Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 285
и аз писах до системата!!! А да видим!!
Виж целия пост
# 286
Уви, нещо масово изчезват места!

След класирането на 10-ти май в 17 ОДЗ Мечо Пух за набор 2009 обявиха едно свободно място, което  до онзи ден беше налично, вчера не съм проверявала, днес вече го няма! Мразя я тая емотикона, но  #Cussing out
Виж целия пост
# 287
Точно адресът на фирмата е най-лесното нещо за проверка - всеки има достъп до търговския регистър и с един клик се вижда Simple Smile
Това е така , но това е адрес на регистрация на фирмата, от там нататък проверка трудно се прави. Реалния адрес на фирмата може да е навсякъде и имаш право да го пишеш и да ти донесе точка.

Това не е възможно да е така... ми то тогава да си пише всеки който каквото си поиска!!!
Виж целия пост
# 288
Аз също си мисля, че има врътка с децата по социален критерий. Винаги се намества по някой с 10+ точки на всички класирания. Явно си има канал.
Ей сега ще видите как от нищото по класиранията се появяват многоточковци.

Утре е последния ден за заспиване, ако до 5 и нещо има места в текущо незаписани, 90% вероятност е после те да преминат към свободните места. Peace
Миналата година така беше.

Успех на всички. Hug
Виж целия пост
# 289
Това не е възможно да е така... ми то тогава да си пише всеки който каквото си поиска!!!

Ами зависи от работодателя, далеч не всеки ще ти издаде бележка с невярно съдържание

Да, не се прави проверка по адрес на регистрация на фирмата! Фирмата може да е регистрирана на личния адрес на собственика или пък в Зимбабве. Гледа се адрес на който реално работиш и това наистина не може да се провери или по-точно може, но никой не го прави.
Виж целия пост
# 290
Моля за малко помощ, ако някой може да ми обясни  Praynig ...
Защо в опашката на чакащите отново се появи дете, което е в списъка с класираните в същото одз на 10.05. Точките, с които в момента чака са същите, с които е прието на първо класиране. Някакви идеи?
Виж целия пост
# 291
honey-bee, това вече го обсъдихме. Най-вероятно са отказали прием за неточност в документите и детето кандидатства отново.  Grinning
Виж целия пост
# 292
Най-вероятно му е отказано записване. Аз понеже наблюдавам няколко ДГ, вчера в 23 ОДЗ Здраве имаше три свободни места за следващо класиране, които днес изчезнаха.... Tired
Виж целия пост
# 293
Уви, нещо масово изчезват места!
...
И аз съм в клуба на възмутените, въпреки че не участвам в класирането. До вчера, в 42 ОДЗ, имаше 5 /пет!!!/ свободни места за набор 2011. Днес вече ги няма. Нито едно  Tired

Аз писах до системата да видим какъв измислен отговор ще ми дадат. И вече си мисля да ходя да подам жалба в общината. В целия квартал е известно, че въпросната директорка иска по 3000 лв за прием на дете, но да се прави толкова явно и никой да не реагира....
3000 ли струва мястото в ДЗ? Все съм се чудила горе-долу как вървят цените.
Виж целия пост
# 294
honey-bee, това вече го обсъдихме. Най-вероятно са отказали прием за неточност в документите и детето кандидатства отново.  Grinning
Благодаря за отговора. Ама на 24.05 пак ще го класира системата, защото е пак със същите точки, т.е. почти максимума на опашката... И така до кога  newsm78?

За 42 ОДЗ и аз се чудих днес, че ги няма, аз ги видях вчера също - 5 бяха свободни за 2011
Виж целия пост
# 295
точно това е сумата за която съм чувала и аз. Дали е същото ДЗ или просто това са "пазарните цени" в момента? (аз говоря за Младост)
Виж целия пост
# 296
Не съм влизала скоро в системата, но преди имаше възможност изобщо да не се отразява район на месторабота. Има ли смисъл да се въвежда и да се чудиш после дали ще ти издадат служебна бележка с такъв текст, ако не ползвате подточка за такова предимство.
Виж целия пост
# 297
в район Младост и район Средец също изчезнаха свободни места.
В Средец беше едно тази сутрин и вече го няма (а ми е удобен район заради работата и доп. подточка).
В Младост сутринта имаше 33 места, а вече са 28....!!!

Гаврят се с хората, просто нямам думи. Shocked

И аз пиша запитване, чакам тъп и неинформативен отговор.
Виж целия пост
# 298
Цитат
Цитат на: gecumka в чт, 22 май 2014, 11:32
honey-bee, това вече го обсъдихме. Най-вероятно са отказали прием за неточност в документите и детето кандидатства отново.  Very Happy
Благодаря за отговора. Ама на 24.05 пак ще го класира системата, защото е пак със същите точки, т.е. почти максимума на опашката... И така до кога  newsm78?

Ами докато го приемат най-вероятно Simple Smile Защото това дете освобождава едно място, за което после си кандидатства наново. И ако не набутат някой друг на уж свободното място ще влезне пак, но като гледам как изчезват местата май никой няма да се класира от чакащите на това класиране на 24-ти Sad
3000 лв искат в Слатина, явно е тарифа за цяла София.
Виж целия пост
# 299
Цитат
Не съм влизала скоро в системата, но преди имаше възможност изобщо да не се отразява район на месторабота. Има ли смисъл да се въвежда и да се чудиш после дали ще ти издадат служебна бележка с такъв текст, ако не ползвате подточка за такова предимство.

Нали ти дават точка за това, че работиш. При всички положения искат служебна бележка от работодателя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия