Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 420
Хаха, не си само ти. Аз съм пред припадък. Сигурно и температура съм вдигнала  Mr. Green
Виж целия пост
# 421
Вики, същата история съм и аз  Laughing. Ама и се чувствам супер тъпо. Да чакаме едни деца да НЕ се запишат, че да има шанс за нашите  Tired .... Пак сме на тото и този път шанса ни е още по-малък от предишният. Дано пък да имаме повече късмет! Пожелавам много късмет на всички! Ужасно ми е кофти, че пак ще има деца извън градините, пак ще мислим варианти, и пак ще чакаме класирания  Tired. Кога ли ще има места за всички дечица и няма да се редим в някакви тъпи списъци с безумни критерии ...?!
И мен ме интересува кога точно ще е класирането и дали ще имаме инфо по-рано?
Виж целия пост
# 422
Само да не стане издънка с прехвърлянето на местата ... интересно е дали директорките имат достъп след 17ч да записват още деца.?!? би трябвало тяхния достъп да бъде спрян и тогава всичко да премине. Така няма и да си позволят да имат записано дете ,но да не го отбележат в системата ?! Знам ли ,сега ще видим какво ще стане Simple Smile Успех и от мен , въпреки че май пак ще ви пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 423
И аз съм като вас  Simple Smile От сутринта ми е супер напрегнато.

Успех!

п.п Странно, все още не са обявени свободните места, а 17.00ч мина.
Виж целия пост
# 424
Така, 17 ч. мина. Очаквам да видим свободните места, колко ли време ще им отнеме?

Но аз се ядосвам на незаписаните деца. От набор 2013 близо 14% не са се записали.
Виж целия пост
# 425
И аз това се чудя. При нас е общо взето едно единствено място... евентуално.

Късмет на всички и от мен!
Виж целия пост
# 426
То не стига, че имаме само един час, а те и се бавят ooooh!
Виж целия пост
# 427
https://www.facebook.com/alen.gerasimov
https://www.facebook.com/sonya.gerasimova
това са прословутите родители на деца записани навсякъде - издирих ги във фасе и се чудя да питам ли майката що за кандидатстване е тяхното?????????????? newsm78
Виж целия пост
# 428
Бавят се, но заключването ще е стриктно в 18 ч. най-вероятно.

Виж целия пост
# 429
Вили за инфото незнам.
100% си права за това, което си писала и е кофти цялата схема с жребиите и тн, но аз нямам правото и да се оплаквам понеже до преди две седмици идея нямах как функционира цялата система и не съм допринесла с нищо за подобряването й.

Така ли ми се струва или текущо незаписаните не минават в свободни?
Виж целия пост
# 430
https://www.facebook.com/alen.gerasimov
https://www.facebook.com/sonya.gerasimova
това са прословутите родители на деца записани навсякъде - издирих ги във фасе и се чудя да питам ли майката що за кандидатстване е тяхното?????????????? newsm78

Децата са приети в Люлин на 1во  класиране. Защо сега са в целия Студ. град - навсякъде с ниско желание и максимум точки. #Crazy
Виж целия пост
# 431


Така ли ми се струва или текущо незаписаните не минават в свободни?
[/quote]

A би трябвало да минат нали? И ако не ги обявят в системата, то тогава свободни ли са?
 
Виж целия пост
# 432
Нямам идея
Виж целия пост
# 433
И аз ги гледам тия близнаци навсякъде, нали и аз се интересувам от Студентски... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 434
https://www.facebook.com/alen.gerasimov
https://www.facebook.com/sonya.gerasimova
това са прословутите родители на деца записани навсякъде - издирих ги във фасе и се чудя да питам ли майката що за кандидатстване е тяхното?????????????? newsm78

Децата са приети в Люлин на 1во  класиране. Защо сега са в целия Студ. град - навсякъде с ниско желание и максимум точки. #Crazy

Е те като са с ниско желание какво значение има, те ще ги приемат на първото им желение...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия