От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 66 561
  • 741
# 600
е то това голямо неудобство ! само един ден за раздаване  и после чакаш до другото раздаване. ОК мерси все пак Simple Smile   bouquet
Датата която е обявена в сайта е датата на която  праката пристига в офисите Русе и Варна
 ако не успееш на деня  следващия ден в работното време на магазина може да отидеш и да си я вземеш. Просто това е дата в което пристига пратката в магазина.
Виж целия пост
# 601
Момичета,регистрирах се в сайта на kdshopinguk..получих потвърдителен мейл,влезнах от него.След това се опитах да влезна в профила си с две имена и паролата-и не ме пуска(изписва ми грешно потр.име или парола)Къде бъркам и на някой друг случвало ли се е?Исках и нова парола,но пак същото.... Sad
Виж целия пост
# 602
Влизам да похваля GGBG , за първи път ги ползвам - много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 603
Момичета,регистрирах се в сайта на kdshopinguk..получих потвърдителен мейл,влезнах от него.След това се опитах да влезна в профила си с две имена и паролата-и не ме пуска(изписва ми грешно потр.име или парола)Къде бъркам и на някой друг случвало ли се е?Исках и нова парола,но пак същото.... Sad

Мисля че трябва да мине известно време да ти активират акаунта  newsm78
Виж целия пост
# 604
Влизам да похваля GGBG , за първи път ги ползвам - много съм доволна  Peace

Супер са, радвам се, че и ти си доволна от услугите им. Бързи и точни са.
Виж целия пост
# 605
 Здравейте,
 Искам да попитам някой ползвал ли е buyers в люлин, видях ги на първа страница, но не прочетох отзиви.
Виж целия пост
# 606
Момичета,регистрирах се в сайта на kdshopinguk..получих потвърдителен мейл,влезнах от него.След това се опитах да влезна в профила си с две имена и паролата-и не ме пуска(изписва ми грешно потр.име или парола)Къде бъркам и на някой друг случвало ли се е?Исках и нова парола,но пак същото.... Sad

Мисля че трябва да мине известно време да ти активират акаунта  newsm78

Mина повече от седмица и пак  ми изписва същия надпис.Може да пробвам да се регистирам отново с другия ми имейл.
Виж целия пост
# 607
Да напиша два реда за "Доставки Англия"  Naughty
От две седмици се опитвам да си взема пратката от Обеля (така съм писал в коментара за кой от офисите), но поради факта, че предния път съм заявил Слатина (главнния офис в Сф), сега е там /не са си направили труда да прочетат едно изречение/.
2-3 пъти се уговарях да го пренасочат за Обеля и ми заявяват, че ще пристигне още същия ден там и  - дръжки, ни вопъл ни стон  #2gunfire

Кажете друг доставчик  bowuu

Виж целия пост
# 608
Кажете друг доставчик  bowuu

   Е, ние хубаво ще кажем, но зависи кой ти е най-удобен на теб самия. Peace
Виж целия пост
# 609
Момичета,размер 8 и 10 на нашето S и M ли отговарят? Hug
Виж целия пост
# 610
Момичета,размер 8 и 10 на нашето S и M ли отговарят? Hug
Горе долу , така би трябвало да е, но зависи от модела.
Виж целия пост
# 611
Има управляеми колички на 50% намаление в Today's Deals

http://www.amazon.co.uk/dp/B00BG4P2AW/ref=gb1h_tit_c-2_7207_e195 … pf_rd_p=517307207

http://www.amazon.co.uk/dp/B0009ICKBU/ref=gb1h_tit_c-2_7207_30c5 … pf_rd_p=517307207
Виж целия пост
# 612
Кажете друг доставчик  bowuu

   Е, ние хубаво ще кажем, но зависи кой ти е най-удобен на теб самия. Peace
Избройте няколко. КД са ми далечни.
Виж целия пост
# 613

Еее, изтървах ги, жалко.
Виж целия пост
# 614
Meggysan, напоследък доста често ги пускат в дневните оферти.
Единия ден даже имаше една за 5лири.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия