Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 120
Преди малко така изчезна едно място от 23 ОДЗ Здраве Tired
Виж целия пост
# 121
Не знам колко е коректно тези места така да изчезват и дали остава следа в системата?!?
Виж целия пост
# 122
Не знам, освен да започна през няколко часа да правя принт скрийн... Crazy Егати конспирацията  Crazy
Виж целия пост
# 123
Според мен, по-скоро дете от ОДЗ-то е класирано в друга градина и записвайки го в другата, автоматично се освобождава мястото му в старата и се показва като свободно. После директорката вижда и го маха (понеже явно не иска да вземе дете през ИСОДЗ, а по друг начин или пък да разтовари вече преуплътнена група).
Многократно е имало такива случаи, а на писане до системата - отговарят нещо уклончиво.
Виж целия пост
# 124
За 23-то ОДЗ, понеже ми е от наблюдаваните, там бяха пуснали 2 места. След класирането само 1-то място беше заето, а другото изпадна като свободно. Сега гледам, че е изчезнало това свободното място.
Виж целия пост
# 125
Да, и аз това щях да кажа - те бяха обявили 2 места, че сега с едното ще разтоварват група.  Crazy
Виж целия пост
# 126
Явно не съм единствената която забелязва такива странности. По рано през деня в 90 ОДЗ Веса Паспалеева - филиал пуснаха 2 свободни места. На първо класиране за същия набор нямаше обявени места. Сега влизам отново и има само 1 място Outta Joint. Как стават тия неща не знам, но до утре може и това място да изчезне.
Виж целия пост
# 127
Здравейте Simple Smile Бих искала да попитам дали има някой с впечатления за 93 ОДЗ Чуден свят в Красно село? Ще съм благодарна , ако споделите малко полезна информация Simple Smile Благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Има ли някой идея откъде идват местата записани по общ ред? Как в ЦДГ, прием за 1 градинска група, набор 2011 има записани по общ ред? https://kg.sofia.bg/isodz/dz/26.    newsm78
Виж целия пост
# 129
Има ли някой идея откъде идват местата записани по общ ред? Как в ЦДГ, прием за 1 градинска група, набор 2011 има записани по общ ред? https://kg.sofia.bg/isodz/dz/26.    newsm78


На 1 класиране са класирани 25 деца, от които вече 6 са записани.
Виж целия пост
# 130
Уф, объркала съм се. Спомних си, че някой пита дали се виждат записаните и отговора беше " Не", а то било за поименно записаните.  Laughing
Виж целия пост
# 131
Някой запознат ли е, дали дете от първи брак на бащата се води към второто му семейство? Така децата биха станали 3.
Виж целия пост
# 132
Някой запознат ли е, дали дете от първи брак на бащата се води към второто му семейство? Така децата биха станали 3.

Води се, ако сте в едно домакинство-т.е. детето живее с татко си.
Ако е имало развод, се прилага решението за развода, от което да е ясно, че детето се присъща на таткото.
Ако детето живее с майка си-не може да ползвате точка за предимството
Виж целия пост
# 133
Явно не съм единствената която забелязва такива странности. По рано през деня в 90 ОДЗ Веса Паспалеева - филиал пуснаха 2 свободни места. На първо класиране за същия набор нямаше обявени места. Сега влизам отново и има само 1 място Outta Joint. Как стават тия неща не знам, но до утре може и това място да изчезне.
  И аз забелязах това явление....Много странно
Виж целия пост
# 134
Някой запознат ли е, дали дете от първи брак на бащата се води към второто му семейство? Така децата биха станали 3.

Води се, ако сте в едно домакинство-т.е. детето живее с татко си.
Ако е имало развод, се прилага решението за развода, от което да е ясно, че детето се присъща на таткото.
Ако детето живее с майка си-не може да ползвате точка за предимството

Доста е спорно това, което пишеш. Реално бащата и при развод си остава пълноценен родител, има издръжка, непрекъснато се грижи за детето, училище, извънкласни занимания... Това дете за цял живот ще му е дете, просто е разведен с майка му Simple Smile
Не че на всяка цена ще се боря за тези точки, но ако сме имали възможност за ясла, а се мъчим с платено гледане до другата есен, ще е доста тъпо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия