Всичко за семейните добавки за деца (детски): въпроси, отговори, получаване - 34

  • 63 162
  • 747
# 165
Всъщност, колко струва въпросната услуга за известяване с sms или по и-мейл за движение по сметката? В Райфайзен съм.
Че към момента се ориентирам има ли детски по това дали пред банкоматите в града има стълпотворение от нуждаещи се роми  hahaha Щом ги няма братята, няма и пари  Laughing
Виж целия пост
# 166
Смс- а при мен е 0.30 лв., Алфабанк. Ако е с онлайн банкиране, мисля че е безплатна проверката.
Виж целия пост
# 167
Електронното банкиране не е ли безплатно?
Там се виждат не само постъпленията, а всякакви движения по сметката.
Виж целия пост
# 168
Мерси за отговорите. Крайно време е да проверя в банката
Виж целия пост
# 169
Аз съм в София и получих парите днес по обяд.

Електронното банкиране не е ли безплатно?
Там се виждат не само постъпленията, а всякакви движения по сметката.

Безплатно банкиране няма на нито една банка.
Най-евтино е на Уникредит само за наблюдаване, по 1 лев на месец.
Виж целия пост
# 170
Аз съм в София и получих парите днес по обяд.

Електронното банкиране не е ли безплатно?
Там се виждат не само постъпленията, а всякакви движения по сметката.

Безплатно банкиране няма на нито една банка.
Най-евтино е на Уникредит само за наблюдаване, по 1 лев на месец.

Алфа банк - безплатно банкиране!
Виж целия пост
# 171
Общинска банка - също ми е безплатно.
Виж целия пост
# 172
И аз така си мислех за Уникредит, ама си видях таксите по левче всеки месец.
Виж целия пост
# 173
Точно така е!
Реално се взима по левче всеки месец - това е "безплатно". Появява се като такса и в банкирането.
А това, че при пряк въпрос отговарят, че е безплатно, не им прави чест. Банката ми е уникредит. Нарочно не я пиша с главна буква.
Виж целия пост
# 174
И аз така си мислех за Уникредит, ама си видях таксите по левче всеки месец.
Това левче е месечна такса ( комисионна ) за поддръжка на картата.
Виж целия пост
# 175
ДСК също е безплатно. Виждам чудесно движението по сметката си, левчето е за поддръжка на сметката и картата, не за банкирането.
Виж целия пост
# 176
И аз така си мислех за Уникредит, ама си видях таксите по левче всеки месец.
И без е-банкиране, пак ще си я имаш тази такса. Освен, ако не пише точно за какво е таксата.
Виж целия пост
# 177
 Инвестбанк - също е безплатно банкирането
Виж целия пост
# 178
Това дали има такса и каква е, зависи не само от банката, но и от други фактори- всяка банка има различни преференциални програми и прочие, така че често е безплатно
Така или иначе не е никак скъпо интернет банкирането и е много удобно..не че като го имам не надничам в темата  Laughing
Виж целия пост
# 179
Супер, много се радвам, че не съм била права.
Обаче не си забравяйте паролата, защото таксата е 10 лв. - така направих Grinning В този случай следва преиздаване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия