Добре дошли, ФЕВРУАРКИ 2015 !

  • 33 991
  • 759
# 135
Мами, които вече сте раждали, в кой месец започнаха да ви личат коремчетата?  newsm78 Simple Smile

аз в 4 месец ходих на море и грам не ми личеше по бански, камо  ли с дрехи. Колегата ми в офиса разбра, че съм бременна чак в 7 месец и то защото аз му казах, че започна да ми личи Simple Smile. Но аз бях с много малък корем до края.
Виж целия пост
# 136
Добро утро, момичета ! Hug Желая Ви много усмихнат и слънчев ден!


Извинете момичета ако ви развалям доброто настроение, но аз пак прокървих. Не знам какво да мисля вече...  Rolling Eyes

Сосо , как си, мила? Аз изчетох поне 3 пъти темата за първите признаци и много жени имат подобно кървене, а си разждат и си карат съвсем нормална бременност.Според мен ти трябва консултация с лекар все пак и повече почивка. Няколко дни си полежи ако можеш, гледай да си максимално спокойна. Всичко ще бъде наред!  Hug

И аз се чудя кога да направя първия преглед. Този петък по календар ми излиза 5 седмица 0 ден. Или тогава ще бъде ,или в понеделник. Дано само доктора,който съм си набелзала да е на работа. Мисля всичко да е в Токуда( и следене , и раждане) . Дай Боже при всички ни нещата да са наред! Praynig
Виж целия пост
# 137
Раличка   , Благодаря  Hug

coco_bear Дано всичко е наред  Praynig , много ли е  тази кръв или са само капки ?

Пробвай да отидеш на лекар колкото се може по скоро , за да се успокоиш  .  Hug
Виж целия пост
# 138
Coco незнам какво друго да те посъветвам освен това което ти писа June101 и стискам палци всичко да е наред.

С първата бременност ми пролича чак 5-6месец, но аз съм си и едричка  newsm78

И сега и с първата отидох на преглед 2-3 дни след закъснението и се вижда че сакчето е в матката (4-5г.с)

И аз като Рали нямам търпение вече да е 22 да си чуем сърчицето  Praynig  Heart Eyes
Виж целия пост
# 139
coco дано всичко да е наред Praynig Пиши как си.

Аз не можах да спя от вълнение:-) Тази сутрин пак си направих тест и имаше втора чертичка. Малко ми е криво, защото ми се гади:-(
Виж целия пост
# 140


И аз като Рали нямам търпение вече да е 22 да си чуем сърчицето  Praynig  Heart Eyes

И аз смятах, че около 22-ри (моят рожден ден  Laughing ) ще се чуе сърчицето (дай Боже!) Simple Smile)) Какъв подарък само!  Praynig
Виж целия пост
# 141
Кокобеър, може да има проблем с генетичния материал. А може да си с нисък прогестерон. Миналата седмица беше склонна да оставиш нещата на естествен подбор. Сега как се чувстваш? Колко е кръвта и какъв цвят? Само при избърстване или тече?
Виж целия пост
# 142
Оказа се , че д-р Димитров в Токуда има часове чак в началото на Юли. Тааа си записах час в Малинов при д-р Калчев ( Шоко, май ти също си в Малинов? ). Записах си при него, защото последно там ходихме с мъжа ми и Калчев е в час с нещата при нас. Петък след обяд ,живот и здраве ще имам малко повече информация за това , какво се случва в мен  Praynig
Виж целия пост
# 143

Аз не можах да спя от вълнение:-) Тази сутрин пак си направих тест и имаше втора чертичка. Малко ми е криво, защото ми се гади:-(

При мене сякаш почнаха неразположенията , през деня ще заспя права и съм като пребита , вечер пък ми е бодро и весело  Laughing Шашава работа ....
Спрях цигарите и сега се почна едно кашляне  ooooh! . Препоръчайте нещо за по бързо изчистване на дробчетата  Crazy
Виж целия пост
# 144
coco_bear , стискам палци всичко да е наред! Praynig Но важно е възможно най- скоро да те види лекар, за да каже има ли нужда от притеснения, или не. Успех! И да пишеш после Praynig Hug

Коремчето на мен с първата бременност ми пролича някъде към началото на 4-тия месец. А иначе още в началото на 3-тия ние с мъжът ми започнахме да забелязваме някакви промени, които за околните обаче оставаха невидими Laughing
Виж целия пост
# 145
Раличка, Коко е в Лондон и вече беше на лекар. Там в начална бременност можеш да разчиташ единствено на себе си, за съжаление.

В четвърти месец обикновено изглеждаш като преял. В пети се оформя малко коремче.

Юнче, можем да опънем един пикник някой път, докато чакаме в Малинов  Grinning Аз съм там чак на 26ти за следващ преглед. Макар че от днес моето грахче вече трябва да има биещо сърце - сърцето започва да бие на 22рия ден от зачеването, но е още твърде малко, за да се види  Grinning
Виж целия пост
# 146
coco При кървене се прилага схема за прием на прогестерон (Утрогестан, Дуфастон) за да се повиши нивата му за да се задържи бременността. Тази терапия се изписва и при отлепване на плодния сак. С други думи ако имаш някой близък да ти прати това лекарство. Има голяма вероятност да се оправят нещата с него. Нали имаше час при доктор?
Знам, че в Англия са отвратителни към грижите за бременни и родилки. Моя съвет е да пробваш всичко. Praynig

При мен се видя плодно сакче в матката при 1 седмица закъснение. Не че хпдих в деня на теста, но наистина не се видя. Момичетата, които пускат ЧХГ може да отидат при резултат около 1000. Сърчице най-сигурно се установява към 7 г.с., но с хубава техника и професионализъм се вижда и по-рано. Не забравяйте фолиевата да пиете. Peace
Страхотни емоции ви предстоят, макар да сте изпълнение с въпроси и страх. Присъединявам се към съвета да сте спокойни защото вашите бебчета всичко усещат. Бременността е най-прекрасния период в живота на една жена.
Към 12 г.с. се оформя малко коремче, а към 20 г.с. се забелязва ясно. След 7 месец вече корема придоби огромна форма. При мен бе така.
Виж целия пост
# 147
Флауър, ти къде избра да раждаш? Доволна ли си?
Виж целия пост
# 148


Юнче, можем да опънем един пикник някой път, докато чакаме в Малинов  Grinning Аз съм там чак на 26ти за следващ преглед. Макар че от днес моето грахче вече трябва да има биещо сърце - сърцето започва да бие на 22рия ден от зачеването, но е още твърде малко, за да се види  Grinning

Ама как !Задължително !  Laughing

Момичета, как са Ви коремчетата? Моето е подуто като пред цикъл. Днес се мернах на кантара- 46,7 кг  Laughing Още съм дребно и слабо, ама има време  Laughing
Виж целия пост
# 149
Cоco: Ако няма кой да ти изпрати лекарства от тук, а ти искаш да вземаш - аз мога да купя и изпратя. Пиши на лични.
Koricimu: Мисли, че това е само временен етап, който ще отмине. При мен още не са започнали неразположения, но доста се притеснявам как ще се справям като започнат, защото работата ми е доста интензивна, а трябва да се справя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия