Смути

  • 181 113
  • 770
# 465
 Laughing Синьо, не само ще свикнеш, ами и ще се радваш на зеленото.
Виж целия пост
# 466
Здравейте мами,
нова съм във форума,тази тема и мене много ме вълнува.Още не мога да се похваля с рецепта за някое смути тъй като нямам блендер а искам да си закупя.Бих искала да попитам за отзиви,ако някой е ползвал ето този
http://puremall.bg/Blender-Proficook-pc-um1006-1200w-1-8-l-6-nozha

Аз съм с този блендер и съм изключително доволна! Единствения недостатък е, отвъртането на каната но и в това си има начин, натискаш я надолу и така се изкарва по-лесно, иначе целият уред се върти, много яко се завива! Няма да сгрешиш ако си купиш такъв!
Виж целия пост
# 467
Включвам се и аз в тази тема, понеже напоследък се залисвам по подобни варианти за закуска/обяд или следобедно хапване. Ползвам блендер-каната на този робот http://www.tefal.com/Food-%26-Drink-preparation/Food-Processors/ … -Inn/p/8000034853 и ми върши чудесна работа.

Последното, което сътворих току що може да се стори малко нестандартно за някои, но всъщност се получи много свежо и приятно на вкус.

- 1 портокал
- 1 ябълка
- 1/2 авокадо
- сока на половин лимон
- 1 малка краставица
- парченце джинджифил /може би 2 см колкото върха на пръста/
- няколко листенца целина
- няколко листенца мента

Вода почти не съм добавяла, краставицата пусна достатъчно, но може да се сложи и повече от 1 портокал, зависи кой каква консистенция предпочита.
Виж целия пост
# 468

Здравейте, аз си закупих точно този уред (от промоцията на Кауфланд). За 3 дни през него минаха банани, ягоди, авокадо, круша с кората, слагах и по една бучка лед направо от фризера. Не съм слагала ядки. Засега съм доволна. Може би е малко по-шумен, отколкото ми се ще, но все пак смутито става за максимум минута, та се преживява Simple Smile
Виж целия пост
# 469
За закуска - ягоди, конопено семе, чия, сироп от агаве (да не заслабна) Simple Smile и кокосово мляко, смесено с оризово. Е, няма такава вкусотия!
Смятам да комбинирам авокадо, магданоз, кейл, тофу. Ама какво да сложа за разредител, че искам да го пия. Може и нещо друго да ми препоръчате, то е ясно за зеления цвят  Sick
Виж целия пост
# 470
Коприва, мента, портокал, лимон (сок и кора).
Виж целия пост
# 471
Спанак, листа от моркови, моркови, тофу, портокалов сок

Виж целия пост
# 472
Спанак, листа от моркови, моркови, тофу, портокалов сок
Много красиви цветове!
Виж целия пост
# 473
а ако сложиш малко мед и лимон,няма ли да стане. Аз така си правя чаят от джиндифил с малко черен пипер,мед и лимон

мммм звучи много вкусно!
Виж целия пост
# 474
От току що:

- варена тиква цигулка
- прясно мляко
- малко канела
- джинджифил
- мед

Другия път ще добавя и банан, но и така е много приятно. Е, яде се с лъжичка, защото не исках да го разреждам повече Simple Smile
Виж целия пост
# 475
Бубинка, тиквата цигулка можеш да я слагаш и сурова.
Виж целия пост
# 476
Днес направих за съпруга ми смути с:
Два банана
Ягоди
Листа мента
Прясно мляко
3 кубчета лед

За мен:
2 ябълки
3 средни моркова
Сока от 1 портокал
Листа мента
100-150 мл вода

Моето много ми хареса  Simple Smile
Неговото също е хубаво,но ми идва на вкус като шейк, само че без сладолед
Виж целия пост
# 477

Аз доста му се чудя....в момента е на промоция в кауфланф ....
Някой да се е сдобил с този блендер?!  newsm78 
Виж целия пост
# 478

Аз доста му се чудя....в момента е на промоция в кауфланф ....
Някой да се е сдобил с този блендер?!  newsm78 
По-нагоре на страницата е моето мнение, номер 468
Виж целия пост
# 479

Здравейте, аз си закупих точно този уред (от промоцията на Кауфланд). За 3 дни през него минаха банани, ягоди, авокадо, круша с кората, слагах и по една бучка лед направо от фризера. Не съм слагала ядки. Засега съм доволна. Може би е малко по-шумен, отколкото ми се ще, но все пак смутито става за максимум минута, та се преживява Simple Smile

Извинявам се, не съм видяла. Благодаря  Wink А с по твърди зеленчуци как се справя ?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия