Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 510
Естлар, дано не се налага да се бориш допълнително за фонда, нито да чакаш повече от колкото трябва. Стискам палци и другата седмица да се похвалиш с повишен тонус и прекрасно настроение! Hug
Шокооо, Шокооо, да ти "завиди" човек! Hug Дано скоро ти отпуснат каиша тези марсианци, че направо не ми се мисли! Grinning
Признавам си, събирам смелост да пиша на Кременски. Какво чакам и аз не знам, а не съм от много колебаещите се, нито пък от страхливите, че можело нещо да излезе - приемам го, но... Сега ще кажа нещо, което сигурно ще е странно за повечето ви, ама ще си го кажа. Страх ме е да започна, защото в един момент, който мисля, че ще е скоро, всичко ще стане ясно (вероятно, че изследванията ми ще са ок) и ще опрем до там да няма пречка да забременявам отново, а от това ме обзема див, панически ужас!
Виж целия пост
# 511
Привет и от мен
Манана честита годишнина-хубав празник и успешно осеменяване  Hug
Мечтичка да ви е жив и здрав рожденника   bouquet
toito бързо,бързо влизай в форма и една прекрасна вечер,както си я планувала
bgzvezdi4ka успех на прегледа
Естлар на наши познати се случи нещо подобно,точно отиват за процедурата и им казват,че договора с здр.каса бил изтекъл и отлагат процедурите до подновяването....милите чакаха още месец и половина след това,но сега се радва на 2 сърчица в нея.Ще намерят пари и ще се продължи с процедурите-кураж! Hug

При мен нищо ново (още смъм с лелка де)какво да има  Laughing
Винаги съм страшен "теч"-много обилна М.Този месец се ядосах и изпих пърия ден една ампула в.Ц-и сега кеф  hahahaвърви много малко-аа ма ха-кво си мисли,че само тя ще ме ядосва-да се маха по рано да не ме тормози до 8 ден-гадината и с гадина  Crossing Arms
Виж целия пост
# 512
Mañana честита годишнина до другата да сте трима ви пожелавам
МечтичкаД  честит рожден ден на тпм ,да сте много щастливи заедно.
Естлар да ти минава бързо лошото настроение твой те писания ми дават много надежда липсващ ми Hugи ти пожелавам много скоро да ви се обадят от фонда.
svetleto85  успех  luvbed newsm30
toito  оправяй се бързо
шоко и ти изчезна къде си марсианците да те пускат вече Hug
Autumn* разбирам те ,при нас за сега няма проблеми открити и не става ли не става,то че о я пропускаме редовно и това го има #Cussing out #Cussing out ама ми тежи  всеки месец надежди и нищо.утре съм при аг и ще се разбера за една фоликуметрия да видим как са нещата ,чакам мъжо да си пусне сг и ако всичко е наред-ще се радвам разбира се ,но ще хвана балкана #Crazy
Виж целия пост
# 513
Ванче, по- сериозно го давайте покрай О и ще има успехи Simple Smile

Някаде ми попадна една статия, в която пишеше че дори и да имаш О, ако си под стрес, не се отделя някакъв си хормон, който помага за оплождането и за прикрепването на оплодената яйцеклетка в матката. Има логика, защото две приятелки пробват с инсеминация и двете се мъча с години, имат О, но не става. А и двете все са стресирани на работа. Не знам и аз вече, дано всички успеем по-скоро Praynig
Виж целия пост
# 514
Признавам си, събирам смелост да пиша на Кременски. Какво чакам и аз не знам, а не съм от много колебаещите се, нито пък от страхливите, че можело нещо да излезе - приемам го, но... Сега ще кажа нещо, което сигурно ще е странно за повечето ви, ама ще си го кажа. Страх ме е да започна, защото в един момент, който мисля, че ще е скоро, всичко ще стане ясно (вероятно, че изследванията ми ще са ок) и ще опрем до там да няма пречка да забременявам отново, а от това ме обзема див, панически ужас!

Пиши му! Нямаш си и на представа колко е пък хубаво когато получиш перфектни резултати от изследванията. Аз минах през много страхове, и за генетични, хламидии, СГ, микробиология  и какво ли още не, и всеки път си поставях диагноза че имам някое от тези заболявания, но сега се радвам че са ми зад гърба. Ще получиш облекчение и ще се радваш че нищо ви няма.

MañanaЧеситита годишнина! Да сте все така влюбени и щастливи. виж късмет на годишнината положителен О. Ще има sexy times  Joy

МечтичкаДда ти е жив и здрав и много да те слуша   bouquet
Виж целия пост
# 515
Autumn* , на Кременски и аз писах в един форум във връзка с резултатите ми от БХС. Много е отзивчив и мил! Много съм впечатлена от него. Ето тук му писах аз:
http://lmpbg.org/new/forum/viewforum.php?f=6
Единственото дразнещо нещо е, че иска регистрация. Предполагам, че има опция и на лични  Hug
Естлар, няма да се запънат, скоро ще дойде и твоето номерче и ще стискам сииилно палци  Hug
Тоито, дано да се пооправиш, че такъв прекрасен повод не е за пропускане  Hug
Манана, честита годишнина  Hug
bgzvezdi4ka, стискам палци да видите сърчице  Grinning
Виж целия пост
# 516
Благодаря ти Ирене, аз му имам някъде личния мейл, на който също отговаря и знам, че е много отзивчив и мил човек.
Маце, аз не се тревожа за изследванията, нито за резултатите от тях, а че след като вече знам и съм получила резултатите ще трябва пак да се забременява! #Crazy Хората нямат търпение да видят двете черти, а аз се ужасявам. #2gunfire
Виж целия пост
# 517
Добро утро и от мен!
Маняна ,честита годишнина и успешно осеменяване довечера!  1dating luvbed fertilization EFP

Кофеин и ти ли си в УК? Simple Smile

Да,в Лондон живея.А ти?
Естлар,дано ви се обадят в най-скоро време от фонда! Praynig
Мечтичка,да ти е жив и здрав рожденника!
Светлето,успех довечера!  fertilization preggo  ylinfant
Ваня,стискам палци всичко с вас да е ок и скоро да се похвалиш!
Котаранка,бързо да си ходи лелката и другият месец да е вашия  EFP
Есенна,нормално е да се притесняваш,предстои ти най-вълнуващия момент за всяка жена!Желая ти всичко да е ок с изследванията и скоро да се похвалиш  preggo
Звездичке,желая ти чудесен ден!Да чуеш сърчицето,а защо не и две!  Heart Eyes
Надявам се,всичко днес да мине ок Praynig лелката си замина и започваме да бебеправим Simple Smile
Хубав ден!
Виж целия пост
# 518
Благодаря за пожеланията,момичета  Hug
Кофеин,да и аз съм в Лондон... Simple Smile
Виж целия пост
# 519
Благодаря ти Ирене, аз му имам някъде личния мейл, на който също отговаря и знам, че е много отзивчив и мил човек.
Маце, аз не се тревожа за изследванията, нито за резултатите от тях, а че след като вече знам и съм получила резултатите ще трябва пак да се забременява! #Crazy Хората нямат търпение да видят двете черти, а аз се ужасявам. #2gunfire

От какво те е страх по-точно- да не стане някоя беля ли после? И аз съм с такива страхове, но няма как да станем мами без да минем и през тях.  Embarassed
Аз никакви изследвания не съм пускала след К. Тук в Шотландия чак след 3та неуспешна Б ти пускат излседвания. прибирам се другия месец за малко, но няма да си пускам изследвани. Ще си намеря нещо, после и това да мисля, няма да го преживея Sad
Виж целия пост
# 520
Благодаря ти Ирене, аз му имам някъде личния мейл, на който също отговаря и знам, че е много отзивчив и мил човек.
Маце, аз не се тревожа за изследванията, нито за резултатите от тях, а че след като вече знам и съм получила резултатите ще трябва пак да се забременява! #Crazy Хората нямат търпение да видят двете черти, а аз се ужасявам. #2gunfire

ха да не мислиш че аз не съм така, всеки месец изпитвам и облекчение и разочарование с цикъла. Последният път с биохимичната ревах от щастие като ми дойде, защото поне не се наложи втори кюретаж. Честно като забременя пак някой ден сигурно няма да се радвам до раждането. Просто с изследванията получавам някакво успокоение, въпреки че направа ли едно вече имам нова диагноза и си мисля за следващотото. Сега примерно си мисля за кариотип и имунологични newsm78
Виж целия пост
# 521
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания  Heart Eyes
И аз съм се замисляла, че един като забременея колкото ще се радвам, толкова ще ме почнат мислите от "извънматочна ли е?" до "ами сега как се развива" ..... и т.н. и т.н. ....няма начин....нали сме жени ще трябва да преминем през това  Hug
Виж целия пост
# 522
Ох, три пъти ми стига на този етап, честно! Добре поне, че първия път всичките притеснения си струваха и не съм с празно сърце. Но някак бях уверена в добрия изход... Имах притеснения за бебето, че може да има нещо, но не съм си мислила, че може да умре. Докато сега първата ми мисъл е, че ще е поредното бебе умряло в мен - неизбежно ще опирам до тази мисъл, колкото и позитивно да се настройвам.
Виж целия пост
# 523
Офф, аз имах същите мисли и преди да ми се случи лошото. Сега и аз ще се панирам при  EFP , но и ще се радвам.
Аз не разбрах, ти имаш ли си детенце?
Виж целия пост
# 524
Не се ли вижда в подписа ми..то вярно, че днес картинките ми не се виждат, не знам защо! newsm78
Имам, Светле, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия