Valar morghulis - GoT - Тема 10

  • 40 594
  • 729
# 375
А защо показването й трябва да е обвързано с Бриен? И в книгите ни я "показаха" още в края на трета книга.
Пък и да напомнят за ББЗ.
Виж целия пост
# 376
Защото трябва да я вържат в някоя сюжетна нишка,
пък трябва да ангажират актрисата, която едва ли ще отиде да снима един снимачен ден в Ирландия със супертежък грим за да се появи за 15 секунди за никакъв хонорар, не е оправдано бюджетно, нито за нея нито за продукцията Grinning

Естествено може и да греша... Ще се изкефя да я видя особено след като някой фен-картинки бяха жестоки
Виж целия пост
# 377
Като стана дума за ББЗ- нали се възмущавахме как така са продали Хот Пай. В миналия сезон той каза на Ария когато се сбогуваше с нея, че ханджийката обещала да прости дълга на Братството ако той остане да готви там. Така че не са го продали точно, малко говореше наизуст пред Бриен.
Виж целия пост
# 378
Защото трябва да я вържат в някоя сюжетна нишка,
пък трябва да ангажират актрисата, която едва ли ще отиде да снима един снимачен ден в Ирландия със супертежък грим за да се появи за 15 секунди за никакъв хонорар, не е оправдано бюджетно, нито за нея нито за продукцията Grinning

Естествено може и да греша... Ще се изкефя да я видя особено след като някой фен-картинки бяха жестоки

Спокойно може да са снимали епизода миналия сезон или да участва друга актриса.

Може да я покажат през очите на Бран. Т.е. той да я "види". Wink А може просто да обеси някой Фрей.
Виж целия пост
# 379
Имам технически въпрос- в коя държава се снима Речен пад?
Виж целия пост
# 380
Ygritte's fate, as told by Ser Jon of House Bon Jovi,

Виж целия пост
# 381
Имам технически въпрос- в коя държава се снима Речен пад?

Речните земи доколкото знам в Северна Ирландия.
Виж целия пост
# 382
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 383
Виж целия пост
# 384
Уф бееееее, как го мразя тоя Мартин в момента  Twisted Evil ако ми паднееееееее  #Cussing out
Не се сдържах и наваксах с епизодите, оставих си 9ти, ще го гледам заедно с последния.
Горчи ми за смъртта на Оберин, мноооого ми горчи  Sick
И тая Церсей, как ме дразниииии- нямам търпение да видя какво е измислил тоз дебел чичко за нея  Crazy
Виж целия пост
# 385
И тая Церсей, как ме дразниииии- нямам търпение да видя какво е измислил тоз дебел чичко за нея  Crazy


Гримьорите да му мислят  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 386
Защо пък те, по-скоро перукарите, че остават без работа Laughing.
Виж целия пост
# 387
Малко спойлери за 10 епизод:
Скрит текст:
http://www.imdb.com/title/tt0944947/board/thread/230863285?p=1
Значи имаме Кървавия гарван, Планината и Сандор (на когото Бриен ще отхапе ухото Rolling Eyes) Както и малко битка с диваците.
Никъде не пише за рана с арбалет или жена с тежък грим. Или освен да го пазят в тайна.
Виж целия пост
# 388
Стига бе това е несериозно,
Скрит текст:
  Хрътката кой ли не го хвана да го хапе  hahaha hahaha hahaha

Арбалетът и вратата на тоалетната се виждат в официалното промо на серията в 0:12,



а в разширеното промо се вижда как Тирион подтичва с вероятно Джайм из тайните коридори в 0:23
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dRa9L0hb-2U

Също се вижда и Шае в леглото в 0:28

И за капак Денерис как затваря драконите в 0:34
Виж целия пост
# 389
Уф бееееее, как го мразя тоя Мартин в момента  Twisted Evil ако ми паднееееееее   #Cussing out
donsita...GRRM те предупреждава

 Grinning Sorry шегуфкааааа  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия