Добре дошли, ФЕВРУАРКИ 2015 !

  • 33 991
  • 759
# 195
Здравейте, момичета Simple Smile
При мен сънливостта взе сериозно да се проявява като симптом от бременността... Едвам издържах днес. Станах много рано, защото имах изпит (сетила съм се и аз кога да следвам висше  Blush) и честно казано, едвам издържах. Имах чувството, че ще заспя над листа, докато пишех.. и като се прибрах му ударих един здрав сън, а по принцип да спя след обяд не ми се е случвало, откакто малката беше бебе Crazy Не знам как ще издържа до края на сесията, тъй като започна ли да чета, на момента ми се доспива.. и до там. Tired

Добре дошли и от мен на новите попълнения! Пожелавам ви всичко да е наред до края на бременността!

koricimu, браво! Hug

Съни, dotiraz, честити ви точици, момичета! Hug

coco, наистина се надявам лекарката да е сгрешила! Надеждата умира последна, така че не се отчайвай! Успех! Praynig
Виж целия пост
# 196
[Зote author=coco_bear link=topic=781828.msg28339721#msg28339721 date=1401887335]
Момичета, моля да ме премахнете от списъка в началото за момента, защото днес ходих на скан, заради кървенето от което се оплаквах и лекарката не можа да види сакче.
Ще ходя пак след 2 седмици, но според нея съм го загубила.
Късмет на всички останали.
[/quote]coco,надявам се да бърка...в този ранен етап може просто нищо да не се вижда още...при мен бая потърси докторът, за да го открие и снима и каза, че ако и ден съм била подранила, то шансът да не види нищо е голям. При една приятелка така не видяха нищо в началото и тя също имаше кървене,но си роди здрава бебче на финала...
Виж целия пост
# 197
Иначе някой знае ли дали летенето със самолет е проблем в тази ранна фаза на бременността?
Виж целия пост
# 198
Иначе някой знае ли дали летенето със самолет е проблем в тази ранна фаза на бременността?

Миналата година в 8 седмица летях до Лондон и обратно - нямах проблем, а и това дават като инфо многото статии, които прочетох Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Мили мами, утре в 14:20 ми е първият преглед, при Д-р Елена Крачунова - специализант по акушерство и гинекология в Света София. Надявам се всичко да е наред утре и да се прибера с добри новини. Simple Smile  Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
Лилсс , успех на прегледа , после да минеш да се похвалиш . Аз утре ще записвам час за другата седмица  Whistling
Виж целия пост
# 201
Лилсс , успех на прегледа , после да минеш да се похвалиш . Аз утре ще записвам час за другата седмица  Whistling

Мерси мила, успех и на теб.  Peace Hug
Виж целия пост
# 202
Мили мами, утре в 14:20 ми е първият преглед, при Д-р Елена Крачунова - специализант по акушерство и гинекология в Света София. Надявам се всичко да е наред утре и да се прибера с добри новини. Simple Smile  Heart Eyes

Успех, миличка!  Hug
Виж целия пост
# 203
Мили мами, утре в 14:20 ми е първият преглед, при Д-р Елена Крачунова - специализант по акушерство и гинекология в Света София. Надявам се всичко да е наред утре и да се прибера с добри новини. Simple Smile  Heart Eyes

Успех, миличка!  Hug

Благодаря ти много!  Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Стискам палци за прегледите на всички и само хубави новини да носите. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
stur4o-mur4o Тихичко честито! Hug
Виж целия пост
# 205
stur4o-mur4o: Тихичко честито и от мен! Praynig
lilss: Ще стискам палци за теб!  Hug
sunny: Доколкото знам няма проблем.
Рали: Благодаря, мила!
Виж целия пост
# 206
dotiraz, благодаря ти, миличка.  Hug

Момичета, искам да ви попитам (въпреки, че е още раничко) към коя болница/поликлиника сте се насочили за раждане (ако сте мислили вече за това) и горе долу каква цена ви излиза? Понеже аз се поинтересувах за раждане в болница Света София, но там раждането е 1200 лв. за здравно осигурени лица, което ми се вижда малко скъпичко, а пък бащата да присъства се плаща 250 лв. мисля че беше, но е задължително в такъв случай да има избор на екип, което е 950 лв. (не че мисля бащата на бебето да присъства, но все пак се поинтересувах и за това).
Виж целия пост
# 207
честито на всички  Hug ох преди година на днешната дата видях за 1ви път сина си като една мънинка точица хихи бях безумно щастлива Simple Smile))))  а сега тази точица всяка сутрин ми се киска :Д и изпълва животът ми със смисул Simple Smile))  Hug съвсем скоро и вашите точици ще ви се усмихват и се усещате с тях 1те им стъпки във всичко 1та глътка въздух , 1то изплакване , 1та усмивка , 1то преобръщане и тн тн тн Simple Smile)) все прекрастни моменти Simple Smile)))   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Лек ден момиета почивайте и спете нощем че аз будувах прекарвайки нощите тук да чета мамите хихихи и сега моя щурчо заспива по ниекое време :Д и спи до обяд :Д   bouquet Пазете се и се усмихвайте   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 208
dotiraz, благодаря ти, миличка.  Hug

Момичета, искам да ви попитам (въпреки, че е още раничко) към коя болница/поликлиника сте се насочили за раждане (ако сте мислили вече за това) и горе долу каква цена ви излиза? Понеже аз се поинтересувах за раждане в болница Света София, но там раждането е 1200 лв. за здравно осигурени лица, което ми се вижда малко скъпичко, а пък бащата да присъства се плаща 250 лв. мисля че беше, но е задължително в такъв случай да има избор на екип, което е 950 лв. (не че мисля бащата на бебето да присъства, но все пак се поинтересувах и за това).

Раждане в самостоятелна VIP зала - 200,00 лв.
Раждане в присъствието на бащата - 200,00 лв. За раждане в присъствие на бащата задължително се прави избор на лекарски екип и се заплаща раждане в самостоятелна стая.
Раждане във вода - 500,00 лв.
Цезарово сечение по желание с избор на екип /не се финансира по клинична пътека/ - 1400,00 лв.
Индивидуален акушерски пост - 300,00 лв.
Избор на екип за раждане - 900,00 лв

Аз  лично родих секцио без избор тъй като до последно в патология се молех да родя нормално но  ме водеха родилка с едър плод без разкритие контракции итн на термин и за да не пренося родих на термин секцио 4250 52 .... но като сложиш поерпки на всяк ораждане става мн голяма сумата ..... така е преценете кой има заслуга за поерпката Simple Smile ние ерпихме и тези дето ни дадоха бебето в залата за исписване а тя каква заслуга имаше незнам но ММ беше неземно щастлив и епеше всеки :Д
Виж целия пост
# 209
dotiraz, благодаря ти, миличка.  Hug

Момичета, искам да ви попитам (въпреки, че е още раничко) към коя болница/поликлиника сте се насочили за раждане (ако сте мислили вече за това) и горе долу каква цена ви излиза? Понеже аз се поинтересувах за раждане в болница Света София, но там раждането е 1200 лв. за здравно осигурени лица, което ми се вижда малко скъпичко, а пък бащата да присъства се плаща 250 лв. мисля че беше, но е задължително в такъв случай да има избор на екип, което е 950 лв. (не че мисля бащата на бебето да присъства, но все пак се поинтересувах и за това).


Раждане в самостоятелна VIP зала - 200,00 лв.
Раждане в присъствието на бащата - 200,00 лв. За раждане в присъствие на бащата задължително се прави избор на лекарски екип и се заплаща раждане в самостоятелна стая.
Раждане във вода - 500,00 лв.
Цезарово сечение по желание с избор на екип /не се финансира по клинична пътека/ - 1400,00 лв.
Индивидуален акушерски пост - 300,00 лв.
Избор на екип за раждане - 900,00 лв

Аз  лично родих секцио без избор тъй като до последно в патология се молех да родя нормално но  ме водеха родилка с едър плод без разкритие контракции итн на термин и за да не пренося родих на термин секцио 4250 52 .... но като сложиш поерпки на всяк ораждане става мн голяма сумата ..... така е преценете кой има заслуга за поерпката Simple Smile ние ерпихме и тези дето ни дадоха бебето в залата за исписване а тя каква заслуга имаше незнам но ММ беше неземно щастлив и епеше всеки :Д

Почерпката е хубаво нещо, все пак е за здравето на бебенцето, но не всеки има заслуга за това - права си. А за самото раждане имах предвид за съвсем нормалното (без VIP и прочие), защото тук не видях цена.. иначе разгледах точно този ценоразпис и бях шокирана..  #2gunfire newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия