Всичко за семейните добавки за деца (детски): въпроси, отговори, получаване - 34

  • 63 162
  • 747
# 150
Да, искали са ми, когато в рамките на 12те месеца назад, съм си сменяла работата.
А трудовата ти книжка не трябва да е при работодателя ти, по закон тя трябва да е у теб, тя е личен документ. Вземи си я.  Peace

П.П. Нямат право да приемат документите от майка ти, трябва лично да се подават.
Виж целия пост
# 151
Алфабанк, Търново- има.

За подаването- подавала съм на приятелка с нейната лична карта, а тя си ги беше попълнила документите.
Виж целия пост
# 152
То е ясно че става, но по принцип не е редно.
Не е редно някой друг да носи нашата лична карта, не е редно държавен служител да приема личната карта без нейния собственик.
Виж целия пост
# 153
А с тези нови измислици всяка година трябва ли да се взема вече бележка от детска градина или ясла, че посещава детето или ДА - ако не бъркам нещо май вече и такова изискване вкараха Thinking
Виж целия пост
# 154
А с тези нови измислици всяка година трябва ли да се взема вече бележка от детска градина или ясла, че посещава детето или ДА - ако не бъркам нещо май вече и такова изискване вкараха Thinking

Аз досега не съм носила и не са ми искали.
Виж целия пост
# 155
Бележка искат за 5 и 6 годишните, за тях предучилищната е задължителна.
Виж целия пост
# 156
Точно, че баткото ми направи 6г. през април, а предната година нямам спомен да сме носили. Но мисля, че за тази година вече и от градините искат както от училищата, точно заради предучилищните.
Виж целия пост
# 157
В Люлин , ЦКБ- няма детски и чл8.
Виж целия пост
# 158
И в Слатина няма.За днес май приключихме с надеждите за пари.
Виж целия пост
# 159
Варна,Райфайзен- има   bouquet
Виж целия пост
# 160
 Е браво значи Варна, Русе, Шумен, Търново, Габрово и др изпревариха София!
Виж целия пост
# 161
В никакъв случай не ги оправдавам, но обемът данни за обработка в София е грамаден в сравнение с другите градове. Обаче всички го знаят и би трябвало и повече хора да обработват. Но къде ти... имам предвид социалните, а за банките идея си нямам.
Виж целия пост
# 162
В Бургас - Инвестбанк - също има.
Виж целия пост
# 163
Е браво значи Варна, Русе, Шумен, Търново, Габрово и др изпревариха София!
И що да не я изпреварят? Даже и в Ямбол прочетох, че има.
Виж целия пост
# 164
И за София писаха майки че има, в темата във фейса, ама само 4- 5 общини.
От какво зависи всъщност кога се пускат? Майче от друг град, но като моята банка и тя няма превод, а банката е една и съща, аз имам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия