Смути

  • 181 114
  • 770
# 450
Моите смутита са тривиални, а рецептите - добре познати. За това не снимам Grinning
Виж целия пост
# 451
Джулай, и моите са тривиални. Забележи, че почти винаги използвам едни и същи основни съставки  Embarassed

Пролетта трябва да е напълнила пазарите с пресни зелении  Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Като закуска ли ги пиеш Simple Smile Или обяд? Или си само на смутита? Интересно ми.
Виж целия пост
# 453
Здравейте, случайно открих темата. Никога не съм пробвала да направя смути, но ми е мерак да пробвам. Искам да попитам обаче бадемово/ядково мляко ползвате ли и ако да - сами ли си го правите или се продава някъде?
Виж целия пост
# 454
Като закуска ли ги пиеш Simple Smile Или обяд? Или си само на смутита? Интересно ми.
Замествам ядене, обикновено закуска. Само на смутита съм, ако е детокс, а такъв правя много рядко.

бадемово/ядково мляко ползвате ли и ако да - сами ли си го правите или се продава някъде?
Ядково мляко ползвам понякога, само за плодови смутита. Или го правя сама, или го купувам.
Виж целия пост
# 455
Това смути си правя често - ягоди, банан и сок от портокал и лимон.
Виж целия пост
# 456
Ух, Джулая, устата ми се напълни със слюнка.

Ето вариация по темата "ягоди и банан" от мен, само че с домашен веган кефир

Виж целия пост
# 457
Имате ли някакви рецепти за начинаещи?  Hug
Виж целия пост
# 458
Имате ли някакви рецепти за начинаещи?  Hug
Аз съм взаимствала много рецепти от тук:
Виж целия пост
# 459
Познавам създателката на страничката и аз само нея ползвам  Laughing
Виж целия пост
# 460
 Здравейте мами,
нова съм във форума,тази тема и мене много ме вълнува.Още не мога да се похваля с рецепта за някое смути тъй като нямам блендер а искам да си закупя.Бих искала да попитам за отзиви,ако някой е ползвал ето този
http://puremall.bg/Blender-Proficook-pc-um1006-1200w-1-8-l-6-nozha
Виж целия пост
# 461
Евита, нямам опит с този блендер, но би трябвало да ти свърши работа за смутита.
Виж целия пост
# 462
Здравейте, имате ли мнение за този блендер: http://www.delimano.bg/%D0%BA%D1%83%D1%85%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D1%8 … 8UCFRHLtAodbRYAaA
Виж целия пост
# 463
Твърде е слаб. Ще може да мели само меки плодове и варени зеленчуци.
Виж целия пост
# 464
Коприва, манго, банан, кора и сок от лимон, остатъците по стените на каната от муса от бадеми и кашу, който бърках преди това. Хубаво стана на вкус (малко сладко ми беше, но 1/2 банан се подмяташе на плота и трябваше да се употреби). Цветът "жабуняк" все още ме притеснява малко. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия