така ли? И последно искам да попитам, получавам ли мейл, когато пратката ми пристигне на UK адреса им и съответно, когато е натоварена на камион към Б-я?

   Благодаря!  bouquet

Ако е първата ти поръчка - да. Трябва да направиш превода до 24 часа, инак след това няма да ти дадат правото да пазаруваш отново чрез тях. За следващите поръчки мисля, че е до 3 дни. Преводът, уви, е само банков. Нямат Пейпал. А за това дали ще те уведомят, че ти е пристигнала стоката на адреса там - мисля, че не. Наскоро говорихме нещо подобно - че уведомяват едва като пристигне тук, в България. Някой ако смята, че греша, да ме поправи  Simple Smile
Виж целия пост
# 52
   Благодаря ти много, страхотна си. Hug Аз си размених няколко мейла с тях, де, така че повечето неща ми станаха ясни, но все пак реших да попитам за някои от детайлите тук. Simple Smile

   Пак мерси!  bouquet
Виж целия пост
# 53
Точно аз се ядосвах, че КД не уведомяват кога и дали стоката е пристигнала в склада им и с кой курс пътува. Чак като пристигне в Б-я. И информацията в сайта им за курсовете, не се актуализира навреме, или пък  е грешна. До тук не съм очарована от тях, но да видим кога ще ми пристигнат пратките.
Виж целия пост
# 54
Понеже става въпрос за закупуване от английски сайтове - да питам тук - в Ибей ме подканят от няколко дни да си сменя паролата заради опити за проникване в системата им....При вас има ли такова нещо,да я сменям ли  newsm78 ?
Виж целия пост
# 55
Понеже става въпрос за закупуване от английски сайтове - да питам тук - в Ибей ме подканят от няколко дни да си сменя паролата заради опити за проникване в системата им....При вас има ли такова нещо,да я сменям ли  newsm78 ?
И аз получих такова нещо и понеже не ми даваше да се логна преди да съм я сменила, взех че я смених.....
Виж целия пост
# 56
Понеже става въпрос за закупуване от английски сайтове - да питам тук - в Ибей ме подканят от няколко дни да си сменя паролата заради опити за проникване в системата им....При вас има ли такова нещо,да я сменям ли  newsm78 ?
Да, всички потребители на ибей трябваше да си сменят паролата.
Виж целия пост
# 57
Мдааа, източени са данните на 145 милиона потребители.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 58
Ами то какви толкова данни има в ибей, освен един имейл?
Виж ако акаунта в ибей е вързан с акаунта в Пейпал, тогава е кофти. Имаше оферта преди време за създаване на подобна връзка. Аз не се вързах, обаче и е било добре.
Виж целия пост
# 59
Access Self Storage London N8 9DJ Може ли да ми кажете на този адрес коя фирма се намира. Трябва да платя нещо , но незнам кой ще го транспортира до Бг.



  bouquet  bouquet   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия