Епилепсия - ТЕМА 20

  • 65 515
  • 752
# 165
Момичета,вече 1 месец детета пие конвулекса а промяна никаква.мъчно ми е като немога да му помогна.когато започва да си присвива силно очичките  и ми каже Гуши мамо,го разбирам че нещо става.отпуска се,доспива му се.в такива моменти губи концентрация,изключва света около него..А в комбинацията с Бустера е нещо ужасно.не заспива лесно,с часове се приспиваме.
Виж целия пост
# 166
До svetli8 надявам се всичко при вас да е минало добре. Моля те пиши ми как са се стекли нещата.
Виж целия пост
# 167
Нас утре ни приемат пак в Св. Наум стиснете по едни палци да мине всичко ок и да нацелим вече лекарството и дозата.
Виж целия пост
# 168
Ние минахме през св.Наум, рано сутринта ни взеха кръв, после ЕЕГ, после с резултатите помолих секретарката, която хич не бе любезна и ме отряза (както и дете което си беше ударило главата, да дойде другия месец или да отиде другаде  Shocked), но аз си изчаках пред кабинета на Божинова и когато ни дойде реда не ме попита за час, а погледна изследванията, които са добри и ни вика декември на контрола. Бях много доволна от отношението й, но разочарованието дойде не след дълго, не ми се коментира. Системата е ужасна!
Romanol, аз ще стискам палци.
Виж целия пост
# 169
Романол, успех и от мен
Виж целия пост
# 170
romanol  Hug стискам палци!
Виж целия пост
# 171
Романол, успех.  Hug
Зайчето, ако конвулексът не върши работа, сигурно лекуващият детски невролог ще смени лекарството с друго. Може да се консултираш с него и той ще ти каже какво трябва да направиш. Peace
Вижте какво открих:
http://www.medinfo-bg.com/admin/upload/285-1336223402-8dafef757f … ce0d2427b4772.pdf
http://www.medinfo-bg.com/?page=statiq&id=1191
Приемането на мио-инозитол по време на контролирана овариална стимулация подобрява качеството на получените яйцеклетки и ембриони и повишава процента бременности при IVF/ICSI процедури при жени с PCOS.
Виж целия пост
# 172
Романол, успех.  Hug
Зайчето, ако конвулексът не върши работа, сигурно лекуващият детски невролог ще смени лекарството с друго. Може да се консултираш с него и той ще ти каже какво трябва да направиш. Peace
Вижте какво открих:
http://www.medinfo-bg.com/admin/upload/285-1336223402-8dafef757f … ce0d2427b4772.pdf
http://www.medinfo-bg.com/?page=statiq&id=1191
Приемането на мио-инозитол по време на контролирана овариална стимулация подобрява качеството на получените яйцеклетки и ембриони и повишава процента бременности при IVF/ICSI процедури при жени с PCOS.

Лично аз докато имах много килограми от Депакин-а и ИР + СПКЯ , при приема на Инофолик имах редовен цикъл , помагаше ми доста. Сега , година след това съм свалила доста и спрях приема му, но понеже в момента съм на диета може би ще е добре пак да го пия за известно време, за да подпомогна и отслабването, и цикъла.
Виж целия пост
# 173
Минавам набързо да кажа какво е развитието при нас засега.
При първоначалното обсъждане ми казаха, че най-вероятно ще се включи още един медикамент, но все още не се знае кой, взависимост от ЕЕГ-то ще решат дали да е Репитенд или Петинамид.
Утре ще имам повече инфо като направим ЕЕГ-то.
Виж целия пост
# 174
Минавам набързо да кажа какво е развитието при нас засега.
При първоначалното обсъждане ми казаха, че най-вероятно ще се включи още един медикамент, но все още не се знае кой, взависимост от ЕЕГ-то ще решат дали да е Репитенд или Петинамид.
Утре ще имам повече инфо като направим ЕЕГ-то.
Ако имаш нужда от Петинимид сироп се обади,ще ти пратя,казва се Заронтин иначе в БГ са едни големи капсули мисля.
Виж целия пост
# 175
Ева, казват, че наистина е добро и е най-изчистената формула на пазара. Има и още едно, но то беше с L-аргинин и L-карнитин, а определено от тях пълнея, така че за хора слабеещи като мен, че доста килца натрупах и сега се чудя как да ги свалям - определено нямам нужда от добавките за килограми Simple Smile . Личната каза, че може да го взимам без проблем. Така че, ще видим. Радвам се, че на теб ти е помогнало, обнадеждаваш ме, благодаря ти  Hug
Романол, радвам се, че напредвате положително към уточняването на медикаментите. С вас сме  Hug
От коя марка Омега-3 за деца сте доволни?
Виж целия пост
# 176
Здравей те ...Днес се върнах ме от Св. Наум със много добри новини ....Вики вече е на 90% здрава ЕЕГ-то е много по добро от предишните добри както каза д-р Томов .....Даже дозата на лекарствата се е намалила със израстването на възрастта така че се оказаха че няма да ги намаляваме те вече са се намалили..Оставаме до следващото ЕЕГ така и тогава ще помислим и за спиране ...Пожелавам на всички такъв успех ... Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 177
Страхотни новини Ладжова!  Hug Дано и всички тук чуем такива новини за своите дечица!   Heart Eyes
Виж целия пост
# 178
Браво, страхотни новини. Всички деца да израстат проблема пожелавам
Виж целия пост
# 179
ladjova@abv.bg Страхотни новини, браво на адашката, пожелавам ви от все сърце възможно по-скоро всички неприятности до сега да останат зад гърба ви и никога повече да не се сещата за тях.  Hug Hug Hug Heart Eyes
Били сме по едно и също време там вие в коя стая бяхте.  newsm78
Ние още си чакаме разчета на ЕЕГ-то днес предполагам, че вече ще решат кой ще е втория медикамент, който ще ни включат.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия