ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 55 476
  • 610
# 465
да се включа и аз, а а а  Mr. Green

топла, топла, още пари - новите "стари"  Crazy  пилоти за 2015ти сезон за МакЛарън, чИстито  Crazy
http://clubs1.bg/news/o-a-b-m-2015--33759

Виж целия пост
# 466
 Mr. Green

Най- накрая! Честито и на двамата  Peace

   Wink
Виж целия пост
# 467
 Joy, Рончо как ли преживява прическата и брадата на Нандо, неееее знам  Mr. Green
Виж целия пост
# 468
Привет на компанията. wavey
Нещо много натоварена ми е програмата в последните дни, но все пак да честитя на феновете на Макларън новата пилотска двойка. Wink Честито и на феновете на Фернандо и Джейсън! Надявам се,на по-конкурентен шампионат през 2015-та с включването на Хонда в шампионата.
Много ми хареса снимката на Алонсо с чичко Рон! Mr. Green Харесвам лицемерието във всичките му форми и разновидности! tooth Mr. Green tooth
Люис стана спортна личност на годината и получи наградата на BBC.Ето снимки и видео от награждаването на победителя!


Спорна седмица на всички и пишете ей! Hug
Виж целия пост
# 469
20 от откраднатите трофей на Ред Бул намерени http://www.bbc.com/news/uk-england-beds-bucks-herts-30503589

А пък днес прочетох какво се случва с наш Лучко (Монтедземоло) - станал шеф на Алиталия...сега ще станат Ферарите сред самолетите предполагам  Wink

Виж целия пост
# 470
Това, което се случи с трофеите на Ред Бул е отвратително  Sick
Тези, които са го направили просто нямат акъл  Crazy

Чудя се, ще дойде ли ден, в който Хамилтън ще спечели, някакъв приз, какъвто и да е..., без да има върволица от хора, които дни наред ще изпадат в истерии  Crazy И усърдно ще търсят под вола теле, за да ни убеждават, колко е незаслужил  Wink

Чета за много промени във Ферари... Огромна чистка на ключови фигури  Crazy Кога ли ще пъкне името на Браун....  Wink

Изтекоха и първи снимки на новия Ред Бул  Mr. Green
Виж целия пост
# 471
Привет на компанията. wavey
iulyia ако имаш в предвид изказванията на част от феновете и колеги голфъри на Рори Макилрой не им обръщай чак такова внимание! Peace  Тези се взеха доста на сериозно,а и не им прави чест,че така реагираха.В световен аспект,въобще няма база за сравнение между Формула1 и голфа според мен. Naughty Аз гледам по философски на нещата.С тази и без тази награда,Люис за мен си е номер 1 и хич не се тормозя,кой какво мисли и пише за него относно спечелването на този приз! Hug
Ха,ха ,това с Ред Була много ми хареса Mr. Green ,но все пак се надявам да е малко по-друг болида за новия сезон и да наблюдаваме яки гонки между поне 4-5 отбора през сезон 2015! Hug
Виж целия пост
# 472
Как сте банда?  Hug

с пожелания за успешна нова 2015та година, мнооого вълнуваща, нажежаващо спортна Simple Smile и щастлива да бъде!
Бъдете здрави!
Мнооого усмивки и колоритни моменти да ви предстоят!

поздрав и от Дженсън  Crazy,
push the "button" and Happy New Year  Hug

">#t=83[/video]
Виж целия пост
# 473
Привет на компанията и Честита Нова 2015-та година! wavey
На всички ви желая много здраве,щастие и късмет,както и незабравими мигове и състезания с нашите любимци през новия сезон! Peace
С тази новина от "ФИА разреши развитието на двигателите по време на сезон 2015 г." започнаха новите през новата година.Въпреки,че е безпринципна,аз я приемам.Искам да има още по оспорвани стартове и гонки и неизвестни до самия финал на всяко състезание.Надявам се моя човек и тази година да е номер1 и да вземе и третата си световна титла. Ето едно клипче с негово участие в тв. шоу в края на годината за малко настроение. Mr. Green


На всички успешна нова седмица и пишете ей! Hug
Виж целия пост
# 474
Здравейте  Hug
Честита Нова Година и от мен!
Да е много здрава и щастлива!
Както се казва- да я изживеем с любов и да я изпратим с успехи  Grinning
Пожелавам, много оспорван, динамичен и емоционален сезон  Grinning С нетърпение очаквам да видя, какво име Анелка е подготвила за новата тема  Mr. Green

Към края на този месец започват да ни представят новите болиди. На 1-ви Февруари започват тестовете на Херес... Обичам този момент от сезона  Wink
Грозноватите носове няма да ги има, а Мерц и Макларън ще променят и цветовете си- http://www.motorsport.com/f1/news/mercedes-mclaren-to-change-col … rs-in-2015-report

Имаме си и младоженци! Да им е честито  Grinning
Много са сладки  Heart Eyes









Виж целия пост
# 475
Честита Нова година, момичета и момчета! Да сме здрави и да се радваме на страхотен, напрегнат и вълнуващ сезон!
И да ни е жив и здрав шампионът, днес е юбиляр!


Честито и на младоженците!
Виж целия пост
# 476
Честит Рожден Ден на Люис! Тази година му желая да вземе третата си титла с Мерцедес,догодина да отиде във Ферари и през 2016-та и 2017-та да вземе 2 титли с тях,а след това да се върне у дома и през следващите три години да вземе титлите с Мак,а след това достойно да се пенсионира с 8 титли и голям шлем! Mr. Green Ех мечти,мечти,ама знае ли някой Thinking ?! Той има таланта да го направи! Hug
Виж целия пост
# 477
Честит Рожден Ден на Люис! Тази година му желая да вземе третата си титла с Мерцедес,догодина да отиде във Ферари и през 2016-та и 2017-та да вземе 2 титли с тях,а след това да се върне у дома и през следващите три години да вземе титлите с Мак,а след това достойно да се пенсионира с 8 титли и голям шлем! Mr. Green Ех мечти,мечти,ама знае ли някой Thinking ?! Той има таланта да го направи! Hug

Охохохохохохохох  Joy  Joy  Joy  Joy

Дори и на мен ще ми доскучае така  Whistling   Mr. Green

Да ни е живо и здраво момчето  Heart Eyes И на него, и на себе си пожелавам трета титла, с трети отбор  Wink Другото, как дойде  Mr. Green
Виж целия пост
# 478
Хайде, хайде....попрекалихте! Joy Joy

Пък "брадатко" си има ново готино гадже  smile3534
Виж целия пост
# 479
ооооооо, не може така  Naughty , аз не съм чула и не съм разбрала, че имаме ново гадже  Crazy  Mr. Green
Ланче, я пОкажи на тия хора, да се не мъчат  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия