Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 165
Нормално е като има точки и критерии, децата с повече точки да влизат с предимство.
Не знам защо така реагирате, тези деца не са успели на първо класиране явно и затова чакат на второ.
Виж целия пост
# 166
Имам пак един въпрос за самоосигуряващите се: Мога ли да си издам бележка, че работя от вкъщи, въпреки, че адреса на деността ми е на друго място. Аз наистина предимно работя от вкъщи, но ми е много сложно да си преместя формално адреса на дейността там, а и е свързано с много разходи.

Та какво ще кажете за такава бележка?
Виж целия пост
# 167
Някои детски заведения са обявили свободни места, просто трябва да се следи.
Виж целия пост
# 168
Ако в Графа "Свободни" пише 1 ,  а в графа "Текущо незаписани" 5 това какво означава, 6 места ли ще има за второ класиране?
Виж целия пост
# 169
Означава, че има едно свободно място, другите пет може и да се запишат до 23.05.
Виж целия пост
# 170
Означава, че има едно свободно място, другите пет може и да се запишат до 23.05.
Това ми е ясно, питам ако не се запишат до 23 колко места ще са свободни?
Виж целия пост
# 171
Шест.
Виж целия пост
# 172
мерси!
Виж целия пост
# 173
Работният ден приключи, а свободни места за набор 2013 в нашата община няма! Остава да се надяваме някой да не си запише детето.
Виж целия пост
# 174
Моят съвет към чакащите за 2-ро класиране е  - да следят на 23-ти до към 17:30-17:40 часа и ако в текущо незаписани има бройки, да знаят, че те ще минат към свободните места.
Гледам в "новини" в сайта на градините има, че в Младост ще се пускат бройки, а бройките още ги няма....
Виж целия пост
# 175
Има ред причини да не успеят да се запишат хората... не е от безхаберие да чакаш до последния момент... А и сме в средата на срока все пак, не да кажеш да е предпоследен ден...
Не обобщавайте така....

Когато си на работа на пълен работен ден + дете което водиш до и взимаш от другия край на града времето тече доста бързо.


Е, аз мисля, че всички сме наясно тук колко бързо тече времето с грижите по детето/децата Simple Smile Аз не обявинявам никой в безхаберие, но все пак очакванията ми бяха, че при 6 приети деца, поне 3-4 семейства са имали готовност с документите, при условие, че е било ясно, че влизат.


Извинявайте, че се намесвам, но за какви очаквания и за каква готовност става въпрос?! Има двуседмичен срок и ти трябва да се вместиш в него. А дали ще е в първия или последен ден е въпрос на свободно време, изваждане на документи, отиване до личната и т.н. Аз самата съм с прието дете, но едва утре ще съм готова с пълния набор от бумащината... Та ми е чудно защо изобщо се коментира.
Сори за спама Simple Smile
Виж целия пост
# 176
А от градината може и да те върнат за нещо... Аз бях готова още миналата седмица във вторник с документите, точно заради това. Не ме върнаха, записаха детето.
Виж целия пост
# 177
Ех, да, ама примерно мъжът ми тази седмица си е взел 4 дни отпуска. Защо да не използвам, че е свободен и да я запише тази седмица, като има такава възможност?
Виж целия пост
# 178
Има ред причини да не успеят да се запишат хората... не е от безхаберие да чакаш до последния момент... А и сме в средата на срока все пак, не да кажеш да е предпоследен ден...
Не обобщавайте така....

Когато си на работа на пълен работен ден + дете което водиш до и взимаш от другия край на града времето тече доста бързо.


Е, аз мисля, че всички сме наясно тук колко бързо тече времето с грижите по детето/децата Simple Smile Аз не обявинявам никой в безхаберие, но все пак очакванията ми бяха, че при 6 приети деца, поне 3-4 семейства са имали готовност с документите, при условие, че е било ясно, че влизат.


Извинявайте, че се намесвам, но за какви очаквания и за каква готовност става въпрос?! Има двуседмичен срок и ти трябва да се вместиш в него. А дали ще е в първия или последен ден е въпрос на свободно време, изваждане на документи, отиване до личната и т.н. Аз самата съм с прието дете, но едва утре ще съм готова с пълния набор от бумащината... Та ми е чудно защо изобщо се коментира.
Сори за спама Simple Smile

Извинена си.
Явно родителите на приети деца не могат много да осъзнаят какво изпитват родителите на неприетите такива. Но нищо, де. Коментираме си, не ви пречим да отидете на 23 май да си запишете детето.
Виж целия пост
# 179
Извинена си.
Явно родителите на приети деца не могат много да осъзнаят какво изпитват родителите на неприетите такива. Но нищо, де. Коментираме си, не ви пречим да отидете на 23 май да си запишете детето.

Глупости! Това дали ще си запиша детето на 12 или на 23 май с какво променя броя на неприетите. Всички ние тук знаем, че не това е проблема, нали....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия