ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 55 471
  • 610
# 480
Кой е тоя брадатко  newsm78
Виж целия пост
# 481
Ами аз мисля, че за Алонсо говорят...  Thinking
Той, нали от известно време е с доста солидна брада...
Виж целия пост
# 482
А може напоследък доста обраса  Crazy Joy нали имаше една руса там,как се казваше  Thinking
Виж целия пост
# 483
Първо младоженците на сватбено пътешествие
http://f1ladies.bplaced.net/gallery/thumbnails.php?album=390

Държа да отбелжа, че са ми много сладки, без никога да съм била голяма фенка на Джесика...

Хахахахаа Simple Smile Алонсито е брадаткото, много ясно. Според мен след като Николчето Хамова му направи комплимент, и той реши да не я маха тая огромна брада Crossing Arms
Всъщност понякога ми харесва...иначе новата "звезда" е журналистка и е дългогодишно гадже на Серхио Рамос - Лара Алварес. Били заедно по Нова година в Ню Йорк http://f1ladies.bplaced.net/gallery/thumbnails.php?album=389
На мен ми харесва мацката, за първи път някоя негова да ми хареса от раз, на външен вид имам предвид де...
Виж целия пост
# 484
Бива  Crazy
Сега се сетих,че бях гледала техни снимки  Peace
Виж целия пост
# 485


Уилямс, първи се престрашиха и показаха снимка на новия болид  Simple Smile
Мислех, че тези странни нослета няма да ги има..., май съм се объркала за съжаление  Wink
Виж целия пост
# 486
Привет на компанията. wavey
Айде стягайте се,че време не остана и съвсем скоро ще започнат първите тестове! Wink
iulyia, мерси за инфото и снимката на Уилямса.Е има носле,но е доста симпатично,а и се надявам колата да е още по-бърза от миналогодишната. Peace Много ми е интересно,дали всички в началото с изключение на Макларън ще карат с старите двигатели за да забавят разрешените промени преди хомологизацията за този сезон?! Thinking
Ето още една снимка и от мен на Уилямса.
Успех на Фелипи и Валтари и на техните почитатели,ако има такива тук!
Виж целия пост
# 487
Ето една снимка на екипа и цветовата гама на Форс Индия VJM08 за 2015-та!
Виж целия пост
# 488
Боже, боже...

Любов ли бе да я опишеш  Crazy
Виж целия пост
# 489
 Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 490
Привет на компанията. wavey
Хайде,малко остана до началото на представянията на новите болиди и първите предсезонни тестове! Надявам се активността да скочи.Лично аз се обещавам да съм по-активен.Вчера се върнах от тридневна командировка в Баку и въпреки кофтито време си изкарах добре и мога да кажа,че заредих хибрида за новия сезон! Mr. Green Ето и графика за тестовете:

Първи тест: писта "Херес", Испания 01-04 февруари

Втори тест: писта "Каталуния", Испания 19-22 февруари

Трети тест: писта "Каталуния", Испания 26 февруари-01 март
 
Lana,благодаря за снимката.Накара ме да се усмихна.Да видим какво ще е новото пребиваване на Фернандо в Мак? Thinking Лично аз се колебая за точна оценка,но такива изхвърляния с подобни надписи ми идват в повече като фен на отбора.Просто 100 млн.$ са си 100 млн.$ !?  tooth
На всички яка седмица и умната ей! Peace

Виж целия пост
# 491
За много години, банда  Rolling Eyes
да наваксам с новини и клюки, че наближи стартовата дата  Crazy

Ей го вече, някой са се показали,
а днес и Лотус са се пуснали :
Лотус показа E23 Hybrid

дано им провърви с новия двигател.

Нандо съм го пропуснала с новата жена  Crazy Ама изглеждат добре на снимките.

п.п.
надписа в Уокинг, разби детските ми мечти  Joy
Виж целия пост
# 492
Привет на компанията.wavey
Излезе снимка на Фернандо с екипа на Макларън Хонда.

Всичко е ок Wink ,ама какво прави тази стълба там ум не ми го побира?! Thinking
Виж целия пост
# 493
Цял ден се опитвам да избягам от тази ужасна снимка...по-скоро този безличен костюм  Crossing Arms
Иначе Нандолетко е бонбонче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 494
вярно, че е леко безлично костумчето  Mr. Green
и още не мога да разбера, Роню как изтрайва брадата на Нандо Mr. Green

п.п.
стълбата е за смяна на осветленията в студиото и да снимат отвисоко, също  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия