ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 55 470
  • 610
# 510
тънката червена линия ...да видим колко ще е тънка  Crazy
Ще ми бъде интересно как ще се справят Мак§Хонда.

Виж целия пост
# 511
още снимки и на пилотите:
http://f1.f-e-n.net/index.php/url128810
Виж целия пост
# 512
Изглежда бърза  Mr. Green
Виж целия пост
# 513
Да,наистина изглежда бързо. Simple Smile Дано само не остане с изгледа. Thinking Нещо не ме впечатли цветовата гама,но това да му е кусура на болида!Мисля,че Люис ще се върне в Макларън,когато цветовете станат бяло и червено! Wink  Ех мечти,мечти....... bowuu
Виж целия пост
# 514
Момичета и момчета, вече си имаме и нов Мерц  Mr. Green, даже се движи  Mr. Green


Виж целия пост
# 515
Не само се движи,но и доста добър и силен звук вади,от клипчетата които изтекоха в нета!Ето малко по-качествени снимки на W06 Hybrid.


При тази може да видите разликите между миналогодишния и новия болид!?!

От това клипче може да чуете звукът който вади W06!
https://twitter.com/MercedesAMGF1/status/560822477987659776
Виж целия пост
# 516
Ето го и предполагаемото ново Ферари?!
Виж целия пост
# 517
ама тези журналисти, големи клюкари  Mr. Green

отиде представянето на Мерц  Mr. Green
Виж целия пост
# 518
Новото ферари:

http://f1.f-e-n.net/index.php/url128859

Виж целия пост
# 519
ауу ами и Заубер са се пуснали :

http://f1.f-e-n.net/index.php/url128839



п.п.
не ми харесва това синьо Mr. Green
Виж целия пост
# 520
На мен пък Зубера ми хареса много въпреки меко казано странния нос?! Peace
Виж целия пост
# 521
Тази година, колите ми харесват, повечето, само Заубера и Уилямса нещо се дънят, според мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 522
На мен пък Зубера ми хареса много въпреки меко казано странния нос?! Peace


Прилича на Пери Птицечовката
Виж целия пост
# 523
Lana , това ме разби направо.
 Joy tooth Joy
Все пак аз си го харесвам пустия му Заубер. Hug
Дори нямам против да го барнат в тези цветове като Пери Птицечовката. Mr. Green
Виж целия пост
# 524
Ехо банда,къде сте?! Thinking
Останаха по-малко от 24 часа от началото на първите тестове за сезона!
В туитър изтече снимка с предполагаемия нос на Ред Бул! Дано позная като с Ферарито!? Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия