Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 375
Някой дали може да обясни следното:

51 ОДЗ Щурче, Набор 2012 прием от септември:

СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО СОЦИАЛНИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 - 14 деца
СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО ОБЩИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 - 21 деца
(това са общо класирани 35 деца)

Текуща възможност* - 42 деца
Записани през ИСОДЗ Общ ред   - 39 деца
Свободни места за следващо Класиране - 1 дете
Текущо незаписани - 2 деца

как се оказва, че на 10.05.2014 са класирани 35 деца (социални + общи критерии) а в момента са записани по ОБЩ РЕД 39 деца а още 2 все още не са се записали - общо 41?
Откъде идва тази разлика от 6 деца?


179 ОДЗ Синчец, Набор 2012 прием от септември:

СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО СОЦИАЛНИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 - 4 деца
СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО ОБЩИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 -  21 деца
(това са общо класирани 25 деца)

Текуща възможност* - 51 деца
Записани през ИСОДЗ Общ ред   - 41 деца
Свободни места за следващо Класиране - 6 деца
Текущо незаписани - 4 деца

тук имаме класирани на 10.05.2014 - 25 деца (социални + общи критерии) а в момента са записани по общ ред 41 деца + 4 все още незаписани: общо 45 ?
Разликата е 20 (!!!) деца?

И да допълня: преди класирането двете градини бяха обявили свободни места съответно:
51 ОДЗ Щурче - 34
179 ОДЗ Синчец - 24
Виж целия пост
# 376
Някой дали може да обясни следното:

51 ОДЗ Щурче, Набор 2012 прием от септември:

СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО СОЦИАЛНИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 - 14 деца
СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО ОБЩИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 - 21 деца
(това са общо класирани 35 деца)

Текуща възможност* - 42 деца
Записани през ИСОДЗ Общ ред   - 39 деца
Свободни места за следващо Класиране - 1 дете
Текущо незаписани - 2 деца

как се оказва, че на 10.05.2014 са класирани 35 деца (социални + общи критерии) а в момента са записани по ОБЩ РЕД 39 деца а още 2 все още не са се записали - общо 41?
Откъде идва тази разлика от 6 деца?


179 ОДЗ Синчец, Набор 2012 прием от септември:

СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО СОЦИАЛНИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 - 4 деца
СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ПО ОБЩИ КРИТЕРИИ НА 10.05.2014 -  21 деца
(това са общо класирани 25 деца)

Текуща възможност* - 51 деца
Записани през ИСОДЗ Общ ред   - 41 деца
Свободни места за следващо Класиране - 6 деца
Текущо незаписани - 4 деца

тук имаме класирани на 10.05.2014 - 25 деца (социални + общи критерии) а в момента са записани по общ ред 41 деца + 4 все още незаписани: общо 45 ?
Разликата е 20 (!!!) деца?

И да допълня: преди класирането двете градини бяха обявили свободни места съответно:
51 ОДЗ Щурче - 34
179 ОДЗ Синчец - 24


Именно.Текуща възможност виж какво пише за нея: Текуща възможност * - общ брой посещаващи деца плюс свободни места за следващо класиране. Тоест като събереш незаписани плюс свободни и записани ти се показва текущата възможност и нещата си излизат.Тези 20 деца разлика в момента посещават яслата.
Виж целия пост
# 377

Именно.Текуща възможност виж какво пише за нея: Текуща възможност * - общ брой посещаващи деца плюс свободни места за следващо класиране. Тоест като събереш незаписани плюс свободни и записани ти се показва текущата възможност и нещата си излизат.Тези 20 деца разлика в момента посещават яслата.

 Даааааа, не се сетих, че това са децата приети миналата година  Embarassed

Благодаря, Borislavka_32!
Виж целия пост
# 378
За пореден път преглеждах появилите се отново свободни места и подготвяйки се за утрешното скоростно преподреждане на кандидатурите в последния момент ( дано няма срив в системата) се замислих върху текущо незаписаните.  Някой назад в темата беше споменал да следим и тяхната бройка, защото накрая пак може да се окажат свободни. Но в този случай  ако до 17,00 ч, някъде са останали текущо незаписани бройки, ще ги видим ли реално преди 18,00 ч. в графата свободни места и съответно 0 в текущо незаписани или до последно ще си останат в графа текущо незаписани и трябва сами да си ги смятаме?  newsm78 Аз някак докато не го видя мястото реално обявено в свободни места, не му вярвам. С тези заплеснати директорки и тази бъгава система......
Виж целия пост
# 379
Аз се убедих, че за текущо незаписаните бройки са виновни заплес директорките. От два дена влизам непрекъснато, за да видя очакваното потвърждение, че детето ми е записано. Ако утре до обяд е все така вдигам телефона или отивам на място.  #Cussing out
Виж целия пост
# 380
Аз се убедих, че за текущо незаписаните бройки са виновни заплес директорките. От два дена влизам непрекъснато, за да видя очакваното потвърждение, че детето ми е записано. Ако утре до обяд е все така вдигам телефона или отивам на място.  #Cussing out

 newsm78  А имаш ли някакъв документ, че си подала изрядни документи? Хипотетично, може да стане много неприятна ситуация.  #Crazy  Утре мисля, че не е работен ден - днес е денят Х.
 (При нас на самото подаване на документи ми дадоха вх.№ на записаното дете и тел. и име на групата, в която ще бъде. Естествено, веднага като сеъм се прибирала и съм проверявала - "вие сте записани")
Виж целия пост
# 381
Аз се убедих, че за текущо незаписаните бройки са виновни заплес директорките. От два дена влизам непрекъснато, за да видя очакваното потвърждение, че детето ми е записано. Ако утре до обяд е все така вдигам телефона или отивам на място.  #Cussing out

 newsm78  А имаш ли някакъв документ, че си подала изрядни документи? Хипотетично, може да стане много неприятна ситуация.  #Crazy  
Тя трябва да има входящ номер. Така, че няма как да не са й наред документите. Просто директорката е блее или е забравила и е добре да се обади по телефона. Peace
Виж целия пост
# 382
Аз се убедих, че за текущо незаписаните бройки са виновни заплес директорките. От два дена влизам непрекъснато, за да видя очакваното потвърждение, че детето ми е записано. Ако утре до обяд е все така вдигам телефона или отивам на място.  #Cussing out

Трябва веднага да си получила мейл. Отделно в профила на детето в системата трябва да е отбелязано  като записано. На твое място веднага бих се обадила.
Виж целия пост
# 383
На твое място веднага бих се обадила.
Аз също   Peace
Виж целия пост
# 384
Успокойте се.  Peace Директорите, не че така трябва, но го правят, отбелязват в системата всички записани деца накуп, в петък.
Виж целия пост
# 385
Да попитам, ако някой може да ми помогне. Имам колебания между 61ОДЗ И 65ОДЗ и двете са в Слатина. За момента дъщеря ми има шанс и за двете градини, ако не изчезнат пак местата, разбира се Simple Smile Някой с препоръки?  Hug
Не му е мястото да коментирам точно в тази тема, но ще пиша накратко (може да погледнеш в слатинската тема - там сме писали).
Дворът на 65-то е ремонтиран за разлика от 61. 61-во си има собствен работещ басейн, докато от 65-то карат с бусче децата. И вече за учителки и отношение - нормално е, не са се чули някакви големи проблеми (разбирай бой, заплахи или подобни изстъпления) за 65-то. В 61 си са ок учителките, говоря от личен опит. И вече - за 65-то си се знае, че се влиза обикновено по другия начин.
Виж целия пост
# 386
На мен са ми отговорили,че свободните места ще мога да ги видя между 17 и 18 ч. днес  ooooh!
Това по повод питането ми къде отидоха 7-те свободни места за 35 ясла. Ама много са зле наистина с отговорите.
Добре че се оправи проблема,то не че шанса е много голям,ама поне да има шанс,трепет,очакване,направо съм като преди първа,пардон втора среща  hahaha
Виж целия пост
# 387
Успокойте се.  Peace Директорите, не че така трябва, но го правят, отбелязват в системата всички записани деца накуп, в петък.

Не, не... проблемът е, че изчезват свободните места, а не текущо незаписаните. Пак се изказах неподготвена. Каси, не ме чети. Peace

hetera,  2 години подред се тормозя с тази ясла. От все сърце ти пожелавам късмет!  bouquet

Саня, толкова малко е нужно да се напънеш и да дадеш разумен отговор, а не да копираш някакви правила, които на всички са до болка познати. Но явно за "лелите" така е по-лесно. Не искам да казвам по-голяма дума, че не разбират... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 388
violenzaa, проблемите са два- и този, че не са отразени в системата като записани деца на потребители и, че изчезват, обявените за свободни места.

Сега, аз нали следя едно място, не че ми трябва, просто съм си го заплюла за заяждане, та до онзи ден го имаше. От вчера го няма. Отговорът искате ли да го знаете?! Обадих се на директорката, която ми обясни, че мястото го няма, защото дете от градината,от по-малък набор, било с подадено заявление да премине в по-горна група и тя го е преместила!!!!!!! Преместила го е в група на деца, подлежащи на задължителна предучилищна подготовка! А то подлежи на такава догодина! Да няма желаещи- добре! Но има деца на опашката по първо желание!
Обаче мястото, освободено от детето от малкия набор, не е обявено за свободно.
А моето и другите чакащи деца можели да кандидатстват за предходния набор и да повтарят ли два пъти четвърта група, евентуално, ако се освободят насесен места.
Виж целия пост
# 389
Цитат
v_spasova
Вмъкни Цитат
Цитат на: gecumka в чт, 22 май 2014, 16:54
Да попитам, ако някой може да ми помогне. Имам колебания между 61ОДЗ И 65ОДЗ и двете са в Слатина. За момента дъщеря ми има шанс и за двете градини, ако не изчезнат пак местата, разбира се Smile Някой с препоръки?  Hug
Не му е мястото да коментирам точно в тази тема, но ще пиша накратко (може да погледнеш в слатинската тема - там сме писали).
Дворът на 65-то е ремонтиран за разлика от 61. 61-во си има собствен работещ басейн, докато от 65-то карат с бусче децата. И вече за учителки и отношение - нормално е, не са се чули някакви големи проблеми (разбирай бой, заплахи или подобни изстъпления) за 65-то. В 61 си са ок учителките, говоря от личен опит. И вече - за 65-то си се знае, че се влиза обикновено по другия начин.

v_spasova, много ти благодаря  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия