Добре дошли, ФЕВРУАРКИ 2015 !

  • 33 991
  • 759
# 150
dotiraz Дано да минава бързо  Crossing Arms

June Направо ти завиждам за килограмите  Crazy . Аз сега съм 60 , направо не ми се мисли на какво ще приличам след 9 месеца , но дано пък само това ми е проблема  Mr. Green
Виж целия пост
# 151
koricimu, наистина нека само килограмите да са ни проблема, но знам, че и там трябва да си имаме едно на ум. Иначе аз вече имам схема в главата за сваляне на килограмите  Laughing Laughing Ама да се стигне до този момент  Laughing Praynig
Виж целия пост
# 152
Флауър, ти къде избра да раждаш? Доволна ли си?

Аз избрах да раждам при доктора, който ми помогна да забременея и следеше цялата ми бременност, отколкото да търся лъскава болница. Много е трудно да се намери следящ доктор, който да изражда. Моя доктор е в Балчик, където живея, а родих нормално за 4 часа в Добрич, където работи. Много доволна останах от болницата, а цял живот ще съм благодарна на моя доктор. Simple Smile

Честито на всички бъдещи февруарки. Зимните бебета са най-сладки. Wink
Виж целия пост
# 153
Бъдещи мамчета, аз си следих бременността при д-р Узунова в София мед. Страхотен лекар и човек и апаратурата е много добра.

Аз забременях 59кг, но понеже до края на 4 месец повръщах свалих и бях 56 кг. Така че не мислете за килограмите отсега   Laughing
Виж целия пост
# 154
Мацки, пускам ви един сайт да си гледате бебетата в реално време. Не го видях отпред в списъка.

http://your-embryo.blogspot.com/
Виж целия пост
# 155
Мадамки, я споделете как се чувствате? Има ли гадене  Sick или нервност #2gunfire ?

Мен гърдите ме болят малко по-малко, както и яйчниците. Днес се чувствам доста по-енергична и добре. Имам усещането само,че задържам вода, корема ми е подут и съм леко нервничка Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Аз вече споделих , че имам разни симптоми и променливи настроения . Едвам гледам в момента , ако затворя очи ще заспя така както съм седнала  . Вечер като се прибера от работа , взимам душ , лягам за 20 -30 мин. и съм свежарка   Crazy

Няма да казвам какъв апетит ми се е отворил  Blush  Mr. Green

Гадене - още не  Peace

Мацки, пускам ви един сайт да си гледате бебетата в реално време. Не го видях отпред в списъка.

http://your-embryo.blogspot.com/

Само не можах да разбера каква дата трябва да въведа  Blush  Тази на последен цикъл или тази на предполагаемата дата на зачеване ?
Виж целия пост
# 157
Дата на зачеване.
Виж целия пост
# 158
Виждам една обвивка на фъстък Heart Eyes Laughing
Виж целия пост
# 159
Аз вчера се похвалих, че нямам неразположения, но днес сутринта се събудих с леко гадене, което мина бързо, а иначе цял ден ми е сънено. Тия симптоми с предната бременност ми се появиха по- късничко.
А за килограмите не се притеснявайте. Свалят се Peace Аз с първата бременност стартирах с 55 кг., качих 13, като ме изписаха бях свалила 6 кг. и ми бяха останали още 7, като изобщо не си давах зор да ги свалям Embarassed, но след около месец си бях върнала старите килограми Peace А малката като проходи свалих още няколко допълнителни Mr. Green
Виж целия пост
# 160
Бързам да се похваля  Party

на 29.05 ЧХГ - 18.34

на 02.06 ЧХГ е 276.9        U/l  Crazy
Виж целия пост
# 161
Бързам да се похваля  Party

на 29.05 ЧХГ - 18.34

на 02.06 ЧХГ е 276.9        U/l  Crazy

БравоС  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 162
koricimu , супер е  Hug

Рали, това с килограмите звучи обнадеждаващо  Laughing
Виж целия пост
# 163
Килограмите се свалят. Забременях 50 кг, родих 66 кг и сега 4 месеца по-късно с бодуване, разходки и разнасяне на ръце съм 48 кг.
Виж целия пост
# 164
Честито, на мен ми се повръща. Много рано?! Мислех, че имам още поне две седмици...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия