Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 420
TIAta WTF??
[/quote]
ММ е неискащия. А нямащите са моите родители. И покрай тяхната незинтересуваност отчасти той бил загубил желание за сватба.
[/quote]
Без да се сърдиш или нещо,ама майка ако ми каже ,че не я интересува моята сватба.. просто няма да я "поканя" Naughty  Хващай мъжо под ръка и на най-прекрасния ден отивайте да се вземете, няма такива "заради еди-си-кой аз май-евентуално-съм-изгубил-желание"... Само свиркаш и идвам заедно да влачим към олтара  Mr. Green
П.С. Съжалявам за ядовете ти,мила  Sad Аз случих на съвсем незаинтересовани родители, пък "мъжо" нещо и той ако не го накараш, нищо няма да свърши  Confused  От мен кураж  Hug
Виж целия пост
# 421
Кристи, няма какво да говоря, аз насила никой няма да закарам пред олтара, ако има желание ще се оженим, ако няма, ще си ходим сгодени. И на мен не ми е приятна цялата ситуация,  в края на краищата не искам да омъжвам без желание и колкото да подпишем, искам да е красиво, с усмихнати хора и макар да е в тесен семеен кръг само с родителите и кумовете, да се разпишем и след това да отидем на ресторант. Представям си се в нежен тоалет в бяло и цвят пудра,, с нещо дантелено по него,  високи обувки, ретро прическа и воалетка с цвете,  грим. Семпло и елегантно с кокетен букет от божури. Ей така ги виждам нещата, но насила, никой няма да карам!
Виж целия пост
# 422
Ха-ха! Не знам Афродита ... дано се окажат фалшиви тестовете, а не аз "дефекта" и моята О.
Кристи - какво имаш предвид с 1-9 ?
Виж целия пост
# 423
Ха-ха! Не знам Афродита ... дано се окажат фалшиви тестовете, а не аз "дефекта" и моята О.
Кристи - какво имаш предвид с 1-9 ?

Ами снимката е с тестове с номера! Така че реших, че е ден 1,2,3 и т.н. Тъкмо мислех, че има и един по-луд от мен да започва с тестовете от рано Simple Smile

TIAta , много красиво си го представяш! Пожелавам ти да се случи, и то скоро Hug
Виж целия пост
# 424
Лелеее момичета тук бушуват страсти невиждани  hahaha УЖАС!
Съжелявам за лелките, тестовете за Б и О, които са отрицателни на всички....другите в лошо настроение или просто нямащи късмет този месец...явно е една буря от емоции в момента и си представям ако бяхме на живо какво щеше да е  newsm34  argue
Чакайте и аз да налея малко масло и огънят да пламне с всичка сила  hahaha
Днес като си писахме с Кларита и ми пусна мухата и отивам аз за тест да видим аджеба защо ми беше такъв Ц ..оскъден и гърдите не ме отпуснаха и т.н. ...отивам аз, взех си най-евтиния и с една пр-ка удома и хайде да го правя....отворих го и отивам, а то какво....Ц пак ми дойде  Joy даже не изчака да го препишкам...но така и така го бях отворила си опрасках... Joy такова чудо не ми се беше случвало...другият месец отиваме на лекар... (не знайно къде) и дано има няяяяякаква светлина в моя така дълъг тунел  Tired Поне гледам че от доста време ММ почна самичък да пие витамини и това много ми хареса....  Heart Eyes
Хайде за сега лека вечер от мен   food002
Виж целия пост
# 425
Не мога да сваря да чета  #Crazy

Тиата, и моя ММ не искаше да се жени, после се разубеди. Но те раззбирам, насила не става. Абе гледай се разбирате, пък с брак или не все тая. И аз не държах на сватба. Винаги можете да подпишете, изчакайте по-спокоен момент.

Тойто, аз за това няма да си купувам тия тестове. Само ще се стресирам, по-добре ги зарязвай.
Виж целия пост
# 426
TIAta напълно те разбирам, ММ е подобен, за всичко го моля по много време, и за сватба и за бебе и за апартамент. Последно беше за апартамента, при него обаче винаги действа да му се нацупя за един ден, спирам да му говоря, и той не издържа и се поддава. Такива са мъжете понякога трябва им под бутване, щом ти е предложил иска да си прекара живота с теб, ах как си те представих булка по твоите описания! и моя букет беше от божури   bouquet разкошни са Simple Smile

toito и аз си помислих че 1-9 са дните. Няма да се гръмваш не е края на света. Има многоо момичета забременели без положителни тестове за О, вие си действайте!

cristi Hug много ти се стовари и на теб напоследък, пожелавам ви и на двамата много успех!

МечтичкаД твоя цикъл е исторически! успех с лекарите! Hug

Шоко къде изчезна бе жена? мътиш ли яйцето а?
Виж целия пост
# 427
maceto85, ще оцелеем Simple Smile Хайде, отивам да си го гушкам. Лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 428
 TIAta мила,преди да се оженим с ММ бяхме гаджета 8 год. 1 месец преди сватбата вече бяхме пред развод преди брак-кошмарно,много каране,много нещо беше,за тези 8 год.нямахме толкова каране колкото преди сватбата ...още тогава си казах:Ето защо казват хората не разваляй любовта с брак  Thinking
Има такива моменти и те започват преди брака,не се ядосвай нито на ТМ нито на вашите и двете страни имат право,а ти трябва да обереш всичко.....организирай си всичко лека полека ще се наредят нещата.
Още един съвет-не оставяйте сгодени-оженете се   bouquet
Виж целия пост
# 429
Ей златни сте момичета! Hug Heart Eyes

Скрит текст:
ММ е доста иницативен, сам предложи да с еоженим без да съм го притискала или пък подканяла. Не се налага да го ръчкам или да се мрънкам да вземе нещата в свои ръце. И понеже е инициативен, цялото това размотаване от страна на моите родители го вбесява. Това е целия проблем. И покрай моите разговори с тях, защото аз редовно ги подканям да се размърдат и да задействат нещата с финансирането от моя страна, се ядосва от тяхното бездействие и му било изчезнало настроението за събитието. Че ще се оженим ще се оженим, дано да е скоро!
Виж целия пост
# 430
Тиата, я моля ти се, на мъжки приказки ухо ще даваш?! Искаш сватба, имай сватба. Аз ако чаках ММ да пожелае всичко, което трябва да се направи, брада ще пусна. Има неща, за които мотивирам, за други откровено му казвам какво и как да направи, за трети се сърдя... Хващай ги всичките и ги организирай, раздай им задачи, не чакай на инициатива. Нали знаеш, че мъжете са много лабилни. Малко зор и му се изпарило желанието. Те ако бяха силни, щяха деца да раждат.

Божее, чета, че честитите нещо на Мая и си викам ААААЙДЕ, уйде майчето у отчетните... Ама то само РД било. Майче, пожелавам ти да станеш майче. Още през май Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Добро утро девойки   food010
По отношение на сватбите...не съм се омъжвала никога,но това не пречи още от малка това да ми е една мечта...както казва Шоко ако чаках на ММ да се накани....не брада ами не знам къде щяха да ми поникнат косми...всички мъже са така...трябва да ги побутваш да ми говориш, да си психолог и майка едновременно...Mademoiselle Chocolate  Има неща, за които мотивирам, за други откровено му казвам какво и как да направи, за трети се сърдя... Хващай ги всичките и ги организирай, раздай им задачи, не чакай на инициатива.Те ако бяха силни, щяха деца да раждат.  Peace Това съм се чудила винаги...как един средностатистически мъж (съвременен) е склонен повече на това да създаде първо децата, после ако някой ден се убеди и накани....сватба?!  newsm78 За мен по-сериозно обвързване от децата няма...
Моя Ц уж пак дойде...то хората са казали не се радвай предварително...сега пак ми спря....няма нииищо  hahaha това вече си реве за лекар....( не че до сега не трябваше 100 пъти да съм отишла   341uu ) Знам, че много момичета ще ме нахокат...и с право....
Хубав ден от мен  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 432
Моя Ц уж пак дойде...то хората са казали не се радвай предварително...сега пак ми спря....няма нииищо  hahaha това вече си реве за лекар....( не че до сега не трябваше 100 пъти да съм отишла   341uu ) Знам, че много момичета ще ме нахокат...и с право....
Хубав ден от мен  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Аз ще съм първата!  Simple Smile
Виж целия пост
# 433
TIAta мила,преди да се оженим с ММ бяхме гаджета 8 год. 1 месец преди сватбата вече бяхме пред развод преди брак-кошмарно,много каране,много нещо беше,за тези 8 год.нямахме толкова каране колкото преди сватбата ...още тогава си казах:Ето защо казват хората не разваляй любовта с брак  Thinking
Има такива моменти и те започват преди брака,не се ядосвай нито на ТМ нито на вашите и двете страни имат право,а ти трябва да обереш всичко.....организирай си всичко лека полека ще се наредят нещата.
Още един съвет-не оставяйте сгодени-оженете се   bouquet

Даааааааа никой да не се оставя сгодени. Аз така се оставих сгодена ииииииии се оженихме но всеки за друг Simple Smile
Виж целия пост
# 434
Добро утро и от мен  
Днес аз и половинката почиваме и хукваме по задачи (едната да си пуснем кръвчица за медицинско за брак Mr. Green)
Приятен ден, по-късно ако не съм пълен дроП ще се включа Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия