Всичко за семейните добавки за деца (детски): въпроси, отговори, получаване - 34

  • 63 162
  • 747
# 180
Казанлък ДСК има Simple Smile
Виж целия пост
# 181
София, Люлин, ДСК  ги преведоха преди малко.
Виж целия пост
# 182
софия-дружба-пощенска - току що се вляха
Виж целия пост
# 183
София Слатина също има детски  Peace
Виж целия пост
# 184
София, Слатина, Уникредит - има.
Виж целия пост
# 185
нещо за интеграция не се ли чува.
Виж целия пост
# 186
нещо за интеграция не се ли чува.
                                                                                                                                                      ima  gi sega gi izteglih
                                                                                                                                                         
Виж целия пост
# 187
нещо за интеграция не се ли чува.
                                                                                                                                                      ima  gi sega gi izteglih
                                                                                                                                                         
А в нашия град още не са ги пуснали.
Виж целия пост
# 188
Кога се подават документи за еднократната помощ за първолак и какво документи трябват ?
Виж целия пост
# 189
На всякъде ли има преведена интеграция  newsm78
Виж целия пост
# 190
В Перник от днес има интеграция,но все още няма заплата за л.а. по "Подкрепа за достоен живот",проблемът бил от там,че парите минавали през Корпоративна търговска банка и обещали до края на седмицата да ги пуснат.Ако някой има по-адекватна информация дали има вече плащания от тази банка или пък получава заплата от там,ще помоля да сподели!
Виж целия пост
# 191
quote author=MuJIuHka link=topic=781658.msg28530259#msg28530259 date=1404196529]
На всякъде ли има преведена интеграция  newsm78
[/quote] В Разград няма преведена интеграция.
Виж целия пост
# 192
Монтана-ОББ и аз все още нямам интеграция newsm78
Виж целия пост
# 193
Здравейте. Плануваме 2ро дете. Аз работя на срочен договор, но забременея ли трябва веднага да изляза болничен. Въпросът ми е, ще мога ли да бъда платен болничен през цяла една бременост и после ще мога ли да взимам 2 години майчинство? Благодаря. Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Не, няма да можеш. Като ти свърши срока, договорът се прекратява, освен ако работодателят ти не реши да го направи безсрочен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия